Νέα

Παλιό γνωστό μπουρδέλο στην Μυτιλήνη αλλά με καινούρια κοπέλα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimvar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimvar

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Μπουρδέλο στην περιοχή Καρά Τεπές στην Μυτιλήνη,μόλις άλλαξε μια γριά γκόμενα πού είχε για χρόνια και έβαλε μια κοπέλα πολύ όμορφη αξίζει να το επισκεφτείτε.Η ταρίφα πάει 30 ευρώ,την κοπέλα την λένε Τζένη και είναι ανοιχτό από τις 10 το πρωί έως τις 23:00 το βράδυ καθημερινά.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
- Μόνιμα κεφαλαία δεν επιτρέπονται.
- Βγάλτε φωτό και στείλτε να το βάλουμε στον κατάλογο.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.171
Κριτικές
5
Like
59.191
Πόντοι
12.056
Βγαλτε και μερικες φωτο απο το πεδιο βολης που ειναι πιο κατω... :grin:
Αχχχ..κατι τιμητικες που ειχα τσιμπισει απο εκει... :smitten:
 

espressolatte

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα φιλοι!
1ο μυνημα αλλα δεν αντεξα,μου θυμησες ιστορικες στιγμες σε αυτο το μερος φιλε,εβδομαδιαια επισκεψη οταν το ποσο ηταν στις 2500δρχ εν ετη 1999(υπηρετουσα την πατριδα)!!
 

Επισκέπτης
Λετε για το μπουρδελακι που ηταν στην παραλια κοντα στη ΔΕΗ?
Ειχα παει οταν ημουν φανταρος το 2001 και τρομαξα απο την ασχημια της κοπελας :S
 
OP
OP
D

dimvar

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ναι είναι ακριβώς το γνωστό μπουρδελάκι λίγο πιο πάνω από το εργοστάσιο της ΔΕΗ.
 

ROMANTIC

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ειναι ομοφη αλλα οι << υπηρεσιες >> τις απλα διεκπεραιωτικες χωρις excitment θα ελεγα και με μια αισθηση βιασυνης
Για τους καιρους που ζουμε τα 30ευρω ειναι τσιμπημενη τιμη αλλα το εν λογω οικημα ειναι νομιζω μονοπωλειο στη Μυτιληνη Ας με ενημερωσει καποιος αν υπαρχει τιποτα αλλο στο ειδος
 

rex85

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
1-2 βολτες απο τα κωλομπαρα τις πολης θα βρεις κοπελες που προσφερουν τετοιες υπηρεσιες..με μεγαλυτερο αντιτιμο βεβαια αλλα με περισσοτερο χρονο
 

878787

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΛΕΙΣΤΟ.ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΚΛΕΙΣΑΝΕ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ???
 

greek1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
140
Like
129
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα. Έχετε ακούσει για κάποιο σπίτι όχι νόμιμο μπουρδελο. Δουλεύει στα μαύρα δηλαδή και το έχει κάποια γυναίκα και το σπίτι είναι δίπλα σε κάποια παραλία. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;; δεν είμαι από Μυτιλήνη απλώς θα έρθω σε μερικές μέρες
 

greek1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
140
Like
129
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα. Έχετε ακούσει για κάποιο σπίτι όχι νόμιμο μπουρδελο. Δουλεύει στα μαύρα δηλαδή και το έχει κάποια γυναίκα και το σπίτι είναι δίπλα σε κάποια παραλία. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;; δεν είμαι από Μυτιλήνη απλώς θα έρθω σε μερικές μέρες
Παιδιά δεν ξέρει κανένας να μου πει για το σπίτι στο καρα τεπε το έχει κάποια λίτσα μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;; δεν είμαι από Μυτιλήνη και δεν ξέρω απλώς θα έρθω σε λίγες μέρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom