Νέα

Ώριμες (MILF) σε μπουρδέλα/studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deicidious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
455
Κριτικές
24
Like
1.298
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα την λανα ψάχνω να βρω από Κωνσταντινουπόλεως Ηλία Ηλιού και Βούρβαχη
 
Εγγρ.
11 Σεπ 2019
Μηνύματα
94
Like
65
Πόντοι
0
Καλησπέρα.. Ψάχνω γενικά Μιλφ ηλικίας 36-44 κατα προτίμηση από ανατολικό μπλοκ. Υπάρχει κάτι αυτή την περίοδο? Καμία πληροφορία?
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
1
Μάγκες καλησπέρα. Κατεβαίνω Αθήνα και θα ήθελα τη γνώμη σας σχετικά με την τωρινή κατάσταση! Από τις κριτικές που διάβασα έχω ξεχωρίσει στην οικονομική κλίμακα τις Μπάρμπορα από Βέργας 6Α, 'Αννα από Ιωαννίνων 5, Άννα από Ιωαννίνων 3 ισόγειο, Μαρία από Διδύμου 18Β και Όλγα από Χωματιανού 11Α, ενώ στην ακριβότερη κλίμακα στα στούντιο Βούρβαχη και Ηλία Ηλιού δεν έχω δοκιμάσει και μου έχει γυαλίσει η Σουζάνα. Για πείτε άλλες προτάσεις; Τι μπορεί να μου ξεφεύγει;
 

Op3n

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
12
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπερα, μια δυνατη μιλφ, αν θημαμε καλα το νικ της πρεπει ναταν milfay την θυματε κανεις?
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Απορία: έχει σκεφτεί κανείς γιατί γουστάρουμε τις σιτεμενες? Μου ήρθαν καύλες εχθές για σοβιετικού τύπου στεγνό μουνιού...και αναρωτιέμαι... γιατί όρεξη για κάτι τέτοιο και όχι για φρέσκο κρέας
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.760
Πόντοι
736
Απορία: έχει σκεφτεί κανείς γιατί γουστάρουμε τις σιτεμενες? Μου ήρθαν καύλες εχθές για σοβιετικού τύπου στεγνό μουνιού...και αναρωτιέμαι... γιατί όρεξη για κάτι τέτοιο και όχι για φρέσκο κρέας
Φαντασιώσεις και παιχνίδια του μυαλού συναγωνιστή.Αλλα και ένας λόγος να μην φας φόλα μάλλον.
 

Kavliaris(5)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αλάνια ξέρει κανείς που μπορώ να βρω την ειρήνη που δούλευε Ιάσονας 36
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
794
Like
2.668
Πόντοι
446
Θυμάται κανένας παλιός Sonya από Κων/λεως 94, εποχές 2008-2009? Μετά στο Studio 12 στη Μεταμόρφωση(δίπλα στην Εθνική Οδό)
 

Kavliaris1996

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2023
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Κύριοι ψάχνω μια καλή milf ή gilf που να κρατιέται καλά με βυζάρες και μεγάλο κωλο αν ξέρει κάποιος κάτι η βοήθεια του είναι πολύτιμη
 

NocturnusG

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Κύριοι ψάχνω μια καλή milf ή gilf που να κρατιέται καλά με βυζάρες και μεγάλο κωλο αν ξέρει κάποιος κάτι η βοήθεια του είναι πολύτιμη
Φίλε και γω ψάχνω ένα μιλφ κατά προτίμηση, με τεράστια βυζιά.. αλλά δεν έχω βρει
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
διαβαστε την ημερησια ενημερωση, φιλτραρετε καποιες και πηγαινετε να τσεκαρετε απο κοντα, δεν ειναι στανταρ προιοντα οι ιεροδουλες, τι παει να πει "κρατιεται" ? Για τον καθεναν ειναι διαφορετικο, ειδικα αυτες τις μερες που εχει πεσει τρομερα η ποιοτητα.
Να προτινω απο τη μερια μου Αλιονα στο διδυμου 18.
 

Eros82

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
400
Κριτικές
33
Like
4.759
Πόντοι
2.831
Μάγκες καμια πρόταση μιλφαρας για 2ωρες μόνο πιπα.
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.116
Like
464
Πόντοι
36

Αγαπητοί συνάδελφοι... Συνάντηση Σάββατο μεσημέρι στο Κολωνό. Εύκολη διαδρομη, εύκολο παρκάρισμα. Ανεβαίνω στον 1ο και μου ανοίγει μια ψηλή νταρντανορωσιδα με μαλλί πλατινε, ευγενική, χαμογελαστή, με κορμάκι και ζαρτιέρες... αλλά... τραβηγμένη στο πρόσωπο από τα botox... Περίεργη φατσουλα... Ο χώρος πεντακάθαρος, κλιματισμός full. Μπαίνω για ντουζάκι, όλα στην πένα, άψογα, καθαρά, οργανωμένα, άνετα, πληρωμή 50 ευρώ για 1 τελείωμα ( ή 60 ευρώ για 2 τελειώματα) και μετά από 5' στο κρεββάτι... Χαλαρωτική μουσική και η γυναίκα ξέρει να σε χαλαρώνει... Φιλιά, χάδια, γλύψιμο αρχικά στα μπαλάκια - απίστευτο γλύψιμο - σχεδόν μέχρι κάτω... σχεδόν γιατί δεν πάει παρακάτω και μετά το πιο ωραίο ρουφηγμα... Όπως ακριβώς τα λέει στην αγγελία... Ακαποτο γλύψιμο και μετά από λίγη ώρα τελείωμα στο στόμα της... Είναι pro!!! Πήγε μπάνιο, άδειασε και επανήλθε χαμογελαστή... Θεωρώ ότι για χαλάρωμα - ξεκαυλωμα, αξίζει μια βόλτα.
δεν υπαρχει η αγγελια πια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom