Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

Blaxader0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
67
Κριτικές
26
Like
887
Πόντοι
990
άλλο ένα βιζιτακι
Έχεις πληροφορίες ότι κάνει?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπερα μωράκια οποίος θελει καυτό υλικό μου χωρισ συνδρομή sexting και παιχνιδάκια με video call ασ μου στείλει μήνυμα! Στην καρτέλα μου θα βρείτε τηλέφωνο (στειλτε μηνυμα σε Viber WhatsApp) καθώς και τα social μου (fb &insta)φιλακια
Είσαι η Δανάη που έκανε μασαζ? Το τηλέφωνο αυτό βγάζει
 

NefeliAd

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2024
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Έχεις πληροφορίες ότι κάνει?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είσαι η Δανάη που έκανε μασαζ? Το τηλέφων

Έχεις πληροφορίες ότι κάνει?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είσαι η Δανάη που έκανε μασαζ? Το τηλέφωνο αυτό βγάζει
Εχω εργαστεί μ αυτό το όνομα παλιότερα και με αλλα ναι το Νεφέλη είναι το κανονικό μ μωράκι δεν κάνω μασάζ
 
Τελευταία τροποποίηση:

mkp2

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
33
Like
23
Πόντοι
0


Πολύ καλό πουτανάκι που κανει δυνατό γαμήσι. Δουλεύει και σαν βιζιτάκι με το όνομα Νάντια.
Πήρα μια συνδρομή 3,5€ να δω λίγο το υλικό της γιατί έχω ψηθεί να κλείσω ραντεβού.
Στέλνει μνμ (ο διαχειριστής του προφίλ της λογικά) "γεια σου τι κάνεις" κλπ.
Προσπαθεί να πουλήσει βίντεο για 50€.
Του/της λέω δεν παίζει να δώσω 50€ για βίντεο όταν μπορώ να κλείσω ραντεβού.
"Δεν κάνω ραντεβού" μου λέει.
Στέλνω λινκ
"Δεν είμαι εγώ" μου λεει
"Άρα είναι άλλη με τα ίδια τατού;"
"Μάλλον" μου λέει
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
58
Like
61
Πόντοι
0
Έχεις πληροφορίες ότι κάνει?
Φίλε είναι παλιά στο κουρμπέτι. Έχει περάσει και από γραφεία. Από ότι θυμάμαι ήταν στο Diva.
Τώρα τι κάνει δεν ξέρω, Ξέρω ότι πολλά βιζιτάκια που έχουν ανοίξει OF κτλ έχουν κόψει το σπορ ή έχουν πάει τις τιμές στο θεό και λογικό είναι.
Όταν πουλάνε 5λεπτο βίντεο για 100Ευρώ, βγάζουν από συνδρομές, sexting, dick rating, video calls κτλ γιατί να κάνουν 1 ώρα ραντεβού για 200 πχ ?
 

dolcevita24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
84
Like
100
Πόντοι
0
Φίλε είναι παλιά στο κουρμπέτι. Έχει περάσει και από γραφεία. Από ότι θυμάμαι ήταν στο Diva.
Τώρα τι κάνει δεν ξέρω, Ξέρω ότι πολλά βιζιτάκια που έχουν ανοίξει OF κτλ έχουν κόψει το σπορ ή έχουν πάει τις τιμές στο θεό και λογικό είναι.
Όταν πουλάνε 5λεπτο βίντεο για 100Ευρώ, βγάζουν από συνδρομές, sexting, dick rating, video calls κτλ γιατί να κάνουν 1 ώρα ραντεβού για 200 πχ ?
Φίλε είναι λογικό το επιχείρημά σου αλλά από την άλλη αν ίσχυε 100% αυτό που λες δεν θα υπήρχαν πουτάνες αλλά μόνο μοντέλα στο Only Fans που θα έβγαζαν άκοπα χρήμα και δεν θα χρειαζόταν να πηδιούνται με τον καθένα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom