Νέα

Hot OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 11M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 228 άτομα (20 μέλη και 208 επισκέπτες)

Kotopoulo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
103
Like
80
Πόντοι
1
ΠΡΟΣΟΧΗ!!! ΠΡΟΣΟΧΗ!!! η Σαατσακη Μαρία στο of έχει διαχειριστές κάτι τσογλανια χακεραδες που περνούν τις κάρτες και τις αδειάζουν.......την έχουν πατήσει 3..4..... ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ......δεν ξέρω εάν είναι μαζί αλλά ΜΑΚΡΙΑ...
Του δινω ενα 99,9% οι τυποι να μην ειναι καν χακερς αλλα απλοι κομπιναδοροι και απλα αυτοι που την πατησαν δεν εχουν ιδεα απο τεχνολογια και εβαλαν τα στοιχεια της καρτας σε καποιο fake site....
 
  • Like
Αντιδράσεις: panos

Geohio97g 2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2022
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Έρχομαι Αθήνα τέλος τού μηνός έχουμε καμία μικρή καλή που να μην το δίνει όπου να ναι και ας πληρώσω κάτι παραπάνω?
 

Agorakibi

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2022
Μηνύματα
23
Like
138
Πόντοι
0
IMG_9669.png
εχω φαει σκαλωμα τρελο..
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
422
Κριτικές
1
Like
1.070
Πόντοι
201
ΠΡΟΣΟΧΗ!!! ΠΡΟΣΟΧΗ!!! η Σαατσακη Μαρία στο of έχει διαχειριστές κάτι τσογλανια χακεραδες που περνούν τις κάρτες και τις αδειάζουν.......την έχουν πατήσει 3..4..... ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ......δεν ξέρω εάν είναι μαζί αλλά ΜΑΚΡΙΑ...
Τα στοιχεία των καρτών τα έχει μόνο το Onlyfans και δε νομίζω ότι μπορούν να έχουν πρόσβαση σε αυτά οι "Δημιουργοί"
Τώρα αν μέσω μηνυμάτων ή όπως αναφέρθηκε κάποιας πλατφόρμας ανάγκασαν τους "χρήστες" να δώσουν τα στοιχεία από τις κάρτες τους, καλά τους έκαναν. Αφού είναι τόσο μπούφοι.
Προσέχετε αυνάνες. Μαλακία θέλετε να τραβήξετε, όχι να σας ρουφήξουν τη περιουσία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom