Νέα

Hot OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 14M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 765 άτομα (60 μέλη και 705 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.049
Like
30.244
Πόντοι
6.056
Καλησπερα παιδια το τελευταιο διαστημα παρατηρω πολλα fake profile τι γινετε?πλεον ενα δυο προφιλ ειναι λετζιτ
Δεν ξέρεις τι συμβαίνει ρε τυπε, μυρίστηκαν χρημα στο OF και οπου υπάρχει χρήμα υπάρχουν και απατεώνες.
 

trella98

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2024
Μηνύματα
3
Like
9
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους είμαι εδώ και καιρό επισκέπτης του forum αλλά σήμερα έκανα λογαριασμό για να σας πω σε οσους δεν το εχετε δει η υποψήφια "θύματα" να προσέξετε το account της @marinaalexiou (onlyfans) Είναι fake και τρώει λεφτά.
Εγώ με την απηρία μου και την χαζομαρα που με ποιανει καποιες στιγμες τις εδωσα λεφτα. Το deal ηταν ενα βραδυ 200 ευρω( τα 100 μπροστα με tip σε φωτο που εστειλε) αλλα για να ξερω αν ειναι real της ειπα βιντεοκληση και ηθελε 60 ευρω η οποια κληση δεν εγινε ποτε.
Μεγάλη προσοχή μην την πατήσετε σαν εμένα. Καλό θα ήταν να κάνετε ομαδικά report για να προφυλαχτούν όλοι εκει έξω που μπορεί να πέσουν πάνω της!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
812
Like
1.759
Πόντοι
206
Καλησπέρα σε όλους είμαι εδώ και καιρό επισκέπτης του forum αλλά σήμερα έκανα λογαριασμό για να σας πω σε οσους δεν το εχετε δει η υποψήφια "θύματα" να προσέξετε το account της @marinaalexiou (onlyfans) Είναι fake και τρώει λεφτά.
Εγώ με την απηρία μου και την χαζομαρα που με ποιανει καποιες στιγμες τις εδωσα λεφτα. Το deal ηταν ενα βραδυ 200 ευρω( τα 100 μπροστα με tip σε φωτο που εστειλε) αλλα για να ξερω αν ειναι real της ειπα βιντεοκληση και ηθελε 60 ευρω η οποια κληση δεν εγινε ποτε.
Μεγάλη προσοχή μην την πατήσετε σαν εμένα. Καλό θα ήταν να κάνετε ομαδικά report για να προφυλαχτούν όλοι εκει έξω που μπορεί να πέσουν πάνω της!!!
Πόσα της έδωσες τελικά? 100?
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
234
Like
413
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους είμαι εδώ και καιρό επισκέπτης του forum αλλά σήμερα έκανα λογαριασμό για να σας πω σε οσους δεν το εχετε δει η υποψήφια "θύματα" να προσέξετε το account της @marinaalexiou (onlyfans) Είναι fake και τρώει λεφτά.
Εγώ με την απηρία μου και την χαζομαρα που με ποιανει καποιες στιγμες τις εδωσα λεφτα. Το deal ηταν ενα βραδυ 200 ευρω( τα 100 μπροστα με tip σε φωτο που εστειλε) αλλα για να ξερω αν ειναι real της ειπα βιντεοκληση και ηθελε 60 ευρω η οποια κληση δεν εγινε ποτε.
Μεγάλη προσοχή μην την πατήσετε σαν εμένα. Καλό θα ήταν να κάνετε ομαδικά report για να προφυλαχτούν όλοι εκει έξω που μπορεί να πέσουν πάνω της!!!
Σκέφτηκες ποτέ ότι αν δεν ήσουν συνδρομητής της θα μπορούσες ακόμα και να την πηδηξεις με 50?
 

IrinaKarina

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
1
Like
1
Πόντοι
0

daddy0h_

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
131
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • Screenshot 2024-05-27 at 15-52-55 MYM • Exclusive social network for creators & fans.png
    Screenshot 2024-05-27 at 15-52-55 MYM • Exclusive social network for creators & fans.png
    136,1 KB · Εμφανίσεις: 126

Zafiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
401
Like
3.459
Πόντοι
441
Γαμηθβκε στα popup. Δε μπορεις να δεις τίποτα.
Γαμηθβκε στα popup. Δε μπορεις να δεις τίποτα.
Οσοι βλεπετε απο υπολογιστη μπορειτε να βαλετε το προσθετο ublock σε firefox και Chrome. Ωστε να σας μπλοκαρει τα popup η τις διαφημισεις. Σε κινητο καποιο αντιστοιχο block για διαφημισεις θα υπαρχει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom