Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 11M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 317 άτομα (32 μέλη και 285 επισκέπτες)

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
427
Like
1.511
Πόντοι
201
πότε όμως μην στέλνετε τα λεφτά στο ονλι, πάντα απο κοντά στο ραντεβού
Μπράβο πολύ σωστά.
Κοροϊδεύουν κάποιες τον κόσμο με δήθεν συναντήσεις βάζουν αυτοί τα λεφτά στο Onlyfans και μετά ούτε εμφανίζονται ούτε σε μηνύματα απαντάνε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: BATMAN

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.817
Πόντοι
6.186
πάρτε ένα στόρι της από το ινστα κ μια φώτο η ένα βίντεο από το of ή η γκόμενα είναι τόσο έξυπνη κ παραμορφώνει τα χαρακτηριστικά της για να το αρνείται στο μέλλον η ανεβάζει από άλλη!
Screenshot.png
IMG_20240109_143944_798.png
 

nyank0

Content Creator
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
3
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα και ευχαριστώ για την αναφορά ! Μόνο να ενημερώσω ότι το username μου πλεον ειναι nyaanko (όχι exhibbaelia) και μου έχουν κάνει ban τον λογαριασμό στο Onlyfans οποτε δεν θα βρειτε υλικο μου εκει.
Μπορειτε να βρειτε πλέον υλικό μου στο Fansly ή στο MYM .
Καλη συνεχεια!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: cloud

Kostas H.S.F

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2017
Μηνύματα
124
Like
693
Πόντοι
81
Μπράβο πολύ σωστά.
Κοροϊδεύουν κάποιες τον κόσμο με δήθεν συναντήσεις βάζουν αυτοί τα λεφτά στο Onlyfans και μετά ούτε εμφανίζονται ούτε σε μηνύματα απαντάνε.
Δεν είναι ότι κοροϊδεύουν αδερφέ, είναι ότι πίσω από τα περισσότερα προφίλ είναι άντρες διαχειριστές. Τύπου μάνατζερ. Αυτές απλά στέλνουν σε αυτούς το υλικό και πάει λέγοντας. Οπότε αν δεν κάνεις βίντεο κλήση να δεις ότι μιλάς με αυτή. Πιθανόν να μιλάς με τυπα που διαχειρίζεται 5-6 προφίλ.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.817
Πόντοι
6.186
Η συγκεκριμένη τύπισσα είναι εντελώς psycho.Προσωπικά δεν θέλω να έχω καμία σχέση και επαφή μαζί της για οτιδήποτε.Έχει φουλ ψυχολογικά που από ανθρώπινης πλευράς τα σέβομαι, μισεί τους άντρες, τις γυναίκες που διαφωνούν μαζί της και βασικά μισεί τον εαυτό της γιαυτό που κάνει.Αυτή μπορεί να σου πει πιάσε μου το στήθος.Να της πεις δεν είναι σωστό, δεν πρέπει.Να επιμείνει να σου πει εγώ στο ζητάω.Να της πεις δεν θέλω.Να σου πει πιάσε αλλιώς φεύγω.Εν τέλει να το πιάσεις και να σε χαστουκίσει και να σου πει ρε ανωμαλαρα γιατί με χούφτωσες, μισογύνη πεφτουλα.χάχα και να της πεις εσύ μου το ζήταγες…Εγώ δεν το εννοούσα αυτό, το πονηρό μυαλό σου το μετέφρασε έτσι.Με αυτό το παράδειγμα με λίγα λόγια δεν βγάζεις άκρη.Κρίμα που πείραξε και το σώμα της και μάλλον διάλεξε λάθος γιατρό και έχει κρεμάσει και ατονίσει το δέρμα της.Μια χαρά ήταν με τα πιασίματα της και το στήθος της.Αυτοκαταστροφική όπως πάντα…
εγώ της είχα πει, μια μέρα θα σε γαμήσω κ θα στα δώσω στο στόμα, μόλις τα έχεις πάρει θα σου πω, καταπιετα τώρα πουτάνα για να μάθεις να το παίζεις δύσκολη κ σκληρή στο ονλη! παίζει από τότε που της το είπα να έχει να πάει με άντρα απο κόμπλεξ μην τυχόν κ γίνει χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom