Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 10M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 365 άτομα (37 μέλη και 328 επισκέπτες)

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
122
Like
219
Πόντοι
21

Υπερβολικός είσαι ...κάτω του μετρίου φάτσα με ακμη ( πιθανότατα λογω φάρμακου ) αλλά συμπαθητικό σώμα ...είναι ένα τίμιο 6αρι και πιθανότατα αν δεν ξεσκιζοταν με τον νάρκισσο πρώην της στα ζαγαρομωρα θα δούλευε σε κάνα gym κάνοντας personal και θα την ήξερε μόνον ο περιπτεράς και ο φούρναρης της γειτονιάς της
Όλες αυτές εμείς τις δίνουμε αξία φίλε. Τις πληρώνουμε και τις ταΐζουμε μέσα από τις πλατφόρμες. Αν δεν το κάναμε θα βγαίνανε να κάνουνε μεροκάματο. Μην τις δίνετε δραχμή. Να πάνε σερβιτόρες στην Λευκάδα, τη Κρήτη,την Κέρκυρα, την Ρόδο ή την Σαντορίνη όπως κάνουν χιλιάδες κορίτσια σε όλη την Ελλάδα. Έτσι κι αλλιώς μάγκες οι συγκεκριμένες δεν ψήνονται από νορμάλ άτομα αλλά από κάτι τελειωμένους...
 

LilaEvance

Content Creator
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
79
Like
121
Πόντοι
0
Συνεχίζεις και απαντάς ρε σκουπίδι; Τόσο πολύ σε πόνεσε το λεκτικό γαμήσι που σε κερνάω; Τόσο πολύ που πρώτα με λες μικροτσούτσουνο και μετά αγύμναστο; Όλα αυτά ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, χωρίς να έχεις δει καν το πως είμαι. Εγώ όμως, σε έχω δει και από κοντά ρε κακάσχημη ΤΥΡΟΜΟΥΝΑ.
Πήγαινε μωρή φαντασμένη σε καμία Ταϊλάνδη, να βρεις εκεί κάνα γυμνασμένο ladyboy με πούτσα 25 εκατοστά. Να σου φύγει ο καημός. Να βγάλετε και νέο πρΩτΟΠοΡιαΚό υΛΙκΟ. Να μην μπαίνεις εδώ μωρή ανύπαρκτη και πικραμένη τέως γκόμενα αναβολικάκια και νυν αποτυχημένη πορνοστάρ. Να μας πρήζεις τα αρχίδια με την θλιβερή σου ύπαρξη. Επειδή εδώ και μερικές μέρες σου έχω ανοίξει δεύτερη κωλοτρυπίδα, μόνο με τα λεγόμενα μου. Στο υλικό σου που σε ξεκολιάζουν έπρεπε να με βάλεις και να μου δίνεις ποσοστά.
Μάθε να χάνεις και να βγάζεις τον σκασμό μηδενικό.
Αυτό είναι το τελευταίο μήνυμα που σου απαντάω και πολλή αξία σου έδωσα!
Αρχικομπλεξική σαύρα.
σε μυριζω,βρωμας αποτυχια
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
367
Like
781
Πόντοι
81
Υπερβολικός είσαι ...κάτω του μετρίου φάτσα με ακμη ( πιθανότατα λογω φάρμακου ) αλλά συμπαθητικό σώμα ...είναι ένα τίμιο 6αρι και πιθανότατα αν δεν ξεσκιζοταν με τον νάρκισσο πρώην της στα ζαγαρομωρα θα δούλευε σε κάνα gym κάνοντας personal και θα την ήξερε μόνον ο περιπτεράς και ο φούρναρης της γειτονιάς της
Υπερβολικός ή όχι. Είναι η άποψη μου και την στηρίζω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom