Νέα

Πανελληνιο σοκ και αποτροπιασμος απο την αγρια σφαγη 32χρονης στο Β νεκροταφειο.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.843
Πόντοι
6.796
Ο πατερας της τωρα λεει καταθετει οτι περνουσε "τυχαια" εκεινη την ωρα εξω απο το νεκροταφειο και πηρε κουρσα εναν νεαρο 30-35 ετων. Τι λες ρε παιδι μου.
Ο πατερας της τωρα λεει καταθετει οτι περνουσε "τυχαια" εκεινη την ωρα εξω απο το νεκροταφειο και πηρε κουρσα εναν νεαρο 30-35 ετων. Τι λες ρε παιδι μου.

Οποτε νουμερο ενα υποπτος για ηθικος αυτουργός..
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.000
Κριτικές
47
Like
6.239
Πόντοι
11.445
Οποτε νουμερο ενα υποπτος για ηθικος αυτουργός..

μαλλον εβαλε καποιον να την φαει , ειχε κανει ασφαλεια ζωης και τον ειχε βαλει δικαιουχο .... πατερας να σου πετυχει  :vomit:
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
656
Πόντοι
146
Να πω και γω την μαλακια μου : Στις περιπτώσεις των προμελετηματων εγκλημάτων με μαχαίρι από μη ψυχικά διαταραγμένους ανθρώπους οι στατιστικές νομίζω πως λένε ότι τα θύματα δεν ήταν τόσο αθώα όσο οι δημοσιογράφοι θέλουν να τα παρουσιάζουν ... πρόκειται για εγκλήματα εκδίκησης λίγο πολύ ...

Κρίμα πάντως τόσο  για την σκοτωμένη όσο και για τοντην φονιά - που θεωρώ ότι είναι θέμα χρόνου να συλληφθεί ...
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
τυπε δηλαδη δεν πληρωνεις εισητηριο επειδη σε αναγκαζει μια βαθυτερη αναγκη να κωλοτριβεσαι στο πληθος; :S :S :S

επειδή είμαι άνεργος, και με σύριζα μπαινοβγαίνουμε από όλες τις πόρτες  ;) εμείς οι άνεργοι...

δηλαδή σε ενα καταστηματάρχη σε ένα νησι που βγαζει πολλα χρηματα χωρις να κοβει αποδειξεις δεν πρεπει να γινει ελεγχος; ΝΑΙ να γίνεται οι αστικες συγκοινωνιες μπορουν να λειτουργησουν χωρις εσοδα; ΝΑΙ πρεπει να είναι ελευθερη η εισοδος; ΝΑΙ πρεπει να δολοφονούμε έναν ανθρωπο επειδή είναι ελεγκτης; ΝΑΙ?  :rolleyes: με την λογικη της οικονομικης κρισης πρεπει να σκοτωσουμε και τον φουρναρη αν αυξησει την τιμη του ψωμιου επειδή είναι βασικο αγαθο; ΟΧΙ? ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΨΩΝΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

Με τι λογική σου... και ο χίτλερ πολιτική έκανε... επειδή δεν άρεσε σε μερικούς  :rolleyes: έπρεπε να πεθάνει?  :think:

τυπε ο ποδολαγνος μπορει να μην πληρωνει εισιτηριο γιατι ξερει οτι αμα τον πιασει ελεγκτης θα τον γαμησει   :grin: :grin: :grin: :effemine: :gay:

αν το έκανα ποτέ αυτό, θα έλεγα ότι έχω ξεχάσει και την ταυτότητα για να φωνάζανε και την αστυνομία  ;)

Eνταξει, δεν μιλας σοβαρα. Εσυ γλειφεις κωλοτρυπιδες χεσμενες και σε ενοχλουν τα λεωφορεια αν εχουν μικροβια?

Δικηγόρος να σου πετύχει...  :S

Εσύ γλείφεις μουνί πόρνης και σιχαίνεσαι να γλείψεις πούτσα άντρα?  :rolleyes:
Γιατί να με πειράζουν οι χεσμένες κωλοτρυπίδες που δεν έχουν μικρόβια, και να μη με πειράζουν τα λεωφορεία που έχουν μικρόβια?

Εγώ δεν μιλάω σοβαρά?  :'( :'( :'(
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.835
Κριτικές
1
Like
32.590
Πόντοι
6.256
Η φάτσα του πατέρα λέει ´είμαι ήδη ισοβίτης.´
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Δύσκολο να την σκότωσε ο πατέρας της όσο μαλάκας και να ήταν. Δεν είχε λόγο ούτε συμφέρον να το κάνει αυτό. Πιο πιθανό ο  πρώην της ή ληστεία από κανένα πρεζάκι
 

Επισκέπτης
Αν προσπεράσουμε το ανθρωπιστικό, της απώλειας μιας νέας κοπέλας..και δούμε την κοινωνικοπολιτική διάσταση τότε έχω μια και μόνο ευχή---->
Το έγκλημα να σχετίζεται με την ιδιότητά της σαν ελέγκτρια του ΣΔΟΕ και όχι έγκλημα πάθους ή ληστεία! Και το έγκλημα να έχει γίνει απο κάποιον άγνωστο επιχειρηματία! Αυτό θα ήταν ευλογία για όλους τους ελευθερους επαγγελματίες διότι θα δημιουργηθεί ένα ΥΠΕΡΟΧΟ προηγούμενο που θα προστεθεί στους ξυλοδαρμούς και τους προπηλακισμούς σε όλη την Ελλάδα αυτών των πουλημένων ΚΑΘΑΡΜΑΤΩΝ και ΜΙΑΣΜΑΤΩΝ της κοινωνίας!

Αυτών που κάνουν ΠΕΡΙΠΟΛΙΕΣ στις επιχηρίσεις σαν ΚΑΤΟΧΙΚΟ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ και ελέγχουν αν καταβάλουν το 24% του τζίρου τους στο άπατο κωλοχανίο που λέγεται κράτος που ότι και να δώσουν πάλι θα ξαναδανιστεί... Αδιαφορούν αυτά τα Τσουτσέκια της Εφορίας για τον άνθρωπο  που έχει επενδύσει κόπους ζωής και σπουδές σε ένα ελευθερο επάγγελμα και περνάει τα 2/3 της ζωής του ασχολούμενος με αυτό, σηκώνει όλα τα βάρη και τα άγχη μιας ελευθερης δραστηριότητας σε μια παρηκμασμένη οικονομία!!!
Είναι ασέβαστοι και με νοοτροπία ...βουνού και δεν σέβονται καν την πελατεία του κάθε επιχειρηματία την ώρα των ελέγχων και μπαίνουν σφήνα μεταξί επιχειρηματία και πελάτη ΜΕ ΣΚΟΠΟ την ευρεση παράβασης  με το έτσι θέλω και με ΚΑΘΕΣΤΩΤΙΚΗ συμπεριφορά!
Είναι τα όργανα των δανειστών-κατακτητών της χώρας! Ότι χειρότερο κατακάθι και περιθωριακό επάγγελμα που μπορεί να υπάρξει στο χρεοκοπιμένο τσίρκο που λέγεται Ελληνικό Κράτος! Ας έκαναν άλλη δουλειά! Τίμια και περίφανη όπως αποκομιδή σκουπιδιών ή πουτάνες στο μεταξουργειό!!!!!!

Υπό αυτό το πρίσμα κάθε επίθεση εναντίων ΕΦΟΡΙΑΚΟΥ είναι μια μέγιστη πράξη αντίστασης ανάλογη με αυτή των επαναστατημένων Ελλήνων του 21 ή των αντιστασιακών της επανάστασης που εκτελούσαν τους συνεργαζόμενους με τους κατακτητές!!!

Αν λοιπόν εν τέλη η πράξη έγινε διότι η συγκεκριμένη κοπέλα "έκλεισε" το σπίτι ενός επιχειρηματία τότε στη συνείδηση έχει ΑΝΤΙΣΤΑΣΙΑΚΟ χαρακτήρα και οι υπόλοιποι εφοριακοί ας ζητήσουν απόσπαση σε άλλες υπηρεσίες μέχρι να υπάρξει δίκαιο φορολογικό σύστημα!!!!
Τύπε, αν κρίνει κανείς το στυλάκι που γράφεις, πέραν του ότι φοροδιαφεύγεις κάργα, εύκολα υποθέτει κανείς ότι μάλλον εσύ έχεις στείλει την κοπέλα...
:ak: :ak: :ak:

 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Δύσκολο να την σκότωσε ο πατέρας της όσο μαλάκας και να ήταν. Δεν είχε λόγο ούτε συμφέρον να το κάνει αυτό. Πιο πιθανό ο  πρώην της ή ληστεία από κανένα πρεζάκι
πολυ περιεργα μας τα λεει ο πατερας της τυπε...
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
λενε οτι ειχε κανει ασφαλεια ζωης και τον ειχε δικαιουχο μαζι με την οικογενεια της
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
λενε οτι ειχε κανει ασφαλεια ζωης και τον ειχε δικαιουχο μαζι με την οικογενεια της
φαινεται ο τυπος ειναι λαμογιο απο την αρχη κατι δεν παει καλα σντομα θα φανει
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
αν εχει συμμετοχη...μιλαμε για κρεμασμα....
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.835
Κριτικές
1
Like
32.590
Πόντοι
6.256
ακομα και οι δημοσιογραφοι τον εχουν καταλαβει, ακομα και ο σιχαμενιος
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Τύπε, αν κρίνει κανείς το στυλάκι που γράφεις, πέραν του ότι φοροδιαφεύγεις κάργα, εύκολα υποθέτει κανείς ότι μάλλον εσύ έχεις στείλει την κοπέλα...
:ak: :ak: :ak:
Κρίμα γιατί μάλλον κάτι άλλο παίζει και δεν δείχνει να είναι απο τη δουλειά της αυτός που την σκότωσε!
Όσο για έμενα το διευκρίνισα πως είμαι πεντακάθαρος και αυτά που λέω εδώ τα λέω και στα μούτρα των ελεγκτών λίγο πιο κομψά!

Αλλά και εσύ δες λίγο πιο σοβαρά το τι συμβαίνει και το τι μπορεί να συμβεί με τους ελέγχους του ΣΔΟΕ και πάρε μια μυρωδιά του τι τραβάει ο κόσμος των επιχειρήσεων!
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
ρε φίλε είναι δυνατόν να έχει πεθάνει ο/η σύζυγος σου, ο/η ο πατέρας σου, το παιδί σου, ο αδερφός σου, ακόμα και καλές σχέσεις να μην έχετε και να μη σε πιάνουν τα κλάματα όταν μιλάς γι αυτόν την επόμενη μέρα?  :rolleyes:

είναι δυνατόν?

σαν την άλλη πατσαβούρα που είχε φάει τον σύζυγο και την ξεμπρόστιασε η νικολούλη.
πότε ξεκινάει η νικολούλη να ρίξει φως στο τούνελ?
 

Djole77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
244
Κριτικές
14
Like
731
Πόντοι
991
Ο ταρίφας βρωμάει απο τη κορυφή έως τα νύχια. Μου θυμίζει τη φάτσα του Βούλγαρου τραβελοαγαπουλη που έφαγε την Αννυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom