Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 10M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 231 άτομα (5 μέλη και 226 επισκέπτες)

_TELIS_

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2022
Μηνύματα
290
Like
505
Πόντοι
81
Τι ακριβώς να ζηλέψω από ένα σεξουαλικώς μεταδιδόμενο νόσημα με πόδια; Με ψεύτικα αλλήθωρα βυζιά, πεσμένο κώλο, μούρη για σακούλα και αρνητικό δείκτη νοημοσύνης, όπως εσύ;
Είσαι θλιβερή.
Δεν ξέρω για παράσημα πάντως από κοντά στην μούρη είναι χάλια, συνέχεια στο Ριο μαζί με κάτι άλλες, έψαχναν κάναν μαλακα να τις κεράσει και να τις φορτώσει
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
772
Πόντοι
81
Δεν ξέρω για παράσημα πάντως από κοντά στην μούρη είναι χάλια, συνέχεια στο Ριο μαζί με κάτι άλλες, έψαχναν κάναν μαλακα να τις κεράσει και να τις φορτώσει
Το πίστευα και χωρίς να μου το πεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
772
Πόντοι
81
Φαντάσου για να έχει προφίλ στο bou και να προσπαθεί να ψαρέψει καρμιρηδες που ψάχνουν τζάμπα υλικό ποσο έχουν πέσει οι συνδρομές ...νόμιζε είναι η mia galifa ή η lena roades και θα αντικαθιστούσε τις τσόντες με το υλικό στις πλατφόρμες
Καλά κάνει. Και αυτή και όλες τους τύπε. Αφού τους δίνουν το δικαίωμα, να νομίζουν πως έχουν το χρυσό μουνί. Ενώ στην πραγματικότητα είναι μηδενικά. Καλά κάνουν. Κάποια στιγμή όμως θα «σβήσουν» και οι (Μόνο)Ανεμιστήρες.
Γιατί κάποιες πουτάνες πήραν πολύ αέρα. Τότε να δω τι θα κάνουν.
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
772
Πόντοι
81
καλα πηγαινε κανα γυμναστηριο γιατι ουτε να τον δεις πια δεν καταφερνεις μωρη κρυφολουλα
Συνεχίζεις και απαντάς ρε σκουπίδι; Τόσο πολύ σε πόνεσε το λεκτικό γαμήσι που σε κερνάω; Τόσο πολύ που πρώτα με λες μικροτσούτσουνο και μετά αγύμναστο; Όλα αυτά ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, χωρίς να έχεις δει καν το πως είμαι. Εγώ όμως, σε έχω δει και από κοντά ρε κακάσχημη ΤΥΡΟΜΟΥΝΑ.
Πήγαινε μωρή φαντασμένη σε καμία Ταϊλάνδη, να βρεις εκεί κάνα γυμνασμένο ladyboy με πούτσα 25 εκατοστά. Να σου φύγει ο καημός. Να βγάλετε και νέο πρΩτΟΠοΡιαΚό υΛΙκΟ. Να μην μπαίνεις εδώ μωρή ανύπαρκτη και πικραμένη τέως γκόμενα αναβολικάκια και νυν αποτυχημένη πορνοστάρ. Να μας πρήζεις τα αρχίδια με την θλιβερή σου ύπαρξη. Επειδή εδώ και μερικές μέρες σου έχω ανοίξει δεύτερη κωλοτρυπίδα, μόνο με τα λεγόμενα μου. Στο υλικό σου που σε ξεκολιάζουν έπρεπε να με βάλεις και να μου δίνεις ποσοστά.
Μάθε να χάνεις και να βγάζεις τον σκασμό μηδενικό.
Αυτό είναι το τελευταίο μήνυμα που σου απαντάω και πολλή αξία σου έδωσα!
Αρχικομπλεξική σαύρα.
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.543
Like
6.451
Πόντοι
1.056
Καλά κάνει. Και αυτή και όλες τους τύπε. Αφού τους δίνουν το δικαίωμα, να νομίζουν πως έχουν το χρυσό μουνί. Ενώ στην πραγματικότητα είναι μηδενικά. Καλά κάνουν. Κάποια στιγμή όμως θα «σβήσουν» και οι (Μόνο)Ανεμιστήρες.
Γιατί κάποιες πουτάνες πήραν πολύ αέρα. Τότε να δω τι θα κάνουν.
Υπερβολικός είσαι ...κάτω του μετρίου φάτσα με ακμη ( πιθανότατα λογω φάρμακου ) αλλά συμπαθητικό σώμα ...είναι ένα τίμιο 6αρι και πιθανότατα αν δεν ξεσκιζοταν με τον νάρκισσο πρώην της στα ζαγαρομωρα θα δούλευε σε κάνα gym κάνοντας personal και θα την ήξερε μόνον ο περιπτεράς και ο φούρναρης της γειτονιάς της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom