Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 10M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 186 άτομα (6 μέλη και 180 επισκέπτες)

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.320
Πόντοι
736
Τι άθλιο τατουάζ έκανε στο μουνί της και έχει ωραίο μουνάκι η μαλακισμένη!
Τύπε μου αυτή έχει πολύ ανώμαλο παρουσιαστικό, βέβαια τα τατου επειδή είναι κ άσχημα ίσως χαλάνε τη φάση σε κάποιους όπως εμένα πχ αλλά οκ με δυο-τρία ουισκακια πάμε αέρα. Ξέρω ότι κάνει βίζιτες κ εάν θυμάμαι καλά αρκετά vfm στο χώρο της.Δεν έχω πεει όμως Γιατί δεν έβρισκα χρόνο κ όταν μπόρεσα πήρα κάτι αλλοπ πιο ντελικάτε ας πούμε,αλλά θα ήθελα να παω.Εσυ μήπως έχεις δοκιμάσει μαζί της η έστω υπάρχει κάποιος π έχει πάει.
ΥΓ: πιστεύω η τρύπες της θα είναι πηγάδι κ στο social θα είναι τελείως καμένη,μακάρι ν κάνω λάθος.
 

LilaEvance

Content Creator
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
78
Like
121
Πόντοι
0
Προώθησε λίγο ακόμα σε όλα τα νήματα τα τραβελογαμήσια σου, επειδή έπεσε η πελατεία σου ή στην χειρότερη γύρνα στον αναβολικάκια πρώην σου.
Αλληθωρόβυζο έκτρωμα.
μην ζηλευεις που μονο εγω τα γυρναω αυτα στην ελλαδα
 

LilaEvance

Content Creator
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
78
Like
121
Πόντοι
0
Πολύ ωραίο επίπεδο . Μετά βγαίνουν κάποιοι και λένε έχουμε μόρφωση . Είσαι για τα πανηγύρια , και να τρως καμία πουτσα , γιατί για κάτι πιο σοβαρό σε συζήτηση πάει χαμένο
τελικα βρηκες ή τσαμπα εκανες προφιλ εδω
 

Peakyman2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
228
Κριτικές
6
Like
735
Πόντοι
301
τελικα βρηκες ή τσαμπα εκανες προφιλ εδω
Είχα είδη . Τώρα ότι εσυ τα γυρνάς τα τραβελογαμησια στην Ελλάδα άλλη μακριά από εδώ . Διάγραψε το προφίλ καημενουλα . Έχεις και τους βλάκες που πληρώνουν να σε δουν γυμνή λες και είναι κάτι ωραίο έχεις πάρει αέρα . Στην τελική κοπέλα μου 2-3 τσόντες έχεις βγάλει ηρέμησε δεν είσαι και κάτι Ιδιετερο . Μην σπαμαρεις κάνε δικό σου σάιτ να μπει οποίος σε γουστάρει άντε γιατί πολύ μας τα πρήξει
 
  • Like
Αντιδράσεις: panos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom