Νέα

Παλιό παράνομο studio στη Φιλελλήνων περιοχή Μαρτίου (2003)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannis3366
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giannis3366

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα
Θα ήθελα τη συνδρομή των παλαιών μπουρδελιάρηδων. Θέλω να μάθω μια πληροφορία από όποιον τυχόν είχε επισκεφτεί το εν λόγω παράνομο στουντιάκι. Το σπίτι όπως λέω και στον τίτλο ήταν στη Φιλελλήνων περιοχή Μαρτίου στην Ανατολική Θεσσαλονίκη. Δούλευε με αγγελία στον Αγγελιοφόρο και είχε 3-4 κοπέλες. Η μία ήταν μια Χριστίνα γυμνάστρια με ωραίο σώμα αλλά ασχημούλα που είχε περάσει και από τα σπίτια του Βαρδάρη και η άλλη μια Βίκη αν δεν κάνω λάθος χοντρούλα αλλά με ωραίο πρόσωπο.
Το σπίτι δούλεψε για λίγο μιας και τους δέσανε οι μπάτσοι μέσα σε 2 μήνες αλλά για όσο δούλεψε είχε τρελή κίνηση μιας και δούλευε χύμα από την αγγελία και όχι μόνο με γνωστούς. Οπότε πολύ πιθανό κάποιος από εδώ μέσα να είχε περάσει από εκεί. Όποιος συναγωνιστής το θυμάται ας μου στείλει ένα pm για να τον ρωτήσω κάτι.

Thanks
 

planitarhis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
80
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Στο Πάμε Πακέτο ρώτησες  ?    :grin: :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Καλα ρε !πατε καλα?τα παρανομα στο φορουμ τα συζητατε?και τι περιμενετε να πει κανεις??πηγα και ετσι...και εμπειριες....σας βαρεσε η ζεστα?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
ποιος να πει κάτι?....

αφού το μαγαζί αυτό έχει μπει στο χρονοντούλαπο της ιστορίας,στη λήθη του χρόνου....

τέτοια υπήρχαν 50 την εποχή 97-2004,πριν κλείσουν δηλαδή και περάσουμε στην εποχή των μασάζ....
 
OP
OP
G

giannis3366

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ρε σεις αφού το μαγαζί έχει κλείσει πριν από πόσα χρόνια και που ήταν παράνομο τι σημασία έχει? Αφου δεν υπάρχει πια. Απλά ρωτάω αν κάποιος είχε πάει να μου στείλει ένα pm. Πού είναι το κόλλημα δεν καταλαβάίνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom