Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (0 μέλη και 43 επισκέπτες)

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
679
Κριτικές
15
Like
2.558
Πόντοι
4.115
Πήρα μια συνδρομή 3,5€ να δω λίγο το υλικό της γιατί έχω ψηθεί να κλείσω ραντεβού.
Στέλνει μνμ (ο διαχειριστής του προφίλ της λογικά) "γεια σου τι κάνεις" κλπ.
Προσπαθεί να πουλήσει βίντεο για 50€.
Του/της λέω δεν παίζει να δώσω 50€ για βίντεο όταν μπορώ να κλείσω ραντεβού.
"Δεν κάνω ραντεβού" μου λέει.
Στέλνω λινκ
"Δεν είμαι εγώ" μου λεει
"Άρα είναι άλλη με τα ίδια τατού;"
"Μάλλον" μου λέει

Ρε τύπε άσε τα μπλα μπλα στο OF και παρε το γραφειο της να την κλεισεις. Εννοειται οτι στο ΟΦ προσπαθει να πουλησει να βγαλει λεφτα.

Αφου την εχει ανεβασει και με φατσα το γραφειο της στο τοπικ τους εδω μεσα δεν την αναγνωριζεις μονο απ'τα τατουαζ.
 

mkp2

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
33
Like
23
Πόντοι
0
Ρε τύπε άσε τα μπλα μπλα στο OF και παρε το γραφειο της να την κλεισεις. Εννοειται οτι στο ΟΦ προσπαθει να πουλησει να βγαλει λεφτα.

Αφου την εχει ανεβασει και με φατσα το γραφειο της στο τοπικ τους εδω μεσα δεν την αναγνωριζεις μονο απ'τα τατουαζ.
Ναι φίλε μου, για το χαβαλε της υπόθεσης έπιασα κουβέντα αφού έπαιξε το κλασσικό "καλώς ήρθες" μνμ...

Το ξερω ότι είχε ανέβει με πρόσωπο αλλά τώρα έχουν αλλάξει τις φωτό. Στο γραφείο πλέον ούτε τα τατουάζ δεν φαίνονται. Μόνο στην καρτέλα της εδώ στο μπου φαίνονται τα τατουάζ πλέον.
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
244
Κριτικές
6
Like
640
Πόντοι
301
Ναι φίλε μου, για το χαβαλε της υπόθεσης έπιασα κουβέντα αφού έπαιξε το κλασσικό "καλώς ήρθες" μνμ...

Το ξερω ότι είχε ανέβει με πρόσωπο αλλά τώρα έχουν αλλάξει τις φωτό. Στο γραφείο πλέον ούτε τα τατουάζ δεν φαίνονται. Μόνο στην καρτέλα της εδώ στο μπου φαίνονται τα τατουάζ πλέον.
Ποια είναι τελικά;;
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
105
Like
199
Πόντοι
1
Φίλε είναι παλιά στο κουρμπέτι. Έχει περάσει και από γραφεία. Από ότι θυμάμαι ήταν στο Diva.
Τώρα τι κάνει δεν ξέρω, Ξέρω ότι πολλά βιζιτάκια που έχουν ανοίξει OF κτλ έχουν κόψει το σπορ ή έχουν πάει τις τιμές στο θεό και λογικό είναι.
Όταν πουλάνε 5λεπτο βίντεο για 100Ευρώ, βγάζουν από συνδρομές, sexting, dick rating, video calls κτλ γιατί να κάνουν 1 ώρα ραντεβού για 200 πχ ?
Συνήθως, όσες έχουν of και άλλες πλατφόρμες πηδιουνται με ένα κύκλο 5-6 ατόμων χωρίς να έχουν σχέση. Και είναι μάλλον αδύνατο ακόμα και απίθανο να τις γαμανε είτε οι συνδρομητές τους είτε όσοι τις γνωρίζουν από τα διάφορα νυχτερινά ιδρύματα που συνήθως εργάζονται. Συνοψίζοντας, πιστεύω ότι μάλλον χάνετε χρόνο, χρήματα και την ψυχολογία σας με τέτοιες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom