Νέα

Παντρεμένες ώριμες κρυφοπουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zestos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 303
  • Εμφανίσεις 113K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.793
Κριτικές
62
Like
40.174
Πόντοι
8.530
Η συγκεκριμενη που ανεβασα κανει παντα πρωκτικο......παντα κρυφα απο το συζυγο της...
Aν ζητάει πάνω από 100€/ ώρα είναι ασύμφορη γιατί έχει επίσημο χρηματοδότη....
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.822
Πόντοι
4.496
Και πώς την βρίσκουμε την κύριε ρε φιλαράκι μου??

Aν ζητάει πάνω από 100€/ ώρα είναι ασύμφορη γιατί έχει επίσημο χρηματοδότη....
Απ'όσο αντιλαμβάνομαι είναι Ι. Χ η κυρία οπότε μάλλον αφορά σε άλλο νήμα. Φώτο από σχέσεις κλπ κλπ
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556
277415488_151838967299798_425519403455184903_n.jpg
:coffee:

Snakes Unleash GIF
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
768
Κριτικές
30
Like
7.521
Πόντοι
7.613
στο facebook έχω βρει τέτοια παντρεμένη που πηδιέται με δωράκι...
κάνει 2-3 συναντήσεις τον μήνα και κατά κανόνα μόνο για παρτούζες...
είναι περίπου 40 χρονών με 2 παιδιά ....και με βυζάρες, κωλάρα, μπουτάρες, χειλάρες αλλά έχει το 2 πιο σημαντικά:

- γουστάρει να πηδιέται και να πληρώνεται σαν πουτάνα
- δεν έχει καμιά αναστολή στο να κερατώνει τον άντρα της (του μιλάει στο κινητό ενώ την πιπώνουν και την γαμάνε οι διάφοροι κύριοι)...

παρόλο που δεν μπορώ να δώσω περισσότερες λεπτομέρειες (και το κονέ) όπως ζητάει το θέμα, δεν κρατήθηκα και είπα να σας το γράψω...
πολύ τυχεροί όσοι είναι στον περιορισμένο κύκλο της.... αν και χρεώνει πολλά...αλλά τα ΑΞΙΖΕΙ μέχρι το τελευταίο ευρώ η καργιόλα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
παρόλο που δεν μπορώ να δώσω περισσότερες λεπτομέρειες (και το κονέ) όπως ζητάει το θέμα, δεν κρατήθηκα και είπα να σας το γράψω...
πολύ τυχεροί όσοι είναι στον περιορισμένο κύκλο της.... αν και χρεώνει πολλά...αλλά τα ΑΞΙΖΕΙ μέχρι το τελευταίο ευρώ η καργιόλα
Τύπε, καλύτερα να μην αναφέρεις καθόλου υπηρεσίες που δεν είναι διαθέσιμες και δεν μπορεί καν να επαληθευτεί η ύπαρξή τους. Δεν έχει κανένα νόημα η αναφορά.
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
768
Κριτικές
30
Like
7.521
Πόντοι
7.613
Τύπε, καλύτερα να μην αναφέρεις καθόλου υπηρεσίες που δεν είναι διαθέσιμες και δεν μπορεί καν να επαληθευτεί η ύπαρξή τους. Δεν έχει κανένα νόημα η αναφορά.
Φίλος μπορεί να έχεις και δίκιο. Απλά καμιά φορά γουστάρεις τόσο πολύ μια φάση που μπορεί να μην κρατιέσαι και να θες να το μοιραστείς.
Αλλά πάω πάσο. Κρατήστε μόνο ότι και εγώ μπορώ να επιβεβαιώσω ότι υπάρχουν τέτοιες κρυφοπουτανες τις οποίες ανακαλύπτεις πολύ δύσκολα.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
στο facebook έχω βρει τέτοια παντρεμένη που πηδιέται με δωράκι...
κάνει 2-3 συναντήσεις τον μήνα και κατά κανόνα μόνο για παρτούζες...
είναι περίπου 40 χρονών με 2 παιδιά ....και με βυζάρες, κωλάρα, μπουτάρες, χειλάρες αλλά έχει το 2 πιο σημαντικά:

- γουστάρει να πηδιέται και να πληρώνεται σαν πουτάνα
- δεν έχει καμιά αναστολή στο να κερατώνει τον άντρα της (του μιλάει στο κινητό ενώ την πιπώνουν και την γαμάνε οι διάφοροι κύριοι)...

παρόλο που δεν μπορώ να δώσω περισσότερες λεπτομέρειες (και το κονέ) όπως ζητάει το θέμα, δεν κρατήθηκα και είπα να σας το γράψω...
πολύ τυχεροί όσοι είναι στον περιορισμένο κύκλο της.... αν και χρεώνει πολλά...αλλά τα ΑΞΙΖΕΙ μέχρι το τελευταίο ευρώ η καργιόλα
Η Ε. Απο Νοτια που ειναι παντρεμενη με τον κακομοιρη τον Τ. ?
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
Επειδή αναφέρθηκε για κονε και συναντήσεις τις οποίες δε μπορούμε να μοιραστούμε και επειδή με τρώει η περιεργια, θα προσπαθήσω να κατατοπίσω οποιονδήποτε μυστη που ίσως γνωρίζει τη συγκεκριμένη φάση. Ποιος από εδώ γνωρίζει η μπαίνει ήδη σε γυναίκα ηλικίας 42-44 κάπου εκεί μαύρο ίσιο μαλλί σαρκώδη χείλη κ μεγάλη βυζαρα, ειναι παντρεμενη δέκα έτη με παιδί κ διαθέτει κατάστημα ένδυσης στα νότια προάστια σε πολυσύχναστο πεζόδρομο δίπλα σε πλατεία. Δουλευει σε πολύ στενό κύκλο λίγα ραντεβού και η υπογραφή της είναι ότι όταν κανονίσετε σου στέλνει το πρωί σελφι ξαπλωμένη στο κρεβάτι με τν άντρα της εκείνος κοιμάται δε φαίνεται πρόσωπο ( η σελφι αφού τη δεις σβήνεται με χρονοδιακόπτη). Τέλος δίνει κωλο σφιχτός θα έλεγα. Αναφέρει ότι στον άντρα της δε δίνει κωλαρακι μάλλον ψέμα. Τέλος δε δέχεται να δινετε το τηλ της. Εγώ γύριζα στη περιοχή λόγο εργασίας κ ημουν κ πελάτης στο κατάστημα της. Εάν γνωρίζει κανεις τη φάση αυτή ας στείλει Dm και θ συννενοηθουμε κατευθείαν
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
768
Κριτικές
30
Like
7.521
Πόντοι
7.613
Η Ε. Απο Νοτια που ειναι παντρεμενη με τον κακομοιρη τον Τ. ?
Όχι το ψευδώνυμο της είναι από Ν και μένει βόρεια προάστια. Το όνομα του συζύγου δεν το ξέρω καθώς όταν του έχει μιλήσει από το κινητό μπροστά μας τον λέει μωρό μου...
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
768
Κριτικές
30
Like
7.521
Πόντοι
7.613
Επειδή αναφέρθηκε για κονε και συναντήσεις τις οποίες δε μπορούμε να μοιραστούμε και επειδή με τρώει η περιεργια, θα προσπαθήσω να κατατοπίσω οποιονδήποτε μυστη που ίσως γνωρίζει τη συγκεκριμένη φάση. Ποιος από εδώ γνωρίζει η μπαίνει ήδη σε γυναίκα ηλικίας 42-44 κάπου εκεί μαύρο ίσιο μαλλί σαρκώδη χείλη κ μεγάλη βυζαρα, ειναι παντρεμενη δέκα έτη με παιδί κ διαθέτει κατάστημα ένδυσης στα νότια προάστια σε πολυσύχναστο πεζόδρομο δίπλα σε πλατεία. Δουλευει σε πολύ στενό κύκλο λίγα ραντεβού και η υπογραφή της είναι ότι όταν κανονίσετε σου στέλνει το πρωί σελφι ξαπλωμένη στο κρεβάτι με τν άντρα της εκείνος κοιμάται δε φαίνεται πρόσωπο ( η σελφι αφού τη δεις σβήνεται με χρονοδιακόπτη). Τέλος δίνει κωλο σφιχτός θα έλεγα. Αναφέρει ότι στον άντρα της δε δίνει κωλαρακι μάλλον ψέμα. Τέλος δε δέχεται να δινετε το τηλ της. Εγώ γύριζα στη περιοχή λόγο εργασίας κ ημουν κ πελάτης στο κατάστημα της. Εάν γνωρίζει κανεις τη φάση αυτή ας στείλει Dm και θ συννενοηθουμε κατευθείαν
Φανταστική φάση να σου στέλνει φωτο από το κρεβάτι της με τον κοιμώμενο δίπλα της. Μου έχει τύχει... Όχι με την κυρία στα Νότια που λες... Με άλλη κρυφοπουτανα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Καβλώνετε με τις μαλακίες που γράφετε ; Αφού οι υπηρεσίες στις οποίες αναφέρεστε δεν είναι διαθέσιμες στους αναγνώστες του φόρουμ ,
γιατί τις γράφετε ;

Κι εγώ έχω παντρεμένη σκανδιναυή , 1.92, λεπτή μοντελέ , που γαμιέται μόνο με μένα, για 20€ το ΣΚ. Μη ρωτάτε όμως, έχει μόνο εμένα πελάτη.

Τον πίτσο κλαίγανε.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
Καβλώνετε με τις μαλακίες που γράφετε ; Αφού οι υπηρεσίες στις οποίες αναφέρεστε δεν είναι διαθέσιμες στους αναγνώστες του φόρουμ ,
γιατί τις γράφετε ;

Κι εγώ έχω παντρεμένη σκανδιναυή , 1.92, λεπτή μοντελέ , που γαμιέται μόνο με μένα, για 20€ το ΣΚ. Μη ρωτάτε όμως, έχει μόνο εμένα πελάτη.

Τον πίτσο κλαίγανε.
Γι πιο λόγο μυστη μου σου ζητάει 20€ ;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom