Νέα

Παλιά τσοντοκάναλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 122
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.469
Like
0
Πόντοι
66
Η οποία ήταν γκόμενα του Λεωνίδα (ψησταριές-ιδιοκτήτης του ΙΤΑ8).
Mεγάλες στιγμές..
΄Οχι ρε, η γκόμενά του ήταν η Άννα Μαρώνη. Γι' αυτήν έιχε κάνει το κανάλι, μπας και καταφέρει να κάνει καριέρα. Η Τζίνα Βαρώνη διαφήμιζε το τσάι αδυνατίσματος slim...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Σκοτεινές εποχές
 

Επισκέπτης
΄Οχι ρε, η γκόμενά του ήταν η Άννα Μαρώνη. Γι' αυτήν έιχε κάνει το κανάλι, μπας και καταφέρει να κάνει καριέρα. Η Τζίνα Βαρώνη διαφήμιζε το τσάι αδυνατίσματος slim...

Ναι ρε,δίκιο έχεις.

Με μπέρδεψε η εις -ρώνη κατάληξη..
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.703
Πόντοι
2.777
μου λείπεις
οταν σε θέλω πιο πολύ
εσύ μου λείπεις
κι όταν μου λείπεις
σε θέλω πιο πολύ...

είχε ένα κάποιο βάθος το τραγούδι της Άννας Μαρώνης δεν πιστεύω να έχετε αντίρρηση;!
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.469
Like
0
Πόντοι
66
μου λείπεις
οταν σε θέλω πιο πολύ
εσύ μου λείπεις
κι όταν μου λείπεις
σε θέλω πιο πολύ...

είχε ένα κάποιο βάθος το τραγούδι της Άννας Μαρώνης δεν πιστεύω να έχετε αντίρρηση;!

Όλα χαρούμενα όμορφα, όλα ωραία φίνα,
ρόδες φοράει το κάρο μας, ρόδες κι η λιμουζίνα...
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ρε παιδια αυτη η μαρονη που να ειναι τωρα?
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
και η βαρώνη που είναι. Μόνο σε βιντεάκια απο διαφημίσεις της ΣΛΙΜ στο Γιου Τιουμπ τη βλέπω
Κρίμα να χαθεί τέτοια φωνή....30 χρόνια επιτυχίες
Αυτές ήταν τραγουδίστριες. Οχι Μπεζεντάκου και Λάμπρου που κάνουν μόνο για πίπες
 

kiras

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
185
Like
3
Πόντοι
1
Θυμαμαι αρχες δεκαετιας ΄90 γυρνουσα απο το σχολειο το μεσημερι και το ΙΤΑ 8 επαιζε τσοντα.Θυμαμαι οι δικοι μου ετρωγαν για μεσημερι κι εγω καθομαουνα στο σαλονι νηστικος και την επαιζα...!!!ε ρε εποχες...!!!
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Θυμαμαι αρχες δεκαετιας ΄90 γυρνουσα απο το σχολειο το μεσημερι και το ΙΤΑ 8 επαιζε τσοντα.Θυμαμαι οι δικοι μου ετρωγαν για μεσημερι κι εγω καθομαουνα στο σαλονι νηστικος και την επαιζα...!!!ε ρε εποχες...!!!

επαιζε και μεσημερι ο Λεωνιδας? Δεν το θυμάμαι αυτό. Πολύ καβλιάρης ήταν ο ψήστης.
εγω θυμαμε μια φάση μου μου επεφτε το ΙΤΑ8 πάνω στο Μέγκα και εκεί που έβλεπα χατζηνικολάου διαξιφισμούς έσκαγε απο πίσω μια παρτούζα στο background
 

violi x.x.

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
411
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.225
Τι ωραιες εποχες μου θυμισατε...Θυμαμαι που ειχαμε μια τηλεοραση τοτε στη κουζινα και μια στο δωματιο των γονιων μου...Λοιπον τοτε εγω την ειχα ψιλοαρπαξει και μου ειχε δωσει ο γιατρος κατι χαπια αντιβιωσης..Μου ειχε πει να τα παιρνω καθε 9-10 ωρες...Ειχα κανονισει ετσι το ωραριο για το χαπι ετσι ωστε το βραδυνο να το παιρνω στις 3 το ξημερωμα,την ωρα που ξεκινουσε η καλη τσοντα σε ενα τσοντοκαναλο...νομιζω το ελεγαν αστρο t.v...επισης εβλεπα και t.v. πειραια (εβαζε με το γκουζγκουνη αρκετες φορες αλλα το εκοβε και δεν εδειχνε καβλια και τετοια..)Ειχε και τις διαφημισεις τσοντοπεριοδικων που εδιναν βιντεοκασετες το blue sky...Διαφημιζε τις ταινιες με κανονικο ηχο αλλα χωρις να διχνει hardcore...Δεν θα ξεχασω οταν διαφημιζε τσοντες με ωριμες...Ε ρε μαλακια που ειχα ριξει....Περιττο να σας πω οτι αυτα τα περιβοητα χαπια τα ''επαιρνα'' για πολυ καιρο για μηνες θα ελεγα....
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ΙΤΑ8 ρε ναι τι μου θυμήσατε .. πήγαινα γυμνάσιο και ένα βράδυ είχα δει μια τσόντα με μεγάλη αικατερίνη της ρωσσίας κλπ ... και εκεί που νόμιζα ότι μόνο εγώ την είχα δει, την άλλη μέρα στο σχολείο διαπίστωσα ότι δεν υπήρχε συμμαθητής μου που να μην την είχε δει ... τι εποχές κι αυτές

Τα....έσπαγε η τηλεθέαση λέμε!!! Τι AGB και μαλακίες...... :cheesy:
 

cover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
128
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
Καλα τα ξενα καναλια RTL και κατι αλλα...
Μη μου πειτε ομως οτι ξεχνατε και την θρυλικη ΕΡΤ με το Θεατρο της Δευτερας (ισως οχι αυτο καθε αυτο αλλα ακριβως μετα) με διαφορα συνηθως ελληνικες ταινιες πολυ σεξουαλικες???
Θυμαμαι σκηνη οπου μαθητης με την μητρια του στο αυτοκινητο εποχης 30s του εκανε ναζια και καλα βαλε το χερι σου στο μουνι μου και διαφορα τετοια!!!
Το θυμαται κανεις?
 

nixermanie

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Ρε γαμωτο τις καλυτερες εποχες εχω χασει μου φαινεται! Δε τα θυμαμαι τα καναλια...τα μονα που θυμαμαι ειναι οι ταινιουλες που εβαζε το παλιο αλτερ(πως λεγοταν ρε γαμωτο δε θυμαμαι). Οσο θυμαμαι τον εαυτο μου επισης θυμαμαι καθα πρωτοχρονια η Ετ1 βαζει στριπ σοου μετα την αλλαγη. Επισης μια χρονια τοτε που υπηρχε και ειχαμε filmnet μια πρωτοχρονια ειχε αφιερωμα στο Γκουσγκουνη!
Υπαρχουν ακομα ορισμενα πειρατικα καναλια...αυτα που διαφημιζουνε τα 90-11 και δειχνουν και κανα "ψιψινι" μερικες φορες! Απο εκει και περα τιποτα...
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Το  filmnet έβαζε μερικά δυνατά αισθηματικά γουέστερν οταν πρωτοάρχισε να εκπέμπει.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Το  filmnet έβαζε μερικά δυνατά αισθηματικά γουέστερν οταν πρωτοάρχισε να εκπέμπει.

Στις πρώτες-πρώτες ερωτικές ταινίες που προέβαλλε το filmnet, επέλεγε να δείχνει την πιό soft εκδοχή τους, δηλαδή δεν έδειχνε διεισδύσεις, πέη ή αιδοία. Έδειχνε όμως όλα τα υπόλοιπα. Μετά από κάποιους μήνες άρχισαν να προβάλλονται οι κανονικές εκδόσεις των ταινιών.
 
OP
OP
N

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
μονο το αστρο tv εδειχνε ολη μερα.στην θρυλικη συχνοτητα 3.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom