Νέα

Παιζει να γουσταρει ή ειναι ιδεα μου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manos 91
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.555
Like
2.839
Πόντοι
506
νομιζω οτι ενας 65αρης δεν μπορει να της προσφερει σεξουαλικη ικανοποιηση

........μαλλον θα εχεις ευκολο παιχνιδι
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Manos91 εμεις δεν μπορουμε να ξερουμε ποσο δειχνει η τυπισσα αυτη ενδιαφερον προς εσενα σε τι βαθμο δηλαδη γιαυο εσυ κυριως πρεπει να κρινεις τι θα κανεις.Για παραδειγμα ειχα και γω δυο τετοιες φασεις με παντρεμενες γερμανιδες τουριστριες που ψοφανε για σπερμα οπως ελεγε και ο τζιμακος και αυτο εγινε στο μερος που εχουμε το εξοχικο.Την μια λοιπον την ξεσκιζα ενα ολοκληρο καλοκαιρι και με την αλλη πηρα ταρχηδια μου στο χερι και κοντεψα να βρω τον μπελα μου οποτε οπως καταλαβαινεις δεν ειναι ολες οι περιπτωσεις ιδιες.Οποτε πραξε αναλογα.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.864
Like
23.188
Πόντοι
6.056
επισης σημαντικο ο μπαρμπας ο 65ρης ειναι κοτσανατος?
αν σε εχει στο κλωτσομπουνι αστο να παει να γαμηθει
:badair:
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
787
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
όταν σε κοιτάει κάποια δεν σημαίνει αυτομάτως πως σε γουστάρει. Μην ξεχνάμε πως οι βόρειες χώρες έχουν παγωμένους-κρυοκωλους ανθρώπους. Τώρα εμείς οι νότιοι μεταφράζουμε τα πάντα γύρω από το πήδημα και το χώσιμο αλλά δεν είναι έτσι. Μιλάμε για μια γυναίκα που εκανε οικογένεια με έναν πολύ μεγαλύτερο άνδρα (αυτό δείχνει τις προτιμήσεις της)και συγχρόνως δεν θα προσπαθούσε να τον απατήσει με τον πιτσιρίκο γιο ενός οικογενειακού φίλου ώστε να μπλεχτεί το πράγμα άσχημα.
 

Επισκέπτης
Καλησπερα Μαγκες..θελω να σας πω την ιστορια μου...περιπου 10χλμ πιο περα απο το σπιτι μου μενει μια σαρανταρα γερμανιδα που εχει παντρευτει εναν 65αρη ελληνα..Η γυναικα εχει δυο κορες και ενα γιο..Την ειχα γνωρισει περυσι..μονο φατσικα την ηξερα.. Πηγαμε με τον πατερα μου στο σπιτι της γτ ειχαμε μια δουλεια.. Εκεινη απλωνε ρουχα.. ηταν με το αμανικο μπλουζακι..Τηε μιλουσε ο πατερας μου κι εκεινη κοιτουσε εμενα.. Αυτο με εκανε να την θελω...εκτοτε γενικα την βλεπω σε διαφορες εκδηλωσεις..και με κοιταζει αρκετα...και εντονα...αλλα δεν μιλαμε μονο αντε να πει ενα γεια του πατερα μου,και χαιρεταω κι εγω..αλλα βλεπω  οτι λεγοντας σε εκεινον γεια..γυρναει το κεφαλι προς εμενα και με κοιταζει βαθεια στα ματια...Η γυναικα ειναι ονειρο..Ειναι ξανθια με ισιο μαλλι,υψος περιπου 1,65 με 1,68 ..ειναι λιγο γεματουλα..εχει τα ωραιοτερα στηθη και τον ωραιοτερο πισινο που εχω δει..πραγματικα βγαλμενη απο τσοντα..Ειναι  18 χρονια μεγαλυτερη ομως.. και παντρεμενη..ασχετα οτι εχω ακουσει πως ο αντρας της παιζει κι αλλου..την γουσταρω αυτη την γυναικα και θελω να γαμηθω σαν τρελος μαζι της..τι πιστευετε...παιζει να γουσταρει;;ή ειναι της φαντασιας μου;;

Τυπε αμα πιστευεις οτι οποια σε κοιταζει θελει να τη γαμησεις ξεκινα με αυτα...
URL]]
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.864
Like
23.188
Πόντοι
6.056
Τυπε αμα πιστευεις οτι οποια σε κοιταζει θελει να τη γαμησεις ξεκινα με αυτα...
http://[URL unfurl="true"]www.crescentpharma.com/wp-content/uploads/2016/01/Haloperidol-10mg-1.png[/img[/URL]]
[/quote]αυτες που χτυπανε τα κουδουνια μας?
πχ για φυλλαδια ερανους πιτσαριες ιεχωβαδες κλπ
ουτε αυτες θελουν τον πουτσο μας?
 

Επισκέπτης
αυτες που χτυπανε τα κουδουνια μας?
πχ για φυλλαδια ερανους πιτσαριες ιεχωβαδες κλπ
ουτε αυτες θελουν τον πουτσο μας?

Χουφτωσε τη κολαρα της και κοψε αντιδραση τυπε....επισης ρωτα αν ειναι αλοδαπη.Αν ειναι σιγουρα γαμιεται με τον οποιονδηποτε χωρις να φερει αντιρρηση.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.322
Like
44.136
Πόντοι
6.256
Χουφτωσε τη κολαρα της και κοψε αντιδραση τυπε....επισης ρωτα αν ειναι αλοδαπη.Αν ειναι σιγουρα γαμιεται με τον οποιονδηποτε χωρις να φερει αντιρρηση.
:2funny: :2funny:Να πιασω μουναρα καλυτερα;για ποιο κυριλε;
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
αυτες που χτυπανε τα κουδουνια μας?
πχ για φυλλαδια ερανους πιτσαριες ιεχωβαδες κλπ
ουτε αυτες θελουν τον πουτσο μας?
Μια φορα ενα καλοκαιρι ιουλιος μηνας οπως τωρα κοιμομουνα μετα απο ολονυχτια κραιπαλη και με ξυπνησε το κουδουνι.Αφου σηκωθηκα λοιπον να δω ποιος μαλακας βαραει τα κουδουνια πρωι πρωι μολις ανοιξα την πρτα ειδα δυο τυπισσες μαρτυρες του ιεχωβα που αρχισαν να μιλανε και ηθελαν να με δωσουν απο αυτα τα βιβλιαρακια που δεινουν.Μολις με ειδαν με το ματι κοκκινο απο την αυπνια φοροντας μονο το μποξερακι και με κατι καυλες γαμησε τα ουτε βιβλιαρακια αφησαν ουτε τιποτα αντιθετα την εκαναν τρομαγμενες με ελαφρα πηδηματακια μαλον φοβηθηκαν μη της βιασω ετσι οπως ημουνα.Οποτε δυστηχως ολες αυτες που αναφερες τυπε Reznov δεν θελουν τον πουτσο μας :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

Επισκέπτης
Αποκλειστικο!Η Γερμανιδα που κοιταξε τον νηματοθετη και τον καυλωσε ανεπανορθωτα....

We+all+have+our+little+secrets+o+o+scary+movie+x3_f14669_3386606.gif
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
φίλε είσαι 'ανώτερος". προφανώς έπεσες στο 10% όπως είπα και πιο πάνω...γκαντεμιά
Ναι τυπε γκαντεμια και πολυ κριμα γιατι ειδικα η μια ηταν πολυ καλο μουνετο ετσι οπως την μπανισα στα γρηγορα πριν αρχισουν και πηδανε δυο δυο τα σκαλοπατια της σκαλας για να την κανουν οσο πιο γρηγορα μπορουν.Να φανταστεις φαινοταν ποσο καλο καυλακι ηταν ασχετα που φορουσε κατι ρουχα που φορανε οι παπαδιες και οι θεουσες οταν πανε στην εκκλησια και φυσικα το μαλι πιασμενο πανω και αβαφες :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.864
Like
23.188
Πόντοι
6.056
Μια φορα ενα καλοκαιρι ιουλιος μηνας οπως τωρα κοιμομουνα μετα απο ολονυχτια κραιπαλη και με ξυπνησε το κουδουνι.Αφου σηκωθηκα λοιπον να δω ποιος μαλακας βαραει τα κουδουνια πρωι πρωι μολις ανοιξα την πρτα ειδα δυο τυπισσες μαρτυρες του ιεχωβα που αρχισαν να μιλανε και ηθελαν να με δωσουν απο αυτα τα βιβλιαρακια που δεινουν.Μολις με ειδαν με το ματι κοκκινο απο την αυπνια φοροντας μονο το μποξερακι και με κατι καυλες γαμησε τα ουτε βιβλιαρακια αφησαν ουτε τιποτα αντιθετα την εκαναν τρομαγμενες με ελαφρα πηδηματακια μαλον φοβηθηκαν μη της βιασω ετσι οπως ημουνα.Οποτε δυστηχως ολες αυτες που αναφερες τυπε Reznov δεν θελουν τον πουτσο μας :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
ετσι και σε μενα
2 πιπινοειδη το ενα τουρμπο και με κοιτουσε κιολας οταν μου μιλουσε(μεγαλο+)

το σκεφτηκα να γινω ιεχωβας για καμια πιπα
 

Επισκέπτης
ετσι και σε μενα
2 πιπινοειδη το ενα τουρμπο και με κοιτουσε κιολας οταν μου μιλουσε(μεγαλο+)

το σκεφτηκα να γινω ιεχωβας για καμια πιπα

Τυπε να ξες ησουν πολυ τυχερος για οι τυπισες του Ιεχωβα μονο στραπονιαζουν....
 

Επισκέπτης
χαλια τακτικη προσηλυτισμου

θα αρκεστω στις μουνιτσες της γιουνισεφ

Θυμασαι τυπε με τον Μορταδο που και καλα ειχε εξαφανιστει τι επικο γελιο ειχε πεσει και καποιος μαλακας διαχειριστης διεγραψε ολοκληρο το νημα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom