Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 11M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 304 άτομα (15 μέλη και 289 επισκέπτες)

pankat123

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2023
Μηνύματα
29
Like
12
Πόντοι
0
Μαγκες για εδω τι ξερουμε αξιζει. Το χει φρι
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
652
Πόντοι
96
με 85 ευρώ σου παίρνουν εσένα πίπα... να πληρώσεις τόσα και να δεις άλλον να ξαλαφρώνει... κρίμα.
επίσης όλες έχουν εντελώς κλειστά τα προφίλ.. δε δίνουν ένα μεζέ να ξέρεις τι θα πάρεις.. και μόλις δώσεις έστω και το 3ευρώ το κλαις
 

Casual7

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
14
Like
15
Πόντοι
0

pankat123

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2023
Μηνύματα
29
Like
12
Πόντοι
0
Ωραίο καυλακι αλλά δεν αξίζει φίλε, θα το κλαις το 3€
Τα κλαψα τελικα .. 20-30 ευρω απλα για γυμνα βιντεακια ζηταγε φαντασου για αλλα ποσα θα παιρνε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αληθινό προφιλ είναι, ωραίο πουτανακι αλλά σε χρεώνει 85€ για βίντεο 2 λεπτά που παίρνει πίπα
Τηγλυτωσα απο αυτη παρλιογο να την πατησω γιατι ειναι ωραιο μουνακι. Αλλα αμα ζητανε τα μαλλιοκεφαλα τους πουλο. Μηα ξενη θα θελε 10 για αντιστοιχο βιντεο
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ALX4

igbt9999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
210
Κριτικές
3
Like
1.022
Πόντοι
361
Σορυ αλλα αν θεωρειτε οτι ειναι 3 λεπτα δουλεια ειστε τουλαχιστον χαζοι που δε το κανετε και εσεις.
Σας περνα απο το μυαλο η αυλη αξια των υπηρεσιων που ακουει στην λεξη εκθεση στο κοινο? Για παραδειγμα αυτος που διαβαζει τις ειδησεις στην τηλεοραση γιατι δε παπληρωνετΙλε 10 ευρω την ωρα? Σιγα τι κανει σκαρτα 30 λεπτα δουλευει
Πρωτον και τα αρδκια πιπες κανουν απλά οχι μπροστα στη καμερα.
Δευτερον ενας δημοσιογραφος πριν τις ειδήσεις, αν βρεθεί αξιοκρατικά ας το πουμε μπροστα στο γυαλί,
έχει φοιτήσει 4 χρονια σε πανεπιστήμιο
έχει δουλέψει σε εφημεριδες, σε κανάλια, έχει κάνει ρεπορταζ έχει γραψει αρθρα και δε ξερω τι αλλο.
Με λίγα λόγια εχει αναπτυξει καποιες δεξιοτητες μεχρι να κανει 30 λεπτα τηλεόραση.

Αυτες οι ονλιφανζουδες εδώ στον πλανήτη Γκρις έχουν επενδυσει μηδεν χρόνο και έχουν αναπτύξει μηδεν δεξιοτητες. Τουλαχιστον στο εξωτερικό μπαινουν στον κοπο να παρουν δευτερο βρακί, να μαθουν λιγο μοντάζ, να φωναξουν καμια φιλη τους, να παρουν κανενα προβολεα για καλυερο φωτισμό. Ειναι λιγο πιο επαγγελματιες. Εδώ και η πιπα ειναι σκετη πιπα.
 

pankat123

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2023
Μηνύματα
29
Like
12
Πόντοι
0
Ρε μαγκες ερωτησα. Τα ελληνικα προφιλ στο ονλυφανς οπως αυτα που εχουν αναφερθει παραπανω… απντανε οι ιδιες οι κοπελες ή βαζουν αλλους οπως οι ξενες με τς πολλους ακολουθους. Πιστευω στο τσατ απαντανε σπανια οι ιδιες απλα εχουν βιντεακια ετοιμα κ τ στελνουν. Γτ αν ζητησεις καστομ σου λενε στ στελνω την επομενη μερα συον του οτι αν τις ακολουθεις στο ινστα βλεπεις οτι κανουν στορυ που ναι εξω την ωρα που μιλας μαζι τους… ξερετε κατι πιο συγκεκριμενο ή ειναι αναλογα το προφιλ
 

mel_of

Content Creator
Εγγρ.
17 Ιαν 2022
Μηνύματα
10
Like
37
Πόντοι
1
Ρε μαγκες ερωτησα. Τα ελληνικα προφιλ στο ονλυφανς οπως αυτα που εχουν αναφερθει παραπανω… απντανε οι ιδιες οι κοπελες ή βαζουν αλλους οπως οι ξενες με τς πολλους ακολουθους. Πιστευω στο τσατ απαντανε σπανια οι ιδιες απλα εχουν βιντεακια ετοιμα κ τ στελνουν. Γτ αν ζητησεις καστομ σου λενε στ στελνω την επομενη μερα συον του οτι αν τις ακολουθεις στο ινστα βλεπεις οτι κανουν στορυ που ναι εξω την ωρα που μιλας μαζι τους… ξερετε κατι πιο συγκεκριμενο ή ειναι αναλογα το προφιλ
Δεν μπορώ να απαντήσω για όλες τις κοπέλες, αλλά δεν ξέρω καμία που να το κάνει αυτό, γιατί πολύ απλά και δεν συμφέρει αν δεν έχεις πολλές χιλιάδες fans, και πραγματικά επειδή εκτίθομαι συνέχεια στα social και κάνω live, νομίζω ότι αν απαντούσε άλλος για εμένα, θα ήταν εύκολο να γίνει αντιληπτό. Για ποιο λόγο με τους αριθμούς που έχουμε στην ελλάδα, να μοιραστεί κάποιο μοντέλο ποσοστά κέρδους; Αφού είναι άνετα διαχειρίσιμο το chat στις περισσότερες περιπώσεις (σκεφτείτε ότι ένα μεγάλο ποσοστό συνδρομητών δε μιλάνε καθόλου ή θα μιλήσουν μόνο όταν θέλουν να παραγγείλουν κάτι). Στο εξωτερικό σίγουρα παίζουν τέτοιες περιπτώσεις, γιατί ανά διαστήματα μας στέλνουν διάφορα "πρακτορεία" από εξωτερικό για τέτοιες καταστάσεις. Και έλληνες έχει τύχει να μου στείλουν, αλλά είναι εμφανές ότι δεν έχουν καμία σοβαρότητα (ξαφνικά κάποιος ξύπνησε και αποφάσισε να κάνει τον μάνατζερ), και όπως είπα δε συμφέρει έτσι κι αλλιώς αν απευθύνεσαι στο ελληνικό κοινό.

Από εκεί και πέρα, ειναι πολύ εύκολο να απαντάμε από το κινητό (εγώ το κάνω αρκετά συχνά και συνήθως το λέω μάλιστα ότι είμαι έξω). Σε αυτές τις περιπτώσεις δεν ανοίγω φυσικά κουβέντα, αλλά απλώς θα πω σε κάποιον που στέλνει "ξέρεις είμαι έξω τώρα". Σπάνια θα μιλήσω παραπάνω. Αν κάποιος θέλει sexting, προσπαθώ να συνεννοηθώ για το τι ώρα μπορούμε και οι 2.
Για τα custom, δεν ξέρω πως διαχεριίζονται οι άλλες κοπέλες τα custom, αλλά προσωπικά τα ετοιμάζω μετά από μερικές μέρες. Γιατί πολύ απλά δεν στέλνω απλώς ένα video που βγάζω εκείνη τη στιγμή με το κινητό μου. Στήνω φώτα, χρησιμοποιιώ κανονική κάμερα, κάνω edit, ανάλογα με τις ανάγκες μπορεί να έχω και ξεχωριστή πηγή ήχου (π.χ. αν κάποιος ζητήσει joi θα κάτσω να βάλω και ένα μικρόφωνο κοντά για να έχει μια αξία το video). Τις περισσότερες φορές που στα video μιλάω, έχω από πριν "σημειώσει" περίπου τι θα πω για να έχω περισσότερο φυσική ροή. Και επίσης χρειάζεται να "βρω" και το ανάλογο mood.
Αυτό σημαίνει ότι συνήθως μαζεύω 2-3 παραγγελίες και κάθομαι ένα απόγευμα και γυρνάω τα video, και την επόμενη μέρα κάνω το editing και τα στέλνω. ΄Στα 2 χρόνια που έχω το λογαριασμό περίπου, προσπαθώ σταδιακά να ανεβάζω την ποιότητα της δουλειάς που κάνω, οπότε έχω αγοράσει φώτα, καλύτερη φωτογραφική, εξωτερικό sound recorder κλπ. Αυτά θέλουν και χρόνο όμως.
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
652
Πόντοι
96
Ρε μαγκες ερωτησα. Τα ελληνικα προφιλ στο ονλυφανς οπως αυτα που εχουν αναφερθει παραπανω… απντανε οι ιδιες οι κοπελες ή βαζουν αλλους οπως οι ξενες με τς πολλους ακολουθους. Πιστευω στο τσατ απαντανε σπανια οι ιδιες απλα εχουν βιντεακια ετοιμα κ τ στελνουν. Γτ αν ζητησεις καστομ σου λενε στ στελνω την επομενη μερα συον του οτι αν τις ακολουθεις στο ινστα βλεπεις οτι κανουν στορυ που ναι εξω την ωρα που μιλας μαζι τους… ξερετε κατι πιο συγκεκριμενο ή ειναι αναλογα το προφιλ
από τη μικρή εμπειρία μου στο ΟF σου έρχονται αυτοματοποιημένα μηνύματα και αν επιμείνεις παίζει να σου απαντήσει ο γκόμενος, ο νταβάς ή η συμπεθέρα της εκάστοτε κορασίδας. Δεν αποκλείω ότι θα υπάρχουν και άλλες που θα απαντούν οι ίδιες. Ιδιαίτερα όσες πληρώνεις για να τους στείλεις μήνυμα.. εκεί τουλάχιστον θα απαντούν. Και ναι.. μερικές χρεώνουν το μήνυμα !!!! δε το έχουμε ξανα πει αυτό νομίζω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom