Νέα

Hot OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 13M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 498 άτομα (33 μέλη και 465 επισκέπτες)

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.858
Κριτικές
3
Like
797
Πόντοι
96
Γενικά καλά πάμε προμότορες με 5-10 μηνύματα να βρίζουν κιόλας που τους πήραν πρέφα
Διάφοροι πυρφόροι που πλήρώνουν σαν ΜΑΛΑΚΕΣ για κάθε είδους πλατφόρμα και μας λένε τζαμπατζήδες εμάς που δεν πληρώνουμε για να πάιρνουμε μάτι και να βαράμε μαλακία
Ρε σεις προφανώς ο καθένας θα κάνει μέχρι ένα σημείο ότι γουστάρει,αλλά νομίζω ότι το έχουμε χάσει το παιχνίδι ανεπιστρεπτί
Πραγματικά λυπηρό το λιγότερο,δεν περιγράφω άλλο :jerking2::headbang::2funny:
 

grthebig

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.219
Like
12.317
Πόντοι
2.256
Γενικά καλά πάμε προμότορες με 5-10 μηνύματα να βρίζουν κιόλας που τους πήραν πρέφα
Διάφοροι πυρφόροι που πλήρώνουν σαν ΜΑΛΑΚΕΣ για κάθε είδους πλατφόρμα και μας λένε τζαμπατζήδες εμάς που δεν πληρώνουμε για να πάιρνουμε μάτι και να βαράμε μαλακία
Ρε σεις προφανώς ο καθένας θα κάνει μέχρι ένα σημείο ότι γουστάρει,αλλά νομίζω ότι το έχουμε χάσει το παιχνίδι ανεπιστρεπτί
Πραγματικά λυπηρό το λιγότερο,δεν περιγράφω άλλο :jerking2::headbang::2funny:
οταν ζητας χωρις να δινεις εισαι απλα ενα παρασιτο σε οτιδηποτε ειναι αυτο ο καθε ενας κανει οτι θελει εννοειται και εννοειται επισης εχει ο καθε ενας να σχολιαζει οπως νομιζει
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.858
Κριτικές
3
Like
797
Πόντοι
96
οταν ζητας χωρις να δινεις εισαι απλα ενα παρασιτο σε οτιδηποτε ειναι αυτο ο καθε ενας κανει οτι θελει εννοειται και εννοειται επισης εχει ο καθε ενας να σχολιαζει οπως νομιζει
Προσωπικά έχω δώσει υλικό στο συγκεκριμένο νήμα,από εκεί και ύστερα ο καθένας ας κάνει ότι νομίζει
Αλλά πληρωμή για μαλακία???ΑΝΗΚΟΥΣΤΟ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mikess

grthebig

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.219
Like
12.317
Πόντοι
2.256
Προσωπικά έχω δώσει υλικό στο συγκεκριμένο νήμα,από εκεί και ύστερα ο καθένας ας κάνει ότι νομίζει
δεν αναφερομαι σε σενα ειδικα αδερφε λεω γενικα στην ζωη οταν εισαι ζητουλας και τσαμπατζης μην περιμενεις να σου πουνε τα καλυτερα, και δυστυχως αν και νεος σχετικα εδω μεσα διαπιστωσα οτι ειναι πολλοι ... σκεψου κατι απλο... 5 απο εμας να βαζαμε υλικο απο 5 απατεωνισες ονλυφαντζουδες αλλες 5 αλλοι αλλες 5 αλλοι και θα ειχαμε ολοι απειρο υλικο και δεν θα εκμεταλλευόντουσαν αυτες εμας και θα ειμασταν ολοι ευχαριστημενοι γιατι ολοι θα συνεισφέραμε απο κατι
 

grthebig

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.219
Like
12.317
Πόντοι
2.256
Προσωπικά έχω δώσει υλικό στο συγκεκριμένο νήμα,από εκεί και ύστερα ο καθένας ας κάνει ότι νομίζει
Αλλά πληρωμή για μαλακία???ΑΝΗΚΟΥΣΤΟ
δεν θελω να στεναχωρισω αλλα τα βιντεο που βλεπεις στο ιντερνετ καποιος τα εχει αγορασει....αν πηγαιναμε με το σκεπτικο σου ακομα θα την παιζαμε με φωτογραφια απο την παμελα αντερσον ....
 

grthebig

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.219
Like
12.317
Πόντοι
2.256
Προσωπικά έχω δώσει υλικό στο συγκεκριμένο νήμα,από εκεί και ύστερα ο καθένας ας κάνει ότι νομίζει
Αλλά πληρωμή για μαλακία???ΑΝΗΚΟΥΣΤΟ
δεν ξερω ποσο εισαι αλλα παντα αγοραζες κατι για να την παιξεις... ενα περιοδικο ενα dvd οτιδηποτε ...
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.874
Κριτικές
125
Like
21.719
Πόντοι
28.900

grthebig

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.219
Like
12.317
Πόντοι
2.256
Εσύ είσαι ο πραγματικός ζητουλας είσαι εδώ μέσα για να ανεβάζεις ήδη ανεβασμένα η ανεβασμένα βίντεο αλλού και το πολύ πολύ ότι δικό σου είναι είναι από συνδρομές με 3 ευρώ από αυτές που έχουν συνδρομές 3 ευρώ για απλές φώτο όπως κι ανεβάζεις τύπου με εσώρουχα και έχουν τα σοβαρά βίντεο 50 ευρώ ανεβάζεις τα φτηνά ζητάς τα ακριβά και βρίζεις όποιον ζητάει το ίδιο ακριβώς και στην τελική ΔΕΝ ΣΟΥ ΖΉΤΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΑΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΌΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΧΆΡΗ Η ΌΤΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΣΑΙ Η ΌΤΙ ΣΕ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΙΝΤΑΙ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΣΤΑΜΑΤΆ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΠΑΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΏ ΠΟΥ ΟΎΤΕ ΘΈΛΩ ΟΎΤΕ ΑΝΕΒΆΖΩ ΒΊΝΤΕΟ ΑΠΛΆ ΤΣΕΚΆΡΩ ΤΟ ΝΉΜΑ ΜΗΠΩΣ ΒΡΩ ΚΑΜΊΑ ΕΣΚΟΡΤ ΕΛΛΗΝΙΔΑ
ακομη ενα κλασικο παρασιτο λολ χαχαχαχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom