Νέα

Ουρολαγνεία με την κοπέλα - συζυγό σας κάνετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lakiskiss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
249
Κριτικές
6
Like
290
Πόντοι
1
εμεις το εχουμε συζητηση κ το εχουμε προσπαθησει πολυ αλλα δυστιχως δεν της βγενει να με κατουρισει, κ μου αρεσει πολυ!
 

nikath13

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2015
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
Καποτε ειχα κανει αρκετες φορες με μια παντρεμενη, να κατουριομαστε μεταξυ μας.. Εχει τη καυλα του
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.540
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Νταξει άμα έχουμε πιει3 λίτρα νερό και οι δύο και είναι κατασπρα είναι ποιο εύκολα τα πράγματα  :smiley6600:
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
φιλε η φαση με το κατουρημα που γινεται; μετα ποιος σφουγγαριζει τα κατουρλια; επισης η τσικνα δεν σας ενοχλει;
μυστη δοκιμασε να φας κανενα παστουρμα την προηγουμενη ή εστω πατζαρια να το τρελανεις το γυναικακι σου
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
δεν θα ηθελα να κανω παιχνιδια pissing με την κοπελα μου

....ομως ενα πολυ παραξενο φετιχ που εχω ειναι οτι
μου αρεσει να βλεπω κοπελες να ουρουν δημοσια



γιατι βογκανε οταν κατουρανε? πετρα εχουν;
 

vitsiozos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
120
Like
346
Πόντοι
21
δεν θα ηθελα να κανω παιχνιδια pissing με την κοπελα μου

....ομως ενα πολυ παραξενο φετιχ που εχω ειναι οτι
μου αρεσει να βλεπω κοπελες να ουρουν δημοσια


Γι'αυτό δεν είναι να κάθεσαι σε παγκάκια ποτέ. Πού να ξέρεις ποιος/ποια κατούρησε πάνω πιο πριν
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Like
14
Πόντοι
1
Κατούρημα; Λατρεμένο φετίχ, το έχω κάνει άπειρες φορές και με γκομενες παλαιότερα που είχα και σε σεσιον με αφέντρα. Με την σύζυγο δεν....  έχει τα κολλήματά της...
 

Kritikos_

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Το χω δοκιμασει παλια και ειναι καυλωτικο αλλα επειδη εχω θεμα με τις μυρωδιες επρεπε να πινουμε πολυ νερο απ το μεσημερι για να καθαρισουν εντελως με αποτελεσμα να ποναει η κοιλια μου απ το τοσο νερο.
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
596
Πόντοι
81
οχι, δεν κανω, μονο μια φορα παλιοτερα ζητησα απο μια κοπελα να μου κρατησει το πουλακι για να κατουρισω. το βρηκε αρκετα αστειο και το εκανε.
ομως δεν θυμαμε εαν στο τελος της ζητησα και να το τιναξει
για να μην θυμαμε μαλλον δεν μου το τιναξε......
:2funny: :2funny: :2funny:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.717
Πόντοι
6.925
οχι, δεν κανω, μονο μια φορα παλιοτερα ζητησα απο μια κοπελα να μου κρατησει το πουλακι για να κατουρισω. το βρηκε αρκετα αστειο και το εκανε.
ομως δεν θυμαμε εαν στο τελος της ζητησα και να το τιναξει
για να μην θυμαμε μαλλον δεν μου το τιναξε......

Εμένα δεν το τινάζει, το βάζει στο στόμα για τις τελευταίες στάλες
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
Οι Πολωνέζες σχεδόν όλες δέχονται να τις κατουρήσεις.Κατάποση είναι πολύ πιο δύσκολο βέβαια.
Γενικώς οι γκόμενες που είναι λίγο sub το κάνουνε.Το scat βέβαια είναι άλλη φάση,πολύ λίγες το δέχονται ούτε το 1%.
τυπε μου αρεσεις γιατι εχεις κρατησει και στατιστικο ποσες δεχονται να τις χεσεις
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
Τώρα τελευταία με τη γυναίκα μου έχουμε ξεκινήσει ένα παιχνίδι ούρων.... στην αρχή κατάπια κάτι λίγα απο το μουνί της, ακολούθως την κατούρησα στο σώμα, τώρα μου ζητάει στη μάπα της να την κατουρήσω, το δέχτηκα κι εγώ το ίδιο και μάλλον έχει αρχίσει και μας καυλώνει αυτή η φάση... ποια η γνώμη - εμπειρία σας;;; Κάνετε παιχνίδι με τα ούρα;;
τυπε τυχερο θα ειναι το ζευγαρι που θα σας αρχισει στα ματσα μουτσα και στις χειραψιες σε κοινη εξοδο μετα απο τα κατρουλια σας.
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
532
Πόντοι
81
Όταν αρχίζουν αυτά σε ένα ζευγάρι, συνήθως η σχέση πάει κατά διαόλου. Από προσωπική εμπειρία. Παντώς σε επίπεδο αγοραίου έρωτα, ή kinky one night stand θα το ξαναέκανα. Δεν θα το επεδίωκα σε μια σοβαρή σχέση πάντως καθώς η σύντροφος μπαίνει στιγμιαία σε ρόλο sub/switch, που γυρίζει σε dom στα θέματα καθημεριότητας, οπότε γίνεται της πουτάνας!!!
 

KHS

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2019
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Όταν αρχίζουν αυτά σε ένα ζευγάρι, συνήθως η σχέση πάει κατά διαόλου. Από προσωπική εμπειρία. Παντώς σε επίπεδο αγοραίου έρωτα, ή kinky one night stand θα το ξαναέκανα. Δεν θα το επεδίωκα σε μια σοβαρή σχέση πάντως καθώς η σύντροφος μπαίνει στιγμιαία σε ρόλο sub/switch, που γυρίζει σε dom στα θέματα καθημεριότητας, οπότε γίνεται της πουτάνας!!!

χωρις να εχω εμπειρια συμφωνω απολυτα μαζι σου. μου ακουγεται εντελως λογικο.

αν και μ'αρεσει το σκληρο και βρωμικο σεξ αυτα δεν τα πολυ γουσταρω
 

Giannis 1900

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
43
Κριτικές
4
Like
34
Πόντοι
0
Μου αρέσει πάρα πολύ....
 

Συνημμένα

  • IMG_20190917_133426.jpg
    IMG_20190917_133426.jpg
    729,6 KB · Εμφανίσεις: 459

arniogatos1973

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2017
Μηνύματα
110
Like
67
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές έχεις κανένας γνωριμία με καμία κοπέλα που να δέχεται ουρολαγνια ευχαριστώ!!!
 

sissystrapon

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2018
Μηνύματα
24
Like
12
Πόντοι
0
Το κανουμε τελευταια απο την πλευρα της παντα.
Στο 69 βοηθαει αρκετα και επισης στο ντουζ κανονικο λουσιμο......

Σημασια εχει η ποσοτητα και οχι η αποχρωση.....
Αξιζει να το δοκιμασετε
 

xxxnnn

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
229
Like
752
Πόντοι
81
Εγώ το κάνω με όλες και όλους .
Στο 69 η μεγαλύτερη κάβλα της γυναίκας είναι να τα αμολάει λίγα λίγα .
Για να ξεκινήσεις το παιχνίδι συνήθως την κατουράς στο μπάνιο . Μετά που μαθαίνει μετά το γαμήσι της κατουράω το μουνί ή τα μαλλιά .
Δεν έχω πρόβλημα να τα πίνω, ούτε βλάπτει την υγεία .
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
υπο οψην οτι τα ουρα δεν περιεχουν μικροβια, ειναι στειρα οπως λενε, εκτος εαν ο οργανισμος εχει καποια μολυνση.
μην ξεχναμε οτι ουσιαστικα προερχονται απο το αιμα που καθαριζουν τα νεφρα, για αυτο εαν δεν υπαρχει αντισηπτικο μπορουν να χρησιμοποιηθουν ακομα και για να πλυθει μια πληγη αφου περιεχουν και αμμωνια που σκοτωνει τα μικροβια
:thumbsup: ..... άλλωστε λένε άμα πατήσεις αχινό κατούρα στο μέρος με τα αγκάθια του .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom