Νέα

Hot OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 14M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 668 άτομα (47 μέλη και 621 επισκέπτες)

Zafiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
397
Like
3.411
Πόντοι
441
Καλησπερα Κυριοι... Οτι θα ειχα δημιουργησει τοσο μεγαλο θεμα με την Αλεξανδρα, δεν το περιμενα ουτε στα ονειρα μου!
Πιστευω οτι χθες λυθηκε η παρεξηγηση γι' αυτο και ξανανεβασα υλικο οχι βεβαια απο trans μιας και τα παιδια δεν θελουν εδω τετοια βιντεο.
Ο σκοπος ολων το μελων δεν ειναι να τσακωνομαστε, αλλα να μοιραζομαστε οτι εχουμε βρει ή διαθετουμε στην κατοχη μας.
Ξαναζηταω ακομα μια φορα να λυθει η παρεξηγηση και απο εδω και περα να μην ξανανεβασουμε trans βιντεος σε αυτο το topic.
Με αγαπη Ζαφειρης...
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.662
Like
2.298
Πόντοι
456
Καλησπερα Κυριοι... Οτι θα ειχα δημιουργησει τοσο μεγαλο θεμα με την Αλεξανδρα, δεν το περιμενα ουτε στα ονειρα μου!
Πιστευω οτι χθες λυθηκε η παρεξηγηση γι' αυτο και ξανανεβασα υλικο οχι βεβαια απο trans μιας και τα παιδια δεν θελουν εδω τετοια βιντεο.
Ο σκοπος ολων το μελων δεν ειναι να τσακωνομαστε, αλλα να μοιραζομαστε οτι εχουμε βρει ή διαθετουμε στην κατοχη μας.
Ξαναζηταω ακομα μια φορα να λυθει η παρεξηγηση και απο εδω και περα να μην ξανανεβασουμε trans βιντεος σε αυτο το topic.
Με αγαπη Ζαφειρης...
Μελάς;;;;
Yell Giannis Antetokounmpo GIF by Milwaukee Bucks
 

sTeL77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
361
Like
3.713
Πόντοι
441
Για να δείτε πως σας αντιμετωπίζουν που τους σκάτε λεφτά για συνδρομές να βλέπετε φωτογραφίες που χωρίς το ονλυ θα γαμιόντουσαν για μια τυρόπιτα
 

Συνημμένα

  • IMG_0681.jpeg
    IMG_0681.jpeg
    273,4 KB · Εμφανίσεις: 97

grthebig

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.398
Like
14.348
Πόντοι
2.256
Καλησπερα Κυριοι... Οτι θα ειχα δημιουργησει τοσο μεγαλο θεμα με την Αλεξανδρα, δεν το περιμενα ουτε στα ονειρα μου!
Πιστευω οτι χθες λυθηκε η παρεξηγηση γι' αυτο και ξανανεβασα υλικο οχι βεβαια απο trans μιας και τα παιδια δεν θελουν εδω τετοια βιντεο.
Ο σκοπος ολων το μελων δεν ειναι να τσακωνομαστε, αλλα να μοιραζομαστε οτι εχουμε βρει ή διαθετουμε στην κατοχη μας.
Ξαναζηταω ακομα μια φορα να λυθει η παρεξηγηση και απο εδω και περα να μην ξανανεβασουμε trans βιντεος σε αυτο το topic.
Με αγαπη Ζαφειρης...
δεν φταις εσυ αδερφε αλλα οσοι πεταχτηκαν μετα απο εσενα να την πουνε στα ατομα που απλα ειπαμε οτι δεν κολλαγε το υλικο με το νημα.... αφου μας ειπανε να βαζουμε οτι υλικο θελουμε και δεν θα μας το απαγορευει κανεις και δεν πεφτει λογο σε κανενα, αυτο ακριβως κανουμε βαζουμε οτι υλικο θελουμε:) εσυ δεν φταις σε κατι στο ειπα και χτες
 

grthebig

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.398
Like
14.348
Πόντοι
2.256
Για να δείτε πως σας αντιμετωπίζουν που τους σκάτε λεφτά για συνδρομές να βλέπετε φωτογραφίες που χωρίς το ονλυ θα γαμιόντουσαν για μια τυρόπιτα
για αυτο εχουμε πει να ρωταμε εδω μεσα πριν κανουμε καποια εγγραφη γιατι υπαρχουνε πολλες τετοιες πατσαβουρες
 

Zafiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
397
Like
3.411
Πόντοι
441
δεν φταις εσυ αδερφε αλλα οσοι πεταχτηκαν μετα απο εσενα να την πουνε στα ατομα που απλα ειπαμε οτι δεν κολλαγε το υλικο με το νημα.... αφου μας ειπανε να βαζουμε οτι υλικο θελουμε και δεν θα μας το απαγορευει κανεις και δεν πεφτει λογο σε κανενα, αυτο ακριβως κανουμε βαζουμε οτι υλικο θελουμε:) εσυ δεν φταις σε κατι στο ειπα και χτες
Απλα βλεπω οτι συνεχιζεις να βαζει περιεργα βιντεακια απο cartoon γι΄αυτο ενιωσα οτι ολο αυτο το προκαλεσα εγω!! Καλο θα ηταν να επανερθουμε σε βιντεο απο κοριτσια ελληνιδες γνωστες η μη γνωστες. Αν το συνεχιζεις πραγματικα θα νιωθω οτι φταιω..
Η αποφαση ειναι βεβαια δικη σου, εγω θα συνεχισω οσο μπορω να ανεβαζω υλικο.
Αυτα ειχα να σου πω δεν θελω με δικη μου αφορμη να χαλασουμε το topic.
 

grthebig

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.398
Like
14.348
Πόντοι
2.256
Απλα βλεπω οτι συνεχιζεις να βαζει περιεργα βιντεακια απο cartoon γι΄αυτο ενιωσα οτι ολο αυτο το προκαλεσα εγω!! Καλο θα ηταν να επανερθουμε σε βιντεο απο κοριτσια ελληνιδες γνωστες η μη γνωστες. Αν το συνεχιζεις πραγματικα θα νιωθω οτι φταιω..
Η αποφαση ειναι βεβαια δικη σου, εγω θα συνεχισω οσο μπορω να ανεβαζω υλικο.
Αυτα ειχα να σου πω δεν θελω με δικη μου αφορμη να χαλασουμε το topic.
αδερφε δεν ειμαστε παιδια .στο ειπα και χτες οτι μαζι σου λυθηκε η παρεξηγηση και εισαι κομπλε δεν φταις σε κατι. το θεμα το δικο μου και αλλων παιδιων εδω μεσα,ειναι με ολα τα παρασιτα που πεταχτηκαν μετα για να πουνε παπαριες.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.039
Like
30.211
Πόντοι
6.056
Για να δείτε πως σας αντιμετωπίζουν που τους σκάτε λεφτά για συνδρομές να βλέπετε φωτογραφίες που χωρίς το ονλυ θα γαμιόντουσαν για μια τυρόπιτα
Καλα τους κανουν ρε τυπε, αφου ειναι καθυστερημένοι μπαμπουίνοι, πληρώνουν για να δουνε στην καλύτερη περίπτωση μέτριες γκόμενες με 45 ακυρα τατουαζ να δείχνουν μισο βυζι και λιγο κωλο και να παίζουν με πλαστικές πουτσες.
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
121
Like
253
Πόντοι
21
Για να δείτε πως σας αντιμετωπίζουν που τους σκάτε λεφτά για συνδρομές να βλέπετε φωτογραφίες που χωρίς το ονλυ θα γαμιόντουσαν για μια τυρόπιτα
Περιμένετε αστική ευγένεια από τα κορίτσια με τα μεταπτυχιακά και τα εξευγενισμένα χόμπι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom