Νέα

Πάφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mforfcy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 261
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cybetrakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
77
Like
4
Πόντοι
0
Γνωρίζετε ποσα ειναι τα καμπαρε στην Παφο, πώς παει η φάση και ποια ειναι ανοιχτά; Έχει κατι χρόνια να πάω.
 

Marius34

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0

Makria,epia proxtes kai den itan katholou kali empiria.50 gia misi ora ,mpeno mesa agelasti,me mian gkrimatsa.... telospanton epeksen mou ton 2-3 lepta jj meta pipa me profilaktiko 2-3 lepta pale,en edexetpun tpt,oute filia oute na tis aggizis oute na tis to glipsis,jj mono mia stasi sex
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.656
Κριτικές
15
Like
11.232
Πόντοι
3.846

Makria,epia proxtes kai den itan katholou kali empiria.50 gia misi ora ,mpeno mesa agelasti,me mian gkrimatsa.... telospanton epeksen mou ton 2-3 lepta jj meta pipa me profilaktiko 2-3 lepta pale,en edexetpun tpt,oute filia oute na tis aggizis oute na tis to glipsis,jj mono mia stasi sex
Χαχαχα, ρίχτε και καμία επίσκεψη σε άλλα θέματα ρε παιδιά για να μην την πατάτε έτσι με τέτοιες κοπέλες.
Την έχω κράξει και εγώ πριν μήνες στο θέμα της Λεμεσού και αλλού γιατί πήγα και είδα συμπεριφορά μαλακισμένης και έφυγα αμέσως με το που πήγα και της μίλησα.
 

Marius34

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Χαχαχα, ρίχτε και καμία επίσκεψη σε άλλα θέματα ρε παιδιά για να μην την πατάτε έτσι με τέτοιες κοπέλες.
Την έχω κράξει και εγώ πριν μήνες στο θέμα της Λεμεσού και αλλού γιατί πήγα και είδα συμπεριφορά μαλακισμένης και έφυγα αμέσως με το που πήγα και της μίλησα.
Tha arxiso na ta psaxno apo edo kai pera.Pezi kamia kalli stin pafo?
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
741
Like
562
Πόντοι
86
υπάρχει κάποια αναμπελ που βάζει στο οφερ την γαμησε κάνεις σας?
 

Marius34

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Έχω πάει σε 6 κοπελες μεχρι τώρα και μόνο απο τη 1 ατε 2 εμεινα ευχαριστημένος,η μια ηταν που agencie,120 για 45λεπτα και η αλλη 80 για 30 λεπτα, θέλω την γνώμη σας,ημουν απλα ατυχος η οι κοπελες τον 50 εν αξιζουν,πχ για την ελενα(Elena καλα λογια και εν 50, αξίζει πραγματικά? καλύτερα να δίνω κάτι παραπάνω η μπορώ να εχω καλές υπηρεσίες και με πιο χαμηλω κόστος.Συγκεκριμενα είμαι παφω αν ξέρει κάποιος κατι παραπάνω να με βοηθήσει.
 

Lakis s

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2022
Μηνύματα
29
Like
18
Πόντοι
0
Γειά σας παίδες. Εχει κανενας το τηλ της Νασιας της καλαμαρους? Η της Σοφίας που ηταν μαζι της?
 

Eros82

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
400
Κριτικές
33
Like
4.759
Πόντοι
2.831
Παφος Ασιάτισσες που βρίσκει κανείς;; παλιά πήγαιναν δημόσιο κήπο.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.656
Κριτικές
15
Like
11.232
Πόντοι
3.846
Τελικά Ουκρανος την σκότωσε ή ντόπιος;
 

gzm

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
148
Like
62
Πόντοι
1
Τελικά Ουκρανος την σκότωσε ή ντόπιος;
"Μακριά από το τόπο της, το περιβάλλον της, τους φίλους της, γνωρίστηκε στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης με 30χρονο ομογενή από τη Γεωργία, κάτοχο ελληνικού διαβατηρίου. Και οι δύο είχαν κοινή γλώσσα συνεννόησης τα ρώσικα, και έτσι συναντήθηκαν και άρχισαν να κάνουν παρέα."
 

orijen12

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2014
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχει καμια που να αξιζει παφο; η καμια ασιατισσα στειλτε μου μηνυμα
 

Handsome8

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2023
Μηνύματα
35
Like
14
Πόντοι
0
Έχω πάει σε 6 κοπελες μεχρι τώρα και μόνο απο τη 1 ατε 2 εμεινα ευχαριστημένος,η μια ηταν που agencie,120 για 45λεπτα και η αλλη 80 για 30 λεπτα, θέλω την γνώμη σας,ημουν απλα ατυχος η οι κοπελες τον 50 εν αξιζουν,πχ για την ελενα(Elena καλα λογια και εν 50, αξίζει πραγματικά? καλύτερα να δίνω κάτι παραπάνω η μπορώ να εχω καλές υπηρεσίες και με πιο χαμηλω κόστος.Συγκεκριμενα είμαι παφω αν ξέρει κάποιος κατι παραπάνω να με βοηθήσει.
Γενικά οι πουτανες στη Κύπρο, μιλώ για ανω των 50 euro, το 20%- 25% αξίζει.
Αν θέλεις value for money γύρεψε Ασιάτισσες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tech86

orijen12

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2014
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
που βρησκω ασιατισσες στην Παφο;
 

Sotos5

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2023
Μηνύματα
23
Like
16
Πόντοι
0
Κανα ματι στην Πάφο βρίσκουμε να κάνουμε;
 

Lakis s

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2022
Μηνύματα
29
Like
18
Πόντοι
0

Εσυμφωνισα την 60e 1/2 ωρα με πιππα χωρίς. Τζαι επιστεψα την γιατι εστειλε φωτογραφια με emoji πανω σε tattoo. Λαλω για να το καμει τουτο....... εν αληθινή

Και τι ηταν συναγωνιστές?

Μαυρηηηηηηη

Άνοιξε χωσμενη πισω που τη πορτα. Εν που τζινη την ωρα που το καταλαβα....

Νευριαζω τζαι κλειω τη πορτα να φυω τζαι λαλω..... αφου παντου το ιδιο πραμα εννα εβρω...... εννα παω πισω να δω καλύτερα αν καμνει.

Ψυλη... 1.80m. Καρε μαυρο μαλλι κανονικη στα κιλα της. Τα βυζια της τεράστια.

30 e λαλω της αν θελεις να μεινω. 40 λαλει μου. Ειπα σικκιμε τζαι εμεινα.
Εχω τζαι μια φιλη λαλει μου αν θελεις.... ειπε της να ξεσκουλιστει που τον καναπε...... αγρια μου φάνηκε τζαι ειπα της οϊ

Παμε μεσα....

Το σουτιε εν το εφκαλε μισι μου. Εσυζητησαμε τζαι τζαμε.... τζαι τελικα εκατεβασε το. Βυζια τεραστια αλλα οφκαιρα. Εκατεβασε το τζαι εκαμε το ενα βυζι τζι.....τζαι το αλλο δα. Εν με πειραξε να πω την αλήθεια μου

Αφρατο το δερμα της..
οκ η πιππα της και καλουα στο γαμησι της.

Πρεπει να εκαμα καν1 20αλεπο

Τζινο που εννα της δωκω ειναι οτι το σπιτι ηταν πολλα οκ απο αποψη καθαριοτητας.

Εκλαψα τα 40e?.... οϊ
Εννα ξαναπηαινα? Οϊ

Νομιζω ετσι πρεπει να τα reviews.... περιμενω τζαι πουσας. Εσπασετε μας
 

Lakis s

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2022
Μηνύματα
29
Like
18
Πόντοι
0
Ατε να σας δωκω τζαι λιγο push περκει πάρετε μπρος


Επηε καν1ς να μας πει γνώμη ?
 

Lakis s

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2022
Μηνύματα
29
Like
18
Πόντοι
0
Εν τζαι αξίζει σας αλλα fake. Έστειλε μου μετα που εφυα 1000 δικαιολογίες.....καρακιοζιλικια λες τζαι είμαστε 3 χρονών .
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.656
Κριτικές
15
Like
11.232
Πόντοι
3.846
Αυτή εδώ που κάνει live sex streaming, λέτε όντως να έιναι στην Πάφο;
Ή απλά μοιάζει το όνομα;
 

Συνημμένα

  • pafostar.jpg
    pafostar.jpg
    290,3 KB · Εμφανίσεις: 128

Marius34

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Καμία καλή στην Πάφο για ποψε εχει?Λια πραματα και μετρια μες το bazaraki παντος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom