Νέα

Πάλη με γυναίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsimiski51a
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mortaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
3012_2.jpg


http://[URL unfurl="true"]www.girlswithmuscle.com/images/full/618598322.jpg[/img[/URL]]

[url=http://[URL unfurl="true"]www.renatahronova.com/]http://www.renatahronova.com/[/url[/URL]]

είναι αυτές τις μέρες στην Αθήνα για όποιον ενδιαφέρεται..
[/quote]

Παλληκαρια ειμαι καινουργιος στο BDSM και Παλης Γυναικων..αλλα βλεπω οτι υπαρχει το ειδικο κυκλωμα με πραγματα που σου κανουνε , τιμοκαταλογο, ξενοδοχεια κλπ..Κατα καποιο τροπο οπως κανουμε με τις κανονικες βιζιτες..Αυτο ομως που θα θελα να ρωτησω, ειναι αν στο κυκλωμα αυτο υπαρχουν και Παρτουζες..Να πουμε να φερει και μια φιλη της γι Τριο...να φας το ξυλο της αρκουδας..Να φυγεις απο το Χοτελε με ασθενοφορο..και να μπορεις να γραψεις στην κριτικη σου πως τα αξιζαν πραγματικα τα λεφτα τους..Μια ψυχη που ειναι να βγει ας βγει..Μεχαστουκακια θα την βγαζουμε...Λοιπον παρτουζα σ αυτο το ειδος BDSM/Wrestling υπαρχει?Θελω να γραφτω..
 

bob paulson

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
www.renatahronova.com/]http://www.renatahronova.com/[/url]

είναι αυτές τις μέρες στην Αθήνα για όποιον ενδιαφέρεται..


Την κοπέλα την συνάντησα. Για όποιον γουστάρει bodybuilders είναι πανέμορφη. Είναι απίστευτα δυνατή και πολύ καλή σε lift'n'carry (με σήκωσε για πλάκα και είμαι κοντά 100 κιλα, armwrestling (με ισοπέδωσε χωρίς να προσπαθεί καν), scissor holds & wrestling. Πολύ φιλική και ωραίο τυπάκι, αν και έχει δυσκολία στα Αγλικά.
sex δεν προβλέπεται με τίποτα, αλλά έχει την ευγένεια να σε αφήσει ή και να σε βοηθήσει να εκτονωθείς κατά την διάρκεια της συνεδρίας...
Ξαναλέω, μόνο για όσους γουστάρουν τέτοια σκηνικά.
Θα είναι Αθήνα μέχρι κ την Τετάρτη



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

blflyer00

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2012
Μηνύματα
58
Like
8
Πόντοι
0
Την είχα δει και γω αλλά με αποθάρυναν οι κριτικές που βρήκα στο internet. Δηλαδή δεν έχει επιδεξιότητα. Πολυτέλειες θα μου πεις τώρα που δεν έρχεται καμία στην Ελλάδα. Εν πάσει περιπτώσει καλή ενημέρωση και ξέρεις αν κάνει μισάωρο ή μόνο ώρα και τιμή ? Γενικά αν θέλεις γράψε τις τιμές και την περιοχή του ξενοδοχείου που σε δέχεται.

Δεν έχει Επιδεξιότητα? Δεν ξέρω, αλλά σε κάνει μουσταλευριά για πλάκα... Το ξενοδοχείο είναι πολύ κοντά στο Μέγαρο Μουσικής και κάνει και μισάωρα.
 
OP
OP
tsimiski51a

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
επιδεξιότητα είναι λαβές και κόλπα. Εκεί που νομίζεις ότι την έχεις, ξαφνικά βρίσκεσαι σε submission  :o
 

thrilos07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
36
Like
177
Πόντοι
290
OP
OP
tsimiski51a

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
αν σηκώσει το τηλέφωνο, σφύρα μου κλέφτικα ή πάρε τζόκερ
 

javelinos 12

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
234
Like
43
Πόντοι
1
Υπάρχει περίπτωση να βρούμε κ τίποτα για παλη γυναικών ή πρεπει να ξενιτευτουμε; :think:
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    81,7 KB · Εμφανίσεις: 116
OP
OP
tsimiski51a

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
φίλε, αν διαβάζεις τακτικά το παρόν thread σίγουρα δεν θα χρειαστεί να ξενιτευτείς.

Ορίστε έρχεται 17-18 Φεβρουαρίου και αυτό το σούπερ μωρό από το Λας Βέγγας για να μας βάλει κάτω.
cococrush1.jpg

5edbbbe7b1ef8406d810ad419a5782a5.jpg

 

javelinos 12

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
234
Like
43
Πόντοι
1
Vasili εννοω για παλη μεταξύ γυναικών (αν κ εκτος βασικού θέματος)
Αλλα όπως και να ειναι ευχαριστω κ για την απάντηση κ για την ενημέρωση :rockon:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
αβραμοθρεντ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

afanakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχει καμια στην ελλαδα αφεντρα για παλη
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
φίλε, αν διαβάζεις τακτικά το παρόν thread σίγουρα δεν θα χρειαστεί να ξενιτευτείς.

Ορίστε έρχεται 17-18 Φεβρουαρίου και αυτό το σούπερ μωρό από το Λας Βέγγας για να μας βάλει κάτω.
cococrush1.jpg

5edbbbe7b1ef8406d810ad419a5782a5.jpg
πείτε με διαστροφικό αλλά εγώ αυτό θέλω να το  :fuck1: :fuck1:.....αλλά μάλλον δεν προβλέπεται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom