Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 216 άτομα (12 μέλη και 204 επισκέπτες)

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
106
Like
199
Πόντοι
1
Είχα στείλει μνμ μου είχε πει όχι τώρα αν είναι καριολα με κλειστούς κύκλους και λοιπά δκ
Σε κλειστό κύκλο στάνταρ. Γιατί δεν κάνεις πέσιμο στους χώρους που κινείται? Αν είσαι από Αθήνα... Όρμα. Όλες πηδιουνται από αυτές με τις πλατφόρμες. Εγώ Θεσσαλονίκη ζω και υπάρχουν κάτι θείες που δεν έχουν αφήσει όρθιο τίποτα. Θεωρώ, ότι αυτές με τα of και τα ρέστα και στην ζωή τους τα ίδια κάνουν. Απλά, μου. φαίνεται αδιανόητο ότι μπορεί κάποιος να πάρει τέτοιες στα σοβαρά.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.020
Κριτικές
11
Like
17.120
Πόντοι
3.796
Κάνω και συναντήσεις μωράκι μη προτρεχεισ αμαααανεπίσης ο κάθε ενασ απο σσς τη βρίσκει διαφορετικά τι να κάνουμε δηλαδή
Δεν σε κατηγορώ αφού υπάρχουν χαζοί που σε πληρώνουν για να χύσουν μια φωτό σου στην οθόνη τους αντί να σε συναντήσουν ,έχεις όλα τα δίκια με το μέρος σου
 

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
103
Like
69
Πόντοι
1
Σε κλειστό κύκλο στάνταρ. Γιατί δεν κάνεις πέσιμο στους χώρους που κινείται? Αν είσαι από Αθήνα... Όρμα. Όλες πηδιουνται από αυτές με τις πλατφόρμες. Εγώ Θεσσαλονίκη ζω και υπάρχουν κάτι θείες που δεν έχουν αφήσει όρθιο τίποτα. Θεωρώ, ότι αυτές με τα of και τα ρέστα και στην ζωή τους τα ίδια κάνουν. Απλά, μου. φαίνεται αδιανόητο ότι μπορεί κάποιος να πάρει τέτοιες στα σοβαρά.
Θεσσαλονίκη έχετε και τη τουμπανοκωλαρα Άννα-Μαρία!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom