Νέα

Παγκόσμια μέρα του Άνδρα... Οργανωθείτε!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nick9x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.294
Κριτικές
21
Like
9.527
Πόντοι
3.346
Celebrate We The Best GIF by Booksmart
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.359
Κριτικές
8
Like
11.065
Πόντοι
3.786
και τι κάνει ο άντρας για να γιορτάσει... πληρώνει μία γυναίκα να κάνει σεξ. Όλα πάλι στη γυναίκα καταλήγουν.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
496
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
721
και τι κάνει ο άντρας για να γιορτάσει... πληρώνει μία γυναίκα να κάνει σεξ. Όλα πάλι στη γυναίκα καταλήγουν.
Ε ναι εδώ που τα λέμε τι σόι άντρας θάταν ο άντρας άμα
γιόρταζε μικρόψυχα,σεχταριστικά,φραξιονιστικα και σε αντιδιαστολή
παύλα αντιπαράθεση παύλα ζηλοφθονία προς τα αγαπημένα του μουνάκια ή έστω τις υπόλοιπες υπέροχες άξιες και μη-φεμινίστριες γυναίκες της χώρας ,τού πλανήτου,του σύμπαντος ολάκερου χωρίς τις οποίες ουδέν καλόν στον μάταιον τούτον κόσμον...
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.886
Like
5.591
Πόντοι
1.056
Κανονικα δεν θα επρεπε να μας παρεχουν προσφορες σημερα η εξτρα υπηρεσιες η δωρεαν γαμησια..

Λεω εγω τωρα..
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.599
Κριτικές
36
Like
35.053
Πόντοι
18.565
Και την έχεις ακόμα ;
Ρε φιλε, ολοι μου λενε οτι εχει παλιωσει πια και πρεπει να αλλαξω μοντελο. Αυτη επι σαραντα χρονια προσπαθουσε να με στρωσει και να με φερει στα νερα της. Στο τελος βαρεθηκε και τα παρατησε. Αν παρω αλλη, αλλα 40 χρονια θα προσπαθει και αυτη να με στρωσει. Να μου λειπει.:confused:
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
Ρε φιλε, ολοι μου λενε οτι εχει παλιωσει πια και πρεπει να αλλαξω μοντελο. Αυτη επι σαραντα χρονια προσπαθουσε να με στρωσει και να με φερει στα νερα της. Στο τελος βαρεθηκε και τα παρατησε. Αν παρω αλλη, αλλα 40 χρονια θα προσπαθει και αυτη να με στρωσει. Να μου λειπει.:confused:
Χαχαχα
Μου θυμίζει την 1η μου γυναίκα… αλλά της έμεινε το καλούπι που ήθελε να με βάλει μέσα…
Τελικά το έβαλε στον πάτο της !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom