Νέα

Παιχνίδι με το διπλανό τραπέζι.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lazzio
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.743
Κριτικές
6
Like
3.402
Πόντοι
736
Κάποια ιδέα για ατάκα; Οι PUA έχουν διάφορες "έτοιμες". Πιστεύετε οτι πιάνουν;






PUA = Pick Up Artists, Φραγκολεβαντίνικα for Καμάκι.
Δεν ξέρω αν πιάνουν οι ατάκες , αλλά απο οτι φαινεται και οι γκόμενες έχουν και αυτές δικές τους ατάκες έτοιμες. Παράδειγμα που άκουσα πρόσφατα σε καφετέρια στο ένα τραπέζι δυο κορίτσια παίζουν χαρτιά και στο άλλο τραπέζι πρεπει να ηταν δυο η τρία αγόρια δεν θυμάμαι , σε κάποια φάση ρωτάει ένα απο τα αγόρια ...

Αγόρι : Κορίτσια τι παιχνίδι παίζεται ;
Κορίτσι : Ξερή
Αγόρι : Α μάλιστα .. κανένα άλλο παιχνίδι ξέρεται ;
Κορίτσι : Πάρε τα αρχίδια μου

Και μετά του είπε οτι και καλά έτσι λέγεται το άλλο παιχνίδι που ήξεραν , αλλά δεν νομίζω να υπάρχει τέτοιο παιχνίδι , μετά ρωτησαν τα αγόρια πως παιζεται αυτό το παιχνίδι και του εξηγουσε η άλλη αλλά δεν θυμάμαι τι του είπε ακριβώς ... τέλος πάντων.

Τωρα τους διαλόγους δεν ξέρω αν τους θυμάμαι στο 100% , αλλά πάνω κάτω αυτά ειπωθηκαν.
 

sildenafil

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2012
Μηνύματα
188
Like
20
Πόντοι
1
σε γυναικοπαρέα το ποσοστό αποτυχίας σε πέσιμο είναι 99%
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Φιλαρακι μου.. γατος στα πεσιμετα... και ωραιο παλικαρι...
ειμαστε σε μπουζουκια.. β κατηγοριας... κ 'καρφωνει' στην διπλανη παρεα... ενα 9αρακι.. τουμπανο.. που ομως,συνοδευοταν...!!! :S
Το γκομενακι.. γουτασταρε κ αυτο.. κ κοιταζε διακριτικα...
Σε μια φαση σηκωνετε το κοριτσι για τουαλετα.. κ στα καπακια ο φιλος περνει μια χαρτοπετσετα... γραφει το τηλ του... κ παει πισω της...!
Της το εδωσε στο WC...  και την αλλη μερα.. τον πειρε τηλεφωνο!!! Η συνεχεια γνωστη... :knockinb:
Τοσο απλο!!!!
Με λιγα λογια... σαν θελει η νυφη κ ο γαμπρος...... ;) :afro:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Πριν πολλά χρόνια, στο μακρυνό 2006.
Βρίσκομαι με ένα φίλο στα mc donalds. Στο ταμείο με καρφώνει μια κοπέλα. Ήταν με έναν τύπο, αλλά φυσικά και δεν ήξερα αν ήταν φίλος, αδελφός, γκόμενος, συνάδελφος.
Ανεβαίνουν πάνω, ανεβαίνω κι εγώ πάνω με το φίλο μου.
Καθόμαστε στο απέναντι τραπέζι.
Κοζαρε, κοζαρα.
Φεύγει ο τυπος, πάει στην τουαλέτα. Γράφω σε ένα χαρτί το τηλέφωνο μου, της το δίνω και φευγω.
Την άλλη μέρα με πήρε τηλέφωνο, πήγαμε για ένα καφέ, έπεσε ένα φάσωμα.
Μπήκα φαντάρος μερικές μέρες μετά, όταν την ενόχλησα απάντησε ένας τύπος.
Έληξε χωρίς γκολ
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Κάποια ιδέα για ατάκα; Οι PUA έχουν διάφορες "έτοιμες". Πιστεύετε οτι πιάνουν;

Έχεις διαβάσει εσύ κάπου έτοιμες ατάκες σε pua κείμενα ;
Για πες τα και σε εμάς.
 

FAN25

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2018
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Από τα πιο όμορφα σκηνικά ειδικά σε κλαμπακια με προσοχή παντα
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.019
Πόντοι
10.411
Μη φατε ξυλο μονο...:confused:
[/quote]
giphy.gif
 
  • Like
Αντιδράσεις: FAN25

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
Δυσκολο αθλημα η πεσιματικη .Αλλα οι καρποι της επιτυχιας μενουν αξεχαστοι.Την κοπελα μπορει να την ξεχασεις, αλλα την νυχτα που ανδρωθηκες και πηγες να μιλησεις στην παρεα των γυναικων μενει αξεχαστη , οποιο και αν ειναι το αποτελεσμα .
Εγω τη φαση την αφηνα να σιγοβραζει .Κοιτουσα , καρφωνομουν ή οτι αλλο . Οταν τελικα πηγαινα κοντα (ειμαι φοβιτσιαρης) αυτες με κοιτουσαν σαν να λενε "αντε! τοση ωρα περιμενουμε" .Φυσικα βγαινει με γυναικοπαρεα για καλυψη / σχολιασμο/ εγκριτικη επιτροπη. Στα κλαμπ δεν εχεις την δυνατοτητα ομαδικης συνομιλιας.Οποτε την πεφτεις απλα στο στοχο.η εγκριση απο την παρεα γινετε μονο με οπτικα μεσα . Σε πιο ησυχα μερη ο στοχος ειναι τα "αφεντικα" της παρεας : Πρωτα γινεσε φιλος με τις φιλες και μετα σου δινουν χωρο .Αλλα αν σου δωσουν θα φας.Δεν ειναι τι θα πεις σαν πρωτη ατακα ,αλλα αν θα καταφερεις να πιασεις συζητηση με την παρεα. Να δειξεις οτι εχεις κειμενο (ενδιαφεροντα ,χιουμορ , αποψη ΙΔΙΑ με την δικια τους).
Υ.Γ. Ποτε δεν γαμησα με το χρημα. Μια ζωη πιτσιρικα ισα ισα χρημα για μια μπιρα ειχα. Αλλα φορτωνα ,δεν με σταματουσε αυτο γιατι δεν το σκεφτομουν καν ως παραγοντα αποτυχιας μου.
ΥΓ 2 το μεθυσι παντα βοηθα στη πεσιματικη ,αλλα με μετρο γιατι θα πετας τουβλα...
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.415
Πόντοι
2.356
Μεγαλωσαμε πολυ γι αυτα... εκτος του οτι βαρεθηκα και μονο στη σκεψη...
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.105
Πόντοι
3.556
Γκομενα που συνοδευεται και παιζει αλλου μονο για πουτσο. Παραδειγμα....
Διαβασα το ποστ του φιλου ,με γκομενα απο μπουζουκια β διαλογης κλπ,
Εχω γνωστο ακριβως ιδια περιπτωση. Πως κατελξε η φαση? Της πληρωνε τα παντα(οχι απαραιτητα κακο, αλλα...) , δεν εδωσε μια το κοριτσι για κατι ρομαντικα ταξιδακια και στο τελος του ζητησε και δανεικα(και ηθελε αγυριστα αυτη, αλλα ο γατος μας της τα ζητησε πισω και καλα εκανε). Τι περιμενεις απο μια γυναικα που συνοδευεται και παιζει αλλου? Για μενα ηταν μαλακας και ο γνωστος μου,γιατι τον ηξερε τον συνοδο της. Αντι να της τον ριξει και να τη στειλει, ειχε κανει σχεση μαζι της.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.415
Πόντοι
2.356
Μεγαλωσαμε πολυ γι αυτα... εκτος του οτι βαρεθηκα και μονο στη σκεψη...

Γι'αυτό το γύρισες στο πουστριλικι ???

Πιο εύκολο είναι να στήνεις κώλο και να τον τρως ΠουΣτράτο...

:confused:

Mιλας εκ πειρας Πουστλερ; :confused:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Τα ξύλα και τα τοιαύτα, ειδικά για γκομενοδουλειές είναι μεγάλη μαλακία. Έτυχα σε περιστατικό έξω από μπουζούκια, όπου ο ένας τα είχε τσούξει και ο άλλος πάνω στον καυγά τραβήχτηκε για να αποφύγει τη γροθιά του πιωμένου. Ο τύπος έσκασε κάτω, τον πήραν τα αίματα, τον μάζεψε το ΕΚΑΒ και ο άλλος βρέθηκε κατηγορούμενος. Δεν ξέρω τι παίχτηκε τελικά ως προς την απόφαση, αλλά ορίστηκε δικαστήριο για βλάβη και ζητήθηκαν αποζημιώσεις. Υποθέτω ότι λόγω της παρουσίας μαρτύρων το δεύτερο παλληκάρι θα μπορούσε να αποδείξει ότι δεν έφταιγε, αλλά άμα στραβώσει η φάση τράβα να αποδείξεις ότι δεν άπλωσες χέρι.
Έγινε παιχνίδι με τους δίπλα και κατέληξαν στη μαλακία. Ξύλο να παίξεις μόνον αν δεν έχεις άλλη επιλογή. Αλλιώς σηκώνεσαι και φεύγεις. Το αντριλίκι δε φαίνεται από αυτό και γυναίκα που το ψάχνει έτσι ούτε για φτύσιμο.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.262
Πόντοι
3.846
Ξέρετε μπαρ στην Αθήνα όπου γκόμενες πάνε για ψήσιμο και εύκολο φόρτωμα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom