Νέα

Οργάνωση ταξιδιού για Τhailand;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DragonC
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
τουριστικο εχεις?η θες παρεα?πληρωμενα ολα?
 

Zas1237

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ποσο παει το μαλλι για ενα τετοιο ταξιδι;
 

tzob

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
αποφάσισα να κατέβω 4-9 για καμια 12-14 μερες....... απλά εχω δίλημα  :think: πατάγια η σαμουί ???
θέλω και ξεκούραση χαλαρά :knockinb:αλλά και  :fuck1: κανα μουνάκι για παρεα.....θα πάω μόνος όποιος ψάχνει παρέα είμαι μέσα.
 

antonissss

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
αποφάσισα να κατέβω 4-9 για καμια 12-14 μερες....... απλά εχω δίλημα  :think: πατάγια η σαμουί ???
θέλω και ξεκούραση χαλαρά :knockinb:αλλά και  :fuck1: κανα μουνάκι για παρεα.....θα πάω μόνος όποιος ψάχνει παρέα είμαι μέσα.

τελικά πήγες?τι επέλεξες?παταγια ή σαμουί? ψήνομαι και εγώ...γιαυτό ρωτάω.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
φιλαρακι σε λαθος σαιτ εισαι
εδω μονο ρωταμε πληροφοριες για τον προορισμο που μας ενδιαφερει και μαλιστα με ευγενικα και κολακευτικα σχολια για τους υποψηφιους καθοδηγητες μας,
και οταν παμε  και γυρισουμε με το καλο
το στοματακι μας δεν το ανοιγουμε μετα αλλα το εχουμε ερμειτικα κλειστο.Εξαφανιζομαστε....


Περασα καλα εγω??
Δεν γαμιουντε οι υπολοιποι.....
 

antonissss

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
φιλαρακι σε λαθος σαιτ εισαι
εδω μονο ρωταμε πληροφοριες για τον προορισμο που μας ενδιαφερει και μαλιστα με ευγενικα και κολακευτικα σχολια για τους υποψηφιους καθοδηγητες μας,
και οταν παμε  και γυρισουμε με το καλο
το στοματακι μας δεν το ανοιγουμε μετα αλλα το εχουμε ερμειτικα κλειστο.Εξαφανιζομαστε....


Περασα καλα εγω??
Δεν γαμιουντε οι υπολοιποι.....

φιλαράκι ελπίζω το σχόλιο σου να μην πήγαινε σε εμένα διότι δεν νομίζω ότι ρώτησα κάτι παράξενο... αλλά πληροφορίες για τον συγκεκριμένο προορισμό...αυτός νομίζω είναι ο σκοπός του forum.
 

kordias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας Ταιλονδοκατακτητες... Διαβαζω τις ιστοριες σας εδω και 6-7 μηνες και μου τρεχουν τα σαλια...Ετσι λοιπον τοσο καιρο μαζευα πληροφοριες και χρημα ωστε να πραγματοποιησω το ταξιδακι στην χωρα του ξανα.Το μπατζετ μου ειναι λιγο γυρο στα 1100Ε και υπολογιζω να μεινω 10-12 μερες.Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι ποτε θα ηταν καλα να παω? Υπολογιζω Μαρτιο ωστε να προλαβω και λιγο πανικο αλλα να μην ειναι κ τερμα ακριβα..
Συνηθως ποτε βρησκετε τα πιο φθηνα εισητηρια ? Καθε συμβουλη δεκτη
Ευχαριστω
 

prague

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
67
Like
33
Πόντοι
0
Ξεφτιλιστικές τιμές της Aerosvit για Ταυλάνδη(Μπανγκόκ) τον Ιούλιο.
ΟΣΟΙ ΠΡΟΛΑΒΑΤΕ
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
206
Κριτικές
3
Like
678
Πόντοι
81
Εγω θα ειμαι pattaya 18 απριλη με 1 μαη.Οποιος θελει ας μου πει.Εχω ηδη κλεισει με qatar!
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Καλησπερα συναδελφοι ,

Θελω να οργανωσω ενα ταξιδι στη Ταϊλανδη και ψαχνωντας επεσα επανα σε αυτους τους ιστοτοπους :


θελω να μου πειτε ,εαν ειναι ευκολο και εαν καποιος γνωριζει , εαν συμφερουν αυτου του ειδους οι διακοπες καθως επισης το κατα ποσο ειναι ασφαλες ή οχι να παει κανεις μονος του στη ταϊλανδη.
Συγνωμη που δε ποσταρω στο κεντρικο θεμα ή που δεν το εψακσα περισσοτερο αλλα ειναι αχανες και δεν μπορω να βγαλω ακρη

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

rockman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά παίζει καταπληκτική προσφορά qatar airways 430 euro τα 2 άτομα!!( υποχρεωτικά 2 άτομα να ταξιδεύουνε παρέα)
Κλείνεις μόνο σήμερα- αύριο και πετάς από 1 Μαη μέχρι κάπου στον Ιούνη.
Αν ενδιαφέρεται κανείς για αρχή Μάη στείλτε pm
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
διαβαζω  διαφορα παραπανω και μπαινω στον κοπο να πω κατι γιατι ειναι κριμα να παει καποιος Ταυλανδη με φιλο η και μονος του και να παει σε μερη οπου δε θα περασει καλα ολες τις μερες διακοπων του.Ταυλανδη πας η ΠΟΥΚΕΤ η ΠΑΤΑΓΙΑ εγω ειμαι του Πουκετ πιο καθαρα πραγματα και οχι τοση ανωμαλια οσο η Παταγια με παιδεραστια αν πατε με γκομενα πατε λιγο πουκετ και πιο πολυ κο σαμουι πιο εξωτικα δηλαδη.
Καλυτερη περιοδος ειναι να πας απο 15 Νοεμβρη και και οικονομικα,τωρα η hi season ειναι απο 15 Δεκεμβρη εως τελος Φεβρουαριου,Μαιο εως Σεμπεβρη εχει μουσωνες,οχι καθημερινα αλλα μπορει να τυχη το ταξιδι σου να το περασεις με μουσωνες.αυτα.!  :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom