Νέα

Ώριμες (MILF) σε μπουρδέλα/studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deicidious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φίλε Archie για πες μου εντυπώσεις. Πόσο χρονών είναι; Βυζαρού είναι φίλε;

Δεν εχει βυζι,μεγαλο κωλο χωρις κυτταριτιδα,χαμογελαστη,δεν ξερω απο ηλικια αλλα δεν ειναι νεα,προσωπο γλυκο και στο κρεβατι πυραυλος.Δεν σου γεμιζει το ματι αν και τα εχει τα κιλακια της(στα σωστα σημεια παντα) αλλα στο κρεβατι τα δινει ολα.Προσωπικα δεν χρειαστηκε να κανω τιποτα.Φοραει την καποτα και ξεκιναει.Οταν βγαινει δεν φοραει τιποτα εκτος απο μαυρο τανγκα οποτε βλεπεις αμμα σου αρεσει.Δουλευει πρωι Διδυμου 18 στο υπογειο.Τιμη 20 ευρω.


 

Επισκέπτης
Βικυ Διδυμου 18 στο υπογειο στο ιδιο με την Αλεξανδρα δουλευει απογευμα.Ποιος την εχει παρειγια να μην παει χαμενο το 20 ευρω?

Την εχω δει πολλες φορες και με εχει συγκινηση η συμπεριφορα της.Σε οσους ειναι μεσα τοσα γεια σου λεει...
Απο εμφανιση εχει βυζαρες  :boobies: και αυτα τα εσωρουχα που φοραει ειναι τρελα.

Εγγυηση για μενα παντως ειναι Μαρινα Διδυμου 18.Μελαχροινη ωριμη με μεγαλα φυσικα βυζια και αδυνατη.

Εγώ προσωπικά δεν ξέρω αν είναι αληθινή γυναίκα (νομίζω πως είναι)

Ειναι γυναικα η προεδρος.Αχαρνων 104?Τι ωρες?Ποσο?
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Βικυ Διδυμου 18 στο υπογειο στο ιδιο με την Αλεξανδρα δουλευει απογευμα.Ποιος την εχει παρειγια να μην παει χαμενο το 20 ευρω?

Την εχω δει πολλες φορες και με εχει συγκινηση η συμπεριφορα της.Σε οσους ειναι μεσα τοσα γεια σου λεει...
Απο εμφανιση εχει βυζαρες  :boobies: και αυτα τα εσωρουχα που φοραει ειναι τρελα.

Εγγυηση για μενα παντως ειναι Μαρινα Διδυμου 18.Μελαχροινη ωριμη με μεγαλα φυσικα βυζια και αδυνατη.

Ειναι γυναικα η προεδρος.Αχαρνων 104?Τι ωρες?Ποσο?

Εχω παει εγω με βικη ειναι τελεια σου περνει πιπα κανενα 5λεπτο (προσεχε γιατι θα σε κανει να χυσεις μπαμ κανει την πιο τελεια πιπα για μενα)και μετα οτι σταση θελεις κανει και ακαποτο σε ρωταει κιολας απο την αρχη αν θελεις προφυλακτικο για την πιπα θελω μια μερα να της πω για τελειωμα στα βυζια
 

EMPIRE

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
φιλε θα συμφωνησω για τη βικη. ειναι οντως φοβερη στο τσιμπουκι και αν πας για πρωτη φορα πρεπει να κρατηθεις πολυ για να μην χυσεις αμεσως. ξερουμε αν δεχεται χυσιμο στις βυζαρες??
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Δεν την εχω ρωτησει αλλα δεν νομιζω να δεχτει εγω παντως ντρεπομαι της το πω :P
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
δε νομιζω να εχει προβλημα.αλλα ειναι πολυ καβλα η τυπισα....
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
α! και κανει καλο 69.....δε μασαει τπτ.πιανεισ παντου.
ΝΤΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ!!!
 

Επισκέπτης
Σοβαρα παιδια.Και πηγαινα στην Μαρινα διπλα κα αφηνα την Βικυ στο υπογειο(αν τις εχει παρει κανεις ας κανει την συγκριση αν και ολα ειναι υποκειμενικα).Παντως το σωμα της φαινεται χαλαρο.Απο καθαριοτητα πως ειναι?
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Πολυ καθαρη και τα δωματια σουπερ!!!
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
στα ισια ρtr. "θελω να τελειωσω στισ βυζαρες σου.
το πολυ πολυ να χαμογελασει και να σου πει  "οκι.οκι εντω.τα με λερωσει...""
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
χαχαχα λες ε θα δοκιμασω αυριο
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
φιλε αρτσι η μαρινα τι λεει?
τι το καλο εχει και πηγαινες συνεχεια?
 

Επισκέπτης
Τα δωματια ειναι καθαροτατα.Πρωι Αλεξανδρα και απογευμα Βικυ :knockinb:
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
αρτσι τι λεει η μαρινα? και τι η αλεξαντρα?ενημερωσε plz
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Με την μαρινα ειχα παει πριν χρονια στην φυλης τοτε ηταν πιο νταρντανα λεω να ξαναπαω αν και ενας φιλος που ειχε παει μου ειχε πει οτι βαζει λαδι στο σωμα της και κρεμα στο νιμου και ειναι ψηλοξενερα
 

Επισκέπτης
Λοιπον

Εχουμε και λεμε

Πρωι

Διδυμου 18 υπογειο

Αλέξανδρα.Κοντουλα γεματη στα σωστα σημεια ξανθια και ωραιο προσωπο.Δεν εχει βυζιαΣτο κρεβατι πυραυλοςςςςςςςςςςςςς

Στο ιδιο σπιτι  Βικυ Δεν την εχω παρει

Διδυμου 18 διπλα
Πρωι milf χαλια....
Απογευμα Μαρινα.Πολλες φορες την εχω παρει.Οχι τοσο παθιαρα οσο η Αλλεξανδρα αλλα τρομερη στο κρεβατι.Μεγαλη πειρα και πιπα.

Διδυμου 20
Απογευμα milf που δεν βλεπεται και πρωι μικρη ρωσσιδουλα.Ο ταατσος το πρωι ολα τα λεφτα
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
για τη ζανα τι εχεις να πεις?
καμια αλλη milf  καλη ξερεις?
 

Επισκέπτης
Με την μαρινα ειχα παει πριν χρονια στην φυλης τοτε ηταν πιο νταρντανα λεω να ξαναπαω αν και ενας φιλος που ειχε παει μου ειχε πει οτι βαζει λαδι στο σωμα της και κρεμα στο νιμου και ειναι ψηλοξενερα


Επειδη την χουφτωνα σημερα για πολυ ωρα δεν ειχε λαδι στο σωμα.Ειναι παντως μεγαλη πειρα στο κρεβατι εππαγγελματιας
 

Επισκέπτης
για τη ζανα τι εχεις να πεις?
καμια αλλη milf  καλη ξερεις?

Προσωπικα δεν με πειραζει αν ειναι milf η οχι.Για παραδειγμα την Βικυ αν και δεν την εχω παρει φαινεται πολυ σεξουαλα οχι βεβαια σαν την Αλεξανδρα που πειναει για ανδρα... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom