Νέα

Πακιστανοί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.456
Κριτικές
16
Like
13.659
Πόντοι
6.515
Τους πακι να τους στείλουμε στο διάολο απο κεί πούρθανε,
μαζί σας.

Πείτε μου όμως
στο νησί ποιός θα τηγανιζει τις πατάτες στο φευγατο μαγαζι και έτσι?
το αυτοκίνητο ποιός θα το πλένει μέσα έξω €8 ? Πρωί, μεσημέρι, βράδυ, όποτε μου καβλώσει εμένα?

Τα ζαρζαβατικά ποιός θα τα μαζεύει?

Σιγουρα όχι ο Γερμανός..
τυπε υπαρχουν περιοχες της ελλαδας που δεν εχω δει πακη γι αυτες τις δουλειες πχ Καρπενησι

στα τετοια μας αν θα φανε οι λεχριτες πατατες τηγανητες στη μυκονο

να δουλεψουν οι ελληνες που τους χρεωνει ο αθλιος το ρευμα 100 ευρω σ ενα δυαρι ενω στον λαθρο το δινει τζαμπα :shit:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.472
Κριτικές
165
Like
25.289
Πόντοι
34.168
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Η Ινδια ειναι χωρα με αξιολογη πολεμικη βιομηχανια που παραγει Τ/Θ , αεροπλανα, πλοια και πυραυλους καθε ειδους.Ελπιζω οι ιθυνοντες να τολμησουν...
Προσφατα νομιζω η Ινδια εταχθη υπερ μας σε περιπτωση πολεμου με μογγολους...

Κοιτα να δεις πως τα φερνει ο καιρος...

Πως ημασταν πριν απο 2μιση χιλιαδες χρονια,και πως τωρα...
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.038
Πόντοι
10.411
Αυτή την Ελλάδα θέλουν κάποιοι :(
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.140
Πόντοι
14.936
στο χωριουδακι μου λενε οτι οι μαγκιες πληρωνονται
και επισης λενε οτι ο παλικαρας παει χεσμενος στον παραδεισο..
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.250
Like
10.752
Πόντοι
2.256
Τους πακι να τους στείλουμε στο διάολο απο κεί πούρθανε,
μαζί σας.

Πείτε μου όμως
στο νησί ποιός θα τηγανιζει τις πατάτες στο φευγατο μαγαζι και έτσι?
το αυτοκίνητο ποιός θα το πλένει μέσα έξω €8 ? Πρωί, μεσημέρι, βράδυ, όποτε μου καβλώσει εμένα?

Τα ζαρζαβατικά ποιός θα τα μαζεύει?

Σιγουρα όχι ο Γερμανός..

Στα τέτοια μου. Δεν τρώω σχεδόν ποτέ έξω, το αυτοκίνητο το πλένω μόνος μου και καλλιεργώ και μίνι μποστάνι. Οπότε, να και αν εξαφανιστούν αύριο.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.473
Κριτικές
62
Like
41.206
Πόντοι
8.530
Προσφατα νομιζω η Ινδια εταχθη υπερ μας σε περιπτωση πολεμου με μογγολους...

Κοιτα να δεις πως τα φερνει ο καιρος...

Πως ημασταν πριν απο 2μιση χιλιαδες χρονια,και πως τωρα...
Η Ινδια εχει Μιραζ ψηνεται και για Rafale και χρησιμοποιει ηδη ισραηλινα οπλα.Ας διευρυνθει η συμμαχια και με την Ινδια...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
Τους πακι να τους στείλουμε στο διάολο απο κεί πούρθανε,
μαζί σας.

Πείτε μου όμως
στο νησί ποιός θα τηγανιζει τις πατάτες στο φευγατο μαγαζι και έτσι?
το αυτοκίνητο ποιός θα το πλένει μέσα έξω €8 ? Πρωί, μεσημέρι, βράδυ, όποτε μου καβλώσει εμένα?

Τα ζαρζαβατικά ποιός θα τα μαζεύει?

Σιγουρα όχι ο Γερμανός..
στο μητρωο του ΟΑΕΔ τυπε υπαρχουν 1.000.000 Ελληνες ανεργοι.
ανετα το κρατος υποχρεωνει οσους εχουν την υγεια και την καταλληλοτητα να πανε στα βενζιναδικα,στο μαγαζι και στο χωραφι.
αυτα σε κανονικα κρατη,οχι banana state οπως η Ελλαδα:confused::confused::confused:
 

FrischgeduschT

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2020
Μηνύματα
107
Like
136
Πόντοι
1
Στα τέτοια μου. Δεν τρώω σχεδόν ποτέ έξω, το αυτοκίνητο το πλένω μόνος μου και καλλιεργώ και μίνι μποστάνι. Οπότε, να και αν εξαφανιστούν αύριο.
Ρε καπετανιο
Σε κράτησε κανείς?
Εξαφανισε τους. Τι περιμένεις..

Μην το λες ομως σε μενα
Να το λες σ'αυτούς που τους φέραν εδώ

ή νομίζεις οτι ηρθαν μόνοι τους και εδω, και στην Γερμανία και στην Σουηδία και στο ΗΒ ..

Και αν ζητάς διαλογο και θες απάντηση
Θα διαβάζεις προσεκτικά αυτα που γραφω..
 

FrischgeduschT

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2020
Μηνύματα
107
Like
136
Πόντοι
1
στο μητρωο του ΟΑΕΔ τυπε υπαρχουν 1.000.000 Ελληνες ανεργοι.
ανετα το κρατος υποχρεωνει οσους εχουν την υγεια και την καταλληλοτητα να πανε στα βενζιναδικα,στο μαγαζι και στο χωραφι.
αυτα σε κανονικα κρατη,οχι banana state οπως η Ελλαδα:confused::confused::confused:
Τωρα ολοι κάνετε σαν να μην ξέρετε σε τι χώρα ζειτε..

Το κράτος στα πλαίσια μιας πολιτικής δήθεν κοινωνικής συντηρεί επιδοματικα μεγαλο κομμάτι του πληθυσμού, το οποίο με λίγη στήριξη απο την σύνταξη των γονιών, και με κάνα μεροκαμματακι 'μαυρο' τα φέρνει βόλτα.. έχοντας στην ουσια παραιτηθεί αφού δεν υπαρχει κινητρο για κάτι καλυτερο.
Δουλειές καλοπληρωμένες δεν υπάρχουν.. οποιος εχει δεξιότητες φευγει εξω.
Δυσκολα ο Έλληνας θα δουλέψει απο το πρωι μεχρι το βραδυ για για ενα καλο μεροκαματο σε δουλειες που παιρνουν μονο οι πακι.

Η αγορα χρειάζεται χειρονακτες-δουλους με μεροκάματα πείνας.
Αλλιώς το γαβρο και την σαρδελα θα την πληρωνατε διπλασια.

Η Ελλάδα ΔΕΝ μπορεί να πληρώσει παραπανω. Και δεν θελει. Δείτε το νομο Χ'δακη. Θα φάει ο ενας τον άλλο για τα ρεπό.

Οσον αφορα στους πακι. Η αγορα χρειαζεται και τους πακι. Τους υπολοιπους ας τους στειλει η κυβέρνηση πισω.

Γιατι τους καμαρωνει?

Εγω την εμποδίζω?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
Τωρα ολοι κάνετε σαν να μην ξέρετε σε τι χώρα ζειτε..

Το κράτος στα πλαίσια μιας πολιτικής δήθεν κοινωνικής συντηρεί επιδοματικα μεγαλο κομμάτι του πληθυσμού, το οποίο με λίγη στήριξη απο την σύνταξη των γονιών, και με κάνα μεροκαμματακι 'μαυρο' τα φέρνει βόλτα.. έχοντας στην ουσια παραιτηθεί αφού δεν υπαρχει κινητρο για κάτι καλυτερο.
Δουλειές καλοπληρωμένες δεν υπάρχουν.. οποιος εχει δεξιότητες φευγει εξω.
Δυσκολα ο Έλληνας θα δουλέψει απο το πρωι μεχρι το βραδυ για για ενα καλο μεροκαματο σε δουλειες που παιρνουν μονο οι πακι.

Η αγορα χρειάζεται χειρονακτες-δουλους με μεροκάματα πείνας.
Αλλιώς το γαβρο και την σαρδελα θα την πληρωνατε διπλασια.

Η Ελλάδα ΔΕΝ μπορεί να πληρώσει παραπανω. Και δεν θελει. Δείτε το νομο Χ'δακη. Θα φάει ο ενας τον άλλο για τα ρεπό.

Οσον αφορα στους πακι. Η αγορα χρειαζεται και τους πακι. Τους υπολοιπους ας τους στειλει η κυβέρνηση πισω.

Γιατι τους καμαρωνει?

Εγω την εμποδίζω?
γιατι ρε τυπε,πριν τους Πακι δεν βαζαμε βενζινη στα αυτοκινητα,ποιος την εβαζε,το λουτρινο αρκουδακι που δινουν δωρο;
δεν εφευγαν πουλμαν απο Θεσσαλια να πανε Πελοποννησο να μαζεψουν ελιες;
δεν ειπαμε να δουλευουν ηλιο με ηλιο,ας δουλευουν 4 -5 ωρες,δουλειες υπαρχουν για ολους,τι να κανουμε,να γινουν ολοι πυρηνικοι φυσικοι δεν γινεται.
η νομιζεις ο Πακι στο βενζιναδικο υποαμοιβεται;
μια χαρα 800αρα τσιμπα,συν δωροεπιδοματα,πιο πολλα απο ΔΥ και απο Ελληνα ανεργο του ΟΑΕΔ που εχει ματωσει τα αρχιδια του απο το ξυσιμο και αρμεγει την συνταξη του παππου που ειναι στον καταψυκτη σαν προιστορικο μαμουθ:confused::confused::confused:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.708
Κριτικές
2
Like
15.378
Πόντοι
3.556
καποιοι γραφουνε σαν να γεννηθηκαν την δεκαετία του 10..
Θυμόμαστε την δεκαετία του 90 που δεν ειχε γίνει καταληψη της χωρας
ότι μια χαρα υπηρχαν δουλειες για ελληνες κ τα προιοντα φτηνά
 

FrischgeduschT

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2020
Μηνύματα
107
Like
136
Πόντοι
1
Στα τέτοια μου. Δεν τρώω σχεδόν ποτέ έξω, το αυτοκίνητο το πλένω μόνος μου και καλλιεργώ και μίνι μποστάνι. Οπότε, να και αν εξαφανιστούν αύριο.
Ti λες καπετάνιε, αλήθεια?
Θα γυρισω απο την δουλειά και θα κανω τον ΡΟΒΙΝΣΩΝΑ ΚΡΟΥΣΟ να πλύνω, να σιδερώσω, να πλύνω το αμάξι κλπ..?

Ενας λόγος που δουλεύω και χαίρομαι τα λεφτα μου ειναι να αγοραζω υπηρεσίες και να κυκλοφορεί το χρήμα. Και το απολαμβάνω. Και στο καθαριστήριο θα παω, και στο κουρεα θα πάω, και θα τηλεφωνήσω να έρθουν να παρουν το αμαξι για πλύσιμο, και πουρμπουαρ θα δωσω, και ωραιος ειμαι.

Και οχι μονο εγώ. Και δεκάδες άλλοι απο οσο βλέπω και κρίνω.

Δηλαδη,
Για να φυγουν οι πακι
Εγω θα γινω ερημίτης Ροβινσωνας Κρουσος ?

Πας καλά?
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.253
Πόντοι
1.056
Ενας λόγος που δουλεύω και χαίρομαι τα λεφτα μου ειναι να αγοραζω υπηρεσίες και να κυκλοφορεί το χρήμα. Και το απολαμβάνω. Και στο καθαριστήριο θα παω, και στο κουρεα θα πάω, και θα τηλεφωνήσω να έρθουν να παρουν το αμαξι για πλύσιμο



:confused: :confused: :confused: :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ :hi:

 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.140
Πόντοι
14.936

:confused: :confused: :confused: :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ :hi:

κλαιω ρεεεεεεεεε.κλαιω ρεεεεεεεεεεεεεε. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.250
Like
10.752
Πόντοι
2.256
Ti λες καπετάνιε, αλήθεια?
Θα γυρισω απο την δουλειά και θα κανω τον ΡΟΒΙΝΣΩΝΑ ΚΡΟΥΣΟ να πλύνω, να σιδερώσω, να πλύνω το αμάξι κλπ..?

Ενας λόγος που δουλεύω και χαίρομαι τα λεφτα μου ειναι να αγοραζω υπηρεσίες και να κυκλοφορεί το χρήμα. Και το απολαμβάνω. Και στο καθαριστήριο θα παω, και στο κουρεα θα πάω, και θα τηλεφωνήσω να έρθουν να παρουν το αμαξι για πλύσιμο, και πουρμπουαρ θα δωσω, και ωραιος ειμαι.

Και οχι μονο εγώ. Και δεκάδες άλλοι απο οσο βλέπω και κρίνω.

Δηλαδη,
Για να φυγουν οι πακι
Εγω θα γινω ερημίτης Ροβινσωνας Κρουσος ?

Πας καλά?

Κάτσε λοιπόν να συντηρείς το σύστημα που τους δίνει δουλειές και αγόραζε τις υπηρεσίες τους.

Εγώ δεν παίζω αυτό το παιγνίδι. Κάνω σα να μην υπάρχουν και ας "ταλαιπωρούμαι" κάπως παραπάνω. Και τα λεφτά μου, πολύ εύκολα τα κάνω κάτι άλλο, πάντως όσο μπορώ δεν τα χαραμίζω σε δαύτους. Ούτε στην επιχείρηση του κάθε ρίψασπι που τους απασχολεί.


Και προφανώς, έχω να πατήσω σε κάλπη από το 1981, αν έχεις την απορία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom