Νέα

Παιχνίδι σε αποδυτήρια και σάουνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxniner
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Έχεις ξεφύγει, αλλά οκ όπως την βρίσκεις, σκέφτηκες ποτέ να κάνεις εξετάσεις μην τυχόν και έχεις αρπάξει τίποτα; 

Εμένα ρωτάτε γίγαντα? :)

Ναι κάνω εξετάσεις εδώ και πολλά χρόνια κάθε εξάμηνο. και tnx για το ενδιαφέρον.
Προφανώς και θα σας ακούγονται πολλά γιατί τα γράφω όλα μαζί σε ένα post, αλλά εσείς και ο καθένας εδώ μέσα... πιστεύω εγώ, ότι έχει περισσότερες/ή τις ίδιες πιθανότητες να κολλήσει κάτι, με τόσες γυναίκες που πάει.

Όλοι οι γκέυ κάνουν εξετάσεις νομίζω, ή θέλω να πιστεύω. Το θέμα είναι που οι str8 δεν κάνουν συχνά :)
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.978
Πόντοι
1.206
Εμένα ρωτάτε γίγαντα? :)

Ναι κάνω εξετάσεις εδώ και πολλά χρόνια κάθε εξάμηνο. και tnx για το ενδιαφέρον.
Προφανώς και θα σας ακούγονται πολλά γιατί τα γράφω όλα μαζί σε ένα post, αλλά εσείς και ο καθένας εδώ μέσα... πιστεύω εγώ, ότι έχει περισσότερες/ή τις ίδιες πιθανότητες να κολλήσει κάτι, με τόσες γυναίκες που πάει.

Όλοι οι γκέυ κάνουν εξετάσεις νομίζω, ή θέλω να πιστεύω. Το θέμα είναι που οι str8 δεν κάνουν συχνά :)
Σ εσενα το ειπα, αλλα δεν ειχα σκοπο να σε προσβαλω, για να ειμαι ξεκαθαρος, αλλα οταν γλυφεις τουαλετες, βρομικα εσωρουχα κτλ που δικαιωμα σου ειναι, (αλλωστε στο εγραψα κ πανω οπως την βρισκει ο καθενας) δεν ειναι καπως επικινδυνο για την υγεια σου; ολοι οι γκευ δεν κανουν εξετεσασεις, οπως ολοι οι str8 δεν κανουν, οσο για τις πιθανοτητες ειναι το ιδιο κ στις δυο περιπτωσεις ν αρπαξουν παρασημα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
και συ η κρυφοπουστρα να απαντήσεις .
Εγώ έκρυψα ποτέ ότι δεν έχω ταμπού στον έρωτα και δεν με ενδιαφέρει αν είναι άντρας ή γυναίκα αν μου κάνει η φάση .  Πουστης δεν είμαι γιατί δεν κάνω μονογαμικη σχέση με άντρα ούτε ποτέ γλωσσοφιλα με άντρες και πουστρακια .
Ενυδρειο εχεις σπιτι σου τυπε;
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Σ εσενα το ειπα, αλλα δεν ειχα σκοπο να σε προσβαλω, για να ειμαι ξεκαθαρος, αλλα οταν γλυφεις τουαλετες, βρομικα εσωρουχα κτλ που δικαιωμα σου ειναι, (αλλωστε στο εγραψα κ πανω οπως την βρισκει ο καθενας) δεν ειναι καπως επικινδυνο για την υγεια σου; ολοι οι γκευ δεν κανουν εξετεσασεις, οπως ολοι οι str8 δεν κανουν, οσο για τις πιθανοτητες ειναι το ιδιο κ στις δυο περιπτωσεις ν αρπαξουν παρασημα.

Παρακαλώ φίλε μου, και είσαι και πολύ ευγενικός  :hi:
Απλά όπως είπα... φαίνονται τόσα πολλά επειδή τα έγραψα μαζεμένα...

όλα τα παραπάνω έγιναν σε διάστημα 5-6 μήνες. από το άπλυτο εσώρουχο δεν θα μπορούσα να κολλήσω τίποτα... απλά μυρωδιά έπαιρνα.
το ίδιο και από τις πουτσότριχες...

τώρα από το γλύψιμο του πατώματος της ντουζιέρας... κανα μύκητα ίσως? :P Δεν μου έχει συμβεί ποτέ αν και ποδόλαγνος... αλλά με το παραμικρό που θα νιώσω στο στόμα πηγαίνω γιατρό για να είμαι σίγουρος.

Από τη λεκάνη.... τι να σου πω... έχω δει στο xtube, πολύυυ πολύ χειρότερα... :cheesy: και από εκεί οκ. αν έχεις διαβάσει, ένα πληκτρολόγιο, πχ στο γραφείο της δουλειάς σου ή σε νετκαφέ ας πούμε, έχει πάνω του περισσότερα μικρόβια από τη λεκάνη μίας τουαλέτας...

και φυσικά παίρνεις και ένα ρίσκο.
όπως και όταν κάποιος θέλει να γαμήσει ακάποτα.

έγραψα πάλι σε ένα άλλο θρεντ, για το φόβο για τις αρρώστιες κτλπ να μην επαναλαμβάνομαι, αλλά κάνεις κάτι επειδή το θες. από μόνο του δεν είναι κάτι επικίνδυνο.
διαφορετικά κλεινόμαστε σε ένα αποστειρομένο σπίτι και περιμένουμε να πεθάνουμε.

Τα φιλιά μου! :-*
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Και συνεχίζω γιατί έχω αρκετά να πω! :cheesy:
εκεί λοιπόν... δεν πήρα ίσως και καμία πίπα αν θυμάμαι καλά...για 5-6 μήνες που πήγαινα.
αλλά έπαιρνα πολύ μάτι..., μύριζα αρκετά φανελάκια και κάλτσες ιδρωμένα όταν ο άλλος έμπαινε για ντους... και γενικά πολύ μάτι, πολύ ωραία σώματα.

ααα σε αυτό έγλυψα και αρκετές φορές τη λεκάνη, όταν έμπαινε καποιος καύλαρος και μετά είχε κάτουρα γύρω γύρω :)
την έπεσα σε πάρα πολλούς με τρόπο στη σάουνα, και με κατάλαβαν αρκετοί αλλά δεν ήθελαν μάλλον. ντρέπονται/φοβούνται κιόλας.

αλλά ωραία σκηνικά...
1. μία φορά εντελώς τυχαία στον κάδο που πετάμε τα χαρτιά, δίπλα στο νιπτήρα... βλέπω μέσα ένα λευκό εσώρουχο. από τα λευκά κλασικά σλιπ αλλά νέας γενιάς, και από το μέγεθος κατάλαβα ότι ήταν νεαρού. ήταν αρκετά βρώμικο μπροστά και λίγο πίσω :) λογικά γι αυτό το πέταξε... και το πήρα... το έφερα σπίτι μου και το μύριζα που και που για δύο χρόνια :)
και
2. μία μέρα, μπαίνει ένα τσιγγανάκι στα ντους... και βλέπω στο χώρισμα με τις διπλανές ντουζιέρες που αφήνει συνήθως κανείς τη πετσέτα, το εσώρουχο, το αφρόλουτρο, γενικά εκεί ξεχνούσαν αρκετοί πράγαμτα... και πιάνει το τσιγγανάκι ένα ξυραφάκι... μου έκανε μεγάλη εντύπωση...λέω wow.... μηδέν κανόνες υγιεινής... και το είπα αυτό εγώ που έγλυφα τη λεκάνη :P τεσπα....

και παίδες... βγαίνει.... πάω εγώ μετά στη ντουζιέρα του, το έκανα συχνά αυτό και έγλυφα ακόμα και το πάτωμα, σκεπτόμενος ότι γλύφω κάτι από τον παίδαρο που πλύθηκε, νερό από το σώμα του και γενικά εκεί που πάταγε....
και βλέπω μέσα κάτι σαν ... δεν κατάλαβα κάτι μαύρο... αρχικά μου ήρθε η εικόνα περούκας, μετά το ακουμπάω και ήταν σαν το σύρμα που πλένουμε τις κατσαρόλες... και μετά που είδα περισσότερο ακόμα μαζεμένο στην τρύπα της ντουζιέρα και κατάλαβα τι ήταν... ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ... :erection: :erection: :erection:

πουτσότριχες!!! ρε παιδιά σας μιλάω ειλικρινά..... δεν μπορώ να το διανοηθώ ακόμα πόσες μπορεί να έχει ένας άνρθωπος, ήταν τεράστια μάζα από τρίχες κατσαρές και σκληρές....
ήθελα να τις πάρω και αυτές σπίτι να παίξω αλλά δεν γινόταν, χάλαγε, διαλυόταν όταν το έπιανα στο χέρι... οπότε έπαιξα λίγο εκεί, τις έτριψα στο πρόσωπο μου, έχυσα....

και καθάρισα και την ντουζιέρα μετά, γιατί δεν θα έφευγαν μόνα τους αυτά... :hi:

πωπω τι μου θυμήσατε! θέλω να ξαναπάω :cheesy:

Βασικά θα ήθελα πολύ... να με πάρει κάποιος γυμναστής ή ιδιοκτήτης γυμναστηρίου που θα ξέρει ότι είμαι πουστράκι. είτε για να καθαρίζω εκεί μέσα, να δουλεύω δηλαδή σαν καθαριστής.
ή... να με παίρνει παρτούζες εκεί μέσα κάποιες φορές την ώρα που θα κλείνει, με μέλη που θα γνωρίζει, ή γενικά με τους τελευταίους που μένουν όταν κλείνει που συνήθως είναι και θαμώνες του γυμναστηρίου.

χιουμαν τοιλετ η φάση :/
 
OP
OP
xxxniner

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Σε διάστημα δύο μηνών έχω βρει ήδη τρεις για αλληλομαλακια και και καμία πίπα στην σάουνα του γυμναστηρίου .  Νορμαλ τύποι και οι τρεις .  Μου κάνει εντύπωση που δεν εμφανίζεται κανένα πουστρακι .  Ο παράδεισος της πουτσας είναι
 

horny26

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2016
Μηνύματα
60
Like
6
Πόντοι
0
Σε διάστημα δύο μηνών έχω βρει ήδη τρεις για αλληλομαλακια και και καμία πίπα στην σάουνα του γυμναστηρίου .  Νορμαλ τύποι και οι τρεις .  Μου κάνει εντύπωση που δεν εμφανίζεται κανένα πουστρακι .  Ο παράδεισος της πουτσας είναι
σε ποιο πας;
 

horny26

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2016
Μηνύματα
60
Like
6
Πόντοι
0
Σε διάστημα δύο μηνών έχω βρει ήδη τρεις για αλληλομαλακια και και καμία πίπα στην σάουνα του γυμναστηρίου .  Νορμαλ τύποι και οι τρεις .  Μου κάνει εντύπωση που δεν εμφανίζεται κανένα πουστρακι .  Ο παράδεισος της πουτσας είναι
παντως, οντως ειναι ο παραδεισος της πουτσας. την πρωτη φορα που πηγα, η καυλα μου ειχε φτασει στο κοκκινο. γυμνοι ολοι, πουτσες εξω, αλλες να κρεμονται, αλλες καυλωμενες και γενικα τους βλεπεις ολους με διαθεση για παιχνιδι... εσταζα συνεχεια...
 

Balls

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Σε διάστημα δύο μηνών έχω βρει ήδη τρεις για αλληλομαλακια και και καμία πίπα στην σάουνα του γυμναστηρίου .  Νορμαλ τύποι και οι τρεις .  Μου κάνει εντύπωση που δεν εμφανίζεται κανένα πουστρακι .  Ο παράδεισος της πουτσας είναι

Εχει σαουνα στο planet fitness? Εμενα δεν εχει. Κι εγω στο planet παω και η καθαριστρια ολη την ωρα στα αποδυτηρια ειναι.
 
OP
OP
xxxniner

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Εχει σαουνα στο planet fitness? Εμενα δεν εχει. Κι εγω στο planet παω και η καθαριστρια ολη την ωρα στα αποδυτηρια ειναι.
παντού τρτριγυρνάνε οι καθαρίστριες να βλέπουν τις ψωλαρες μας, καυλα είναι, μακάρι να ερχόταν να μου τον παίξει λίγο .
Κατά τα άλλα έχει πυκνώσει πολύ η κίνηση και δυο τρεις που τον παίζουμε δεν βρισκόμαστε ποτέ μόνοι, στις τρεις βδομάδες μια φορά εχυσα που μου τον έπαιξε κάποιος .
Αν θέλει κανένα πουστρακι να πει ώρα πρωινή μεσημέρι το πολύ .
Η πιο αστεία φάση ήταν ένας γέρος στα 80 κοντά που καβλωσε και τον έπαιζε, ήταν πατσαδιασμενος αλλιώς θα του τον έπαιζα
 
OP
OP
xxxniner

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
παντως, οντως ειναι ο παραδεισος της πουτσας. την πρωτη φορα που πηγα, η καυλα μου ειχε φτασει στο κοκκινο. γυμνοι ολοι, πουτσες εξω, αλλες να κρεμονται, αλλες καυλωμενες και γενικα τους βλεπεις ολους με διαθεση για παιχνιδι... εσταζα συνεχεια...
αμα είσαι συνέχεια εκεί και τον τεντωνεις όλο και κάποιο παιχνίδι θα γίνει
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.668
Like
1.297
Πόντοι
366
και στο τζιμ που παω παιζει πολυ ματι και αδιακριτα βλεμματα,στα αποδυτηρια και στα ντους... βλεπω να γινεται καμια κομπλα καμια μερα
 
OP
OP
xxxniner

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Χθες αργά δώδεκα παρά έσκασε μύτη ατριχο πουστρακι με γυναικωτο κωλο, σηκώνεται το εργαλείο και δίχως κουβέντα το πήρε στο στόμα μέχρι που το στραγγιξε, ούτε κουβέντα δεν αλλάξαμε, μεγάλη καυλα, ακόμα το σκέφτομαι και μου σηκώνεται
 

vasillhss

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
113
Like
48
Πόντοι
1
Χθες αργά δώδεκα παρά έσκασε μύτη ατριχο πουστρακι με γυναικωτο κωλο, σηκώνεται το εργαλείο και δίχως κουβέντα το πήρε στο στόμα μέχρι που το στραγγιξε, ούτε κουβέντα δεν αλλάξαμε, μεγάλη καυλα, ακόμα το σκέφτομαι και μου σηκώνεται

Ρε φίλε επειδή μένω επαρχεία και τέτοια σκηνικά δεν παίζουν δηλ ετσι στην ψύχρα πλησίασε ο πουστάκος και στον πήρε στο στόμα? δεν μπενοβγαίνει κόσμος στα αποδυτήρια να σας δουν?
 
OP
OP
xxxniner

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Ρε φίλε επειδή μένω επαρχεία και τέτοια σκηνικά δεν παίζουν δηλ ετσι στην ψύχρα πλησίασε ο πουστάκος και στον πήρε στο στόμα? δεν μπενοβγαίνει κόσμος στα αποδυτήρια να σας δουν?
Όταν είναι δύο μέσα στην σάουνα μπορούν σταδιακά να γίνουν κάποιες κινήσεις, καρφωματα στον πούτσο, τον πιάνεις, πιάνεις τα αρχιδια σου, τα τριβεις, αν ο άλλος κοιτάει συνεχίζεις να τον σηκώσεις, λες και καμία κουβέντα όπως με καβλωνει η ζέστη της σάουνα, να είχαμε κανένα μουνι και έτσι προχωράει το θέμα .  Αν ο άλλος δεν κάνει για φάση φαίνεται αμέσως μόλις πιάσεις τον πούτσο σου, αν δεν καρφωθεί άστο καλύτερα .
Εννοείται ότι κοιτάς μην έρθει κανένας ανυποψίαστος .
 

bi22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
σε ποιο πλανετ γινονται αυτα ρε φιλε?? γτ σε αυτο που παω εγω δεν εχω δει ποτε τετοια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom