Νέα

Πάφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mforfcy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 262
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

orijen12

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2014
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
κανεις που να πηγε σε αυτην την αννα;
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.746
Like
706
Πόντοι
96
Φαίνεται κάβλα. Ξέρετε κανένα ξενοδοχείο ή άλλο χώρο που θα μπορούσαμε να τη συναντήσουμε;
αποτι εκαταλαβα ερκετε σε εσενα φτανη να κλισεισ κανενας χοτελ, ενημε που παφο για να σου πο, κιταξε κανενα φτηνο, αν μαθις πεμας και εμας
 

anonymos80

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2021
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
kalispera exoume kamia kiprea mexri 40? i kamia sti pafo kseni roumanaki i rossidaki me 30 evro ?
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.746
Like
706
Πόντοι
96
ξερετε κανενα φτηνο χοτελ που μπορο να το κλησω μονο για 1-3 ωρες?
 

anonymos80

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2021
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ξερετε κανενα φτηνο χοτελ που μπορο να το κλησω μονο για 1-3 ωρες?
file me 25 evro to polli 30 dipla sto zorba katopafos exei aparments eki pou einai o zorpas exei ena plakostroto kolimeno pais apo eki ligo mesa exi eki tha to dis anapozvinoun kati fotakia to vradi
 

anonymos80

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2021
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
kalispera pige kanis stin maria savvidou ? einai apo lemeso
 

Anonymous69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Έχουμε τίποτα κελο με λίγα λεφτά ; Φιλιππινέζα ξέρω γω μέχρι 30?
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
599
Like
593
Πόντοι
86
afou katalaves pian leo file gnorizis tipota?
σου είπα ότι ξέρω φίλε μου, εγώ συγγεκριμένα δεν πήγα γιατί με έστησε και μετά μου είπαν από το φορουμ αυτά που έγραψα, είχε σοβαρά θέματα υγιεινής, λίγο επικύνδινη φαση
 

anonymos80

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2021
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ooo eftixos aderfe pou mas prolaves tote telios kathares kopeles pou tha vroume? pou na exou kai xartia kai ola
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
599
Like
593
Πόντοι
86
ooo eftixos aderfe pou mas prolaves tote telios kathares kopeles pou tha vroume? pou na exou kai xartia kai ola

Φίλε αυτά είναι με κλίμακα όσο πιο ακριβό τόσο πιο ασφαλές αλλά δεν είναι νόμος, για παράδιγμα το σαφάρι είναι πανάκριβο αλλά στη τιμή είναι σχεδόν όλα ( φιλιά ακάποτε πίπα μπάνιο πριν το σεξ) 150-200 οι 2 φορες 120 η μια, γαμισε τα. αυτοί για να καταλάβεις όμως έχουν στη σελίδα τους ακόμα και τα χαρτιά τους ότι είναι καθαρές από αφροδίσια και covid. Από εκεί και πέρα ή πέρνεις κάτι δοκιμασμένο ή λαχίο, πας και βλέπεις. Εγώ εχτός από σαφαρι έχω μια δοκιμασμένη στα 50 που μου καθάρισε και την πούτσα με ειδικό φάρμακο πριν αρχίσει την εργολαβία, αυτό εμένα με ξενέρωσε και λίγο αλλά διχνει ότι είναι καθαρή, σου βάζω λινκ από κατω.


Η κοπέλα είναι μεγάλη, οι φωτογραφίες μπορεί να είναι και 10 χρονον ή να μην είναι καν αυτή, αλλά από τα καλύτερα τσιμπούκια, καποιοι έγραψαν ότι εν με τις μέρες της.

Ούτος η άλλος, ή που πας σε γραφεία όπως σαφάρι που πληρώνεις για σίγουρη ποιότητα ή που περιμένεις στο φορουμ για κάτι που όλοι λένε ότι είναι καλό.. εγώ δεν πάω συχνά αλλά μπένω στο φορουμ για να ξέρω που κινούμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom