Νέα

Παντρεμένοι με παιδιά...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Driver1981
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 770
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Χαχα ναι στο να το παίζουν δύσκολες εχουν ταλέντο!
Φάση «αχ σταμάτα αλλά μ αρέσει»
θυμασαι μια φωτο που εβαλα με μια γαλλιδουλα πριν λιγο καιρο? με αυτη πεφτει φασωμα και υστερα απο ενα μισαωράκι της λεω παμε σπιτι...ναι μ λεει παμε! ουτε μα ουτε μου ουτε για ποια με περασες
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.662
Like
2.298
Πόντοι
456
θυμασαι μια φωτο που εβαλα με μια γαλλιδουλα πριν λιγο καιρο? με αυτη πεφτει φασωμα και υστερα απο ενα μισαωράκι της λεω παμε σπιτι...ναι μ λεει παμε! ουτε μα ουτε μου ουτε για ποια με περασες
Ναι την θυμάμαι.
Γενικά οι κεντροβορειοΕυρωπαίες έτσι είναι. Αν γουστάρει θα στα δώσει όλα και κώλο μαζί. Δεν υπάρχουν μα και μου εκεί. Ούτε τι θα πει η φίλη μου και η μάνα μου. Όλα μέσα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Ναι την θυμάμαι.
Γενικά οι κεντροβορειοΕυρωπαίες έτσι είναι. Αν γουστάρει θα στα δώσει όλα και κώλο μαζί. Δεν υπάρχουν μα και μου εκεί. Ούτε τι θα πει η φίλη μου και η μάνα μου. Όλα μέσα
αυτη ειχε παει μονη της διακοπες στο ναυπλιο....ποια ελληνιδα παει μονη της διακοπες? εγω ειδα χτες με μια βολτα που εκανα στο κεντρο εδω κοντα σε μενα διαφορες γκομενουλες μονες τους με ενα χαρτη στο χερι...(υπόψην αυτες ειναι ευκολη λεια)...ποια ελληνιδα θα παει μονη της καποου??? κατα τα αλλα "για ποιια με περασες"
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.662
Like
2.298
Πόντοι
456
αυτη ειχε παει μονη της διακοπες στο ναυπλιο....ποια ελληνιδα παει μονη της διακοπες? εγω ειδα χτες με μια βολτα που εκανα στο κεντρο εδω κοντα σε μενα διαφορες γκομενουλες μονες τους με ενα χαρτη στο χερι...(υπόψην αυτες ειναι ευκολη λεια)...ποια ελληνιδα θα παει μονη της καποου??? κατα τα αλλα "για ποιια με περασες"
Εδω δεν πάνε μόνες τους παραλία! διακοπες θα πάνε; Το θεωρούν ξενέρα να πας μόνος σου διακοπές ενω είναι το αντίθετο. Πρέπει να είσαι εντάξει με εσένα για να πας διακοπές κάπου μόνος..κάρβουνο λέμε..
Έχω ψαρέψει πολλες Ρωσσιδούλες έτσι. Ταξιδεύουν πολύ μόνες τους και όταν τους ρίξεις 2-3 Ρώσσικα μπαίνουν στο θέμα.
Αλλά ναι ξέχασα οι Ρωσσίδες είναι πουτάνες :new_shocked:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.100
Πόντοι
11.956
νομιζω το κανουν και επιτηδες μερικες
Εντάξει εάν υπάρχουν παιδιά στο σπίτι όσο και να καυλωνει όσο και να φώναζε πριν τα παιδιά ...τώρα και να θέλει δεν μπορεί όλες τις φορές ..και μιλάω για παντρεμένη με παιδιά...τι μάνα θα ήταν μετά ...εάν χτύπαγε την πόρτα κανά παιδί και φωνάζει....μαμά είσαι καλά ....ρεζιλη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αααα ζωή την λένε τη νύφη...ωραία
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Εντάξει εάν υπάρχουν παιδιά στο σπίτι όσο και να καυλωνει όσο και να φώναζε πριν τα παιδιά ...τώρα και να θέλει δεν μπορεί όλες τις φορές ..και μιλάω για παντρεμένη με παιδιά...τι μάνα θα ήταν μετά ...εάν χτύπαγε την πόρτα κανά παιδί και φωνάζει....μαμά είσαι καλά ....ρεζιλη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αααα ζωή την λένε τη νύφη...ωραία
Δε λεω για αυτές που έχουν παιδιά στο σπίτι.. Ήμαρτον
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.100
Πόντοι
11.956
Δε λεω για αυτές που έχουν παιδιά στο σπίτι.. Ήμαρτον
Ναι το κατάλαβα ...έκανα μια παρατήρηση...αλλά από λάθος ποσταρα σε δικιά σου απάντηση....η μόνη λύση να μπορεί να φωνάζει λίγο παραπάνω και να λέει διάφορα γυναικα παντρεμένη με παιδιά ...είναι το σπίτι να είναι μεζονέτα με πάνω κάτω υπνοδωμάτια....μόνο έτσι γίνεται...και βγάζεις και βίντεο ελευθερα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Ναι το κατάλαβα ...έκανα μια παρατήρηση...αλλά από λάθος ποσταρα σε δικιά σου απάντηση....η μόνη λύση να μπορεί να φωνάζει λίγο παραπάνω και να λέει διάφορα γυναικα παντρεμένη με παιδιά ...είναι το σπίτι να είναι μεζονέτα με πάνω κάτω υπνοδωμάτια....μόνο έτσι γίνεται...και βγάζεις και βίντεο ελευθερα
βαριεμαι να παω για δουλεια σημερα..δε πας εσυ για μενα? εχει ζεστη ρε γμτ..μηπως να παω καμια τσαρκα κεντρο μπας και δω κανα αλλοδαπο κωλο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οτι βγαλεις δικα σου....δωσμου ενα 25ρι:confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.100
Πόντοι
11.956
βαριεμαι να παω για δουλεια σημερα..δε πας εσυ για μενα? εχει ζεστη ρε γμτ..μηπως να παω καμια τσαρκα κεντρο μπας και δω κανα αλλοδαπο κωλο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οτι βγαλεις δικα σου....δωσμου ενα 25ρι:confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οτι βγαλεις δικα σου....δωσμου ενα 25ρι:confused:
Εγώ λέω να πάω στη θέση σου για δουλειά και ότι βγάλω να τα φάμε την επόμενη μέρα σε μπαρ κλαμπ για πάρτη μας ούτε πουρανες ούτε γκόμενες θα βρούμε εκει
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Εγώ λέω να πάω στη θέση σου για δουλειά και ότι βγάλω να τα φάμε την επόμενη μέρα σε μπαρ κλαμπ για πάρτη μας ούτε πουρανες ούτε γκόμενες θα βρούμε εκει
αυτο κανω καθε μερα...τι νομιζεις..για αυτο ειμαι συνεχεια αφραγκος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πουτάνες-φαι-μπυρες-βολτες...40ρης σου λεει μετα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.100
Πόντοι
11.956
αυτο κανω καθε μερα...τι νομιζεις..για αυτο ειμαι συνεχεια αφραγκος
Είσαι τύπος μύστης χυστης για πολύ παρέα έξω ...εγώ έτσι νομίζω ...αλλά φοβάμαι μην βγούμε οι δυο μας έξω πάμε σε κανά κλαμπ η μπαρ και έρθουν όλες οι γκόμενες δίπλα μας ....και μας κοιτάνε τα μπακουρια άγρια
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Είσαι τύπος μύστης χυστης για πολύ παρέα έξω ...εγώ έτσι νομίζω ...αλλά φοβάμαι μην βγούμε οι δυο μας έξω πάμε σε κανά κλαμπ η μπαρ και έρθουν όλες οι γκόμενες δίπλα μας ....και μας κοιτάνε τα μπακουρια άγρια
δεν αξιζει στην ελλαδα να χώνεσαι σε μπαρ κλαμπ...εχεις βγει παρα έξω ποτε?
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.100
Πόντοι
11.956
Και δεν κάνω πλάκα ...το θεωρώ σίγουρο....κάτι έκανα στο ίντερνετ και μου βγήκε διαφήμιση ένα μαγαζί που έχω να πάω πάνω από 15 χρόνια .... Μπαλτάζαρ....καθαρά ποτά ωραίο κόσμο...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν αξιζει στην ελλαδα να χώνεσαι σε μπαρ κλαμπ...εχεις βγει παρα έξω ποτε?
Ειμουνα ένα χρόνο Κύπρο...όταν τα κλαμπ μπαρ που είδα τότε εκεί δεν υπήρχαν στην Ελλάδα ακόμα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Και δεν κάνω πλάκα ...το θεωρώ σίγουρο....κάτι έκανα στο ίντερνετ και μου βγήκε διαφήμιση ένα μαγαζί που έχω να πάω πάνω από 15 χρόνια .... Μπαλτάζαρ....καθαρά ποτά ωραίο κόσμο...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ειμουνα ένα χρόνο Κύπρο...όταν τα κλαμπ μπαρ που είδα τότε εκεί δεν υπήρχαν στην Ελλάδα ακόμα
κυπρο κατεβαινω απο το 12-13 περιπου μπορω να πω οτι ειναι πιο ευκολα...τωρα οσον αφορα για αυτο που λες,επειδη και εκει εχουν την "δικη τους" μαλακια..δεν ειναι και τοσο απλο το παιχνιδι στα μαγαζια επειδη ειναι κλειστη κοινωνια..ομως απο ελλαδα σιγουρα καλυτερα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.100
Πόντοι
11.956
κυπρο κατεβαινω απο το 12-13 περιπου μπορω να πω οτι ειναι πιο ευκολα...τωρα οσον αφορα για αυτο που λες,επειδη και εκει εχουν την "δικη τους" μαλακια..δεν ειναι και τοσο απλο το παιχνιδι στα μαγαζια επειδη ειναι κλειστη κοινωνια..ομως απο ελλαδα σιγουρα καλυτερα
Λεμεσό ποιο εύκολα ...και φυσικά Αγία Νάπα ...Ευρώπη εκεί...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Λεμεσό ποιο εύκολα ...και φυσικά Αγία Νάπα ...Ευρώπη εκεί...
λεμεσο ναι,αγια ναπα δεν αξιζει πολυ πλεον...παντως διακοπες που ειχα κατέβει αγια ναπα καποτε ειχα κανει αξεχαστο καλοκαιρι
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.100
Πόντοι
11.956
λεμεσο ναι,αγια ναπα δεν αξιζει πολυ πλεον...παντως διακοπες που ειχα κατέβει αγια ναπα καποτε ειχα κανει αξεχαστο καλοκαιρι
Τα τελευταία χρόνια δεν έχω πάει δεν έχω άποψη....και μετά αραβικές χώρες ...φυσικά εκεί όλα δύσκολα ...μόνο στο χοτελ ...μόνο όπου πάνε Ευρωπαίοι...και πάλι δύσκολα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom