Νέα

Hot OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 14M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 508 άτομα (28 μέλη και 480 επισκέπτες)

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
.εδω τα αλανια τον παιζανε με την υποψια μη βρακιου απο τη σκορδα σε φωτογραφιση και εγινε μια βδομαδα κομπλα φοραει δε φοραει τελικα βρακι και εμεινε κοσμος με το χερι στην σκανδαλη...ασε μας να ουμε ,ο καθενας τον παιζει με οτι θελει....κουμαντο και στη μαλακια ?


Ρε τύπε, από την μαλακία ξεκινάν, μετά γίνονται σαβουρογάμηδες και το αποτέλεσμα είναι μπάζα ολκής να φέρονται σαν να είναι Θεές.

Εν τω μεταξύ η τύπισσα που ήταν από παλιά εδώ και είχε δικό της thread, και τώρα προμοτάρεται με κλώνους ... έβαλε το post σε Instagram story:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


72_n.jpg





Βγάζει και γλώσσα η μπουρούχα. Παλιά το έπαιζε τα πάχη μου τα κάλλη μου, τώρα κατάλαβε ότι τα αρσενικά κορόιδα είναι πιο πολλά κι από τις πέτρες, και με full επεξεργασμένες φωτογραφίες εκμεταλλεύεται τρόμπες του πληκτρολογίου.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.216
Like
5.529
Πόντοι
1.056
Εν τω μεταξύ η τύπισσα που ήταν από παλιά εδώ και είχε δικό της thread, και τώρα προμοτάρεται με κλώνους ... έβαλε το post σε Instagram story:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


72_n.jpg





Βγάζει και γλώσσα η μπουρούχα. Παλιά το έπαιζε τα πάχη μου τα κάλλη μου, τώρα κατάλαβε ότι τα αρσενικά κορόιδα είναι πιο πολλά κι από τις πέτρες, και με full επεξεργασμένες φωτογραφίες εκμεταλλεύεται τρόμπες του πληκτρολογίου.
Πάντως όντως φαίνεται σαν να ψιλοαδυνάτησε (εκτός και αν οι φωτογραφίες είναι παλιές)
1654321519860.png

1654321642380.png
 

Incognit033

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
250
Like
304
Πόντοι
21
Ρε τύπε, από την μαλακία ξεκινάν, μετά γίνονται σαβουρογάμηδες και το αποτέλεσμα είναι μπάζα ολκής να φέρονται σαν να είναι Θεές.

Εν τω μεταξύ η τύπισσα που ήταν από παλιά εδώ και είχε δικό της thread, και τώρα προμοτάρεται με κλώνους ... έβαλε το post σε Instagram story:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


72_n.jpg





Βγάζει και γλώσσα η μπουρούχα. Παλιά το έπαιζε τα πάχη μου τα κάλλη μου, τώρα κατάλαβε ότι τα αρσενικά κορόιδα είναι πιο πολλά κι από τις πέτρες, και με full επεξεργασμένες φωτογραφίες εκμεταλλεύεται τρόμπες του πληκτρολογίου.

Τυπε εννοεις δεν αδυνατισε και κανει οτι δεν αδυνατισε με φωτοσοπ για να τους παρει τα λεφτα?
Σου φαινεται λογικο?
Για ποιο λογο να κανει κατι τετοιο?
Ξερεις τι κοινο εχουν οι bbw στο onlyfans και ποσα βγαζουν?
Θα εβγαζε τα κερατα της και με το σωμα που ειχε πριν
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.660
Like
7.945
Πόντοι
1.056
Τυπε εννοεις δεν αδυνατισε και κανει οτι δεν αδυνατισε με φωτοσοπ για να τους παρει τα λεφτα?
Σου φαινεται λογικο?
Για ποιο λογο να κανει κατι τετοιο?
Ξερεις τι κοινο εχουν οι bbw στο onlyfans και ποσα βγαζουν?
Θα εβγαζε τα κερατα της και με το σωμα που ειχε πριν
Πιο πολλά θα έβγαζε αν δεν αδυνάτιζε :wink:
 

Incognit033

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
250
Like
304
Πόντοι
21
Ρε τύπε, από την μαλακία ξεκινάν, μετά γίνονται σαβουρογάμηδες και το αποτέλεσμα είναι μπάζα ολκής να φέρονται σαν να είναι Θεές.

Εν τω μεταξύ η τύπισσα που ήταν από παλιά εδώ και είχε δικό της thread, και τώρα προμοτάρεται με κλώνους ... έβαλε το post σε Instagram story:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


72_n.jpg





Βγάζει και γλώσσα η μπουρούχα. Παλιά το έπαιζε τα πάχη μου τα κάλλη μου, τώρα κατάλαβε ότι τα αρσενικά κορόιδα είναι πιο πολλά κι από τις πέτρες, και με full επεξεργασμένες φωτογραφίες εκμεταλλεύεται τρόμπες του πληκτρολογίου.

Επισης εσεις της ειχατε φτιαξει θρεντ. Οχι η ιδια
Πιο πολλά θα έβγαζε αν δεν αδυνάτιζε :wink:

κι εγω αυτο πιστευω, μου αρεσε και παχουλη και βλεπω κατι πολυ πιο παχουλες να εχουν τεραστιο κοινο
 

Incognit033

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
250
Like
304
Πόντοι
21
Ρε τύπε, από την μαλακία ξεκινάν, μετά γίνονται σαβουρογάμηδες και το αποτέλεσμα είναι μπάζα ολκής να φέρονται σαν να είναι Θεές.

Εν τω μεταξύ η τύπισσα που ήταν από παλιά εδώ και είχε δικό της thread, και τώρα προμοτάρεται με κλώνους ... έβαλε το post σε Instagram story:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


72_n.jpg





Βγάζει και γλώσσα η μπουρούχα. Παλιά το έπαιζε τα πάχη μου τα κάλλη μου, τώρα κατάλαβε ότι τα αρσενικά κορόιδα είναι πιο πολλά κι από τις πέτρες, και με full επεξεργασμένες φωτογραφίες εκμεταλλεύεται τρόμπες του πληκτρολογίου.
transformation_by_mariannaphotography_df6p166-fullview (1).jpg


Τυπε τωρα ανεβασε κι αυτη σε μια σελιδα για να κανει προμο.
Ειναι φωτοσοπ και φιλτρα η δεν ειναι καν η ιδια?
Μη παω και πληρωσω συνδρομη και με εκμεταλλευτει κι εμενα ως τρομπα του πληκτρολογιου κι αφοτου πληρωσω μου βγει καμια αλλη
Δωσε μας τα φωτα σου τυπε
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Ειναι φωτοσοπ και φιλτρα η δεν ειναι καν η ιδια?
Μη παω και πληρωσω συνδρομη και με εκμεταλλευτει κι εμενα ως τρομπα του πληκτρολογιου κι αφοτου πληρωσω μου βγει καμια αλλη


Μαριάννα μην αναφέρεσαι στον εαυτό σου σε τρίτο πρόσωπο.

Καιρός να πέσουν οι μάσκες, ξέρουμε ότι γράφεις εσύ για να προμοτάρεις τον εαυτό σου.



Ναι έχασες κιλά και δεν είσαι πια πατσόχοντρη.

Αλλά αυτό το σώμα που είχες κάποτε το έχεις καταστρέφει. Όσες λιποαναρροφήσεις και να κάνεις, όσα κιλά και να χάσεις, ορισμένα πράγματα δεν αναστρέφονται.

Ούτε για την χαλάρωση μπορείς να κάνεις κάτι, πλην επέμβασης με ουλές, ούτε για τις εκατοντάδες ραγάδες γίνεται τίποτα.

Χωρίς φίλτρα, χωρίς Photoshop, και από κοντά αν δει δει κάποιος είσαι 80 κιλά αηδία.

Σταμάτα λοιπόν τος σαχλαμάρες και πούλα στα κορόιδα εκεί έξω όσο μπορείς κι ότι μπορείς. Εδώ δεν πλην των ελαχίστων κοροΐδων που έχουν ήδη τσιμπήσει, δεν νομίζω πως μπορείς να τσιμπήσεις νέα πελατάκια, σ’ έχουν δει οι περισσότεροι και πίπες να παίρνεις και να τον παίρνεις από πίσω.


Screenshot_8.jpg

Screenshot_7.jpg



Γενικώς δεν έχεις τίποτα πια να πουλήσεις.

Στα social media θα βρεις περισσότερους τρόμπες.





Εδώ η άλλη από χθες ποστάρει ότι ήταν στις Κάννες και περπάτησε στο κόκκινο χαλί, βάζοντας μονταρισμένες φωτογραφίες και οι χαζοβιόληδες ακόλουθοι την αποθεώνουν.

Γελάν και τα τσιμέντα ….και μ΄ εσάς και με τον «λαό»…



92_n.jpg

2_n.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom