Νέα

Hot OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 14M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 263 άτομα (13 μέλη και 250 επισκέπτες)

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
380
Like
264
Πόντοι
21
ανεβαστε υλικο απο καμια με καλο προφιλ στο only fans
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
2.980
Πόντοι
736
Ωραια , μπραβο στο κοριτσι, μακαρι να εκανε ραντεβου
 

Teo_gr7

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2017
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Δεν συνηθίζω να ζητάω και δεν το έχω κάνει ποτέ μέχρι τώρα. Θα είναι η 1η φορά και ο λόγος είναι γιατί είχα κάνει εγγραφή πριν κάποιους μήνες και τότε δεν είχε ΚΑΘΟΛΟΥ γυμνό στο προφίλ και προφανώς ξενέρωσα που πέταξα 13 ευρώ στα σκουπίδια. Το γυμνό ήταν μόνο με έξτρα πληρωμή του στυλ 2 λεπτά βίντεο 40 ευρώ αλλά εγώ δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να σκορπάω 40άρια/50άρια στο Ονλυ. Ναι για κάποιους μπορεί να φαίνεται πολύ μικρό ποσό αλλά όταν τα δίνεις χωρίς να δεις τίποτα απολύτως ακόμα και τα 13 ευρώ μετράνε. Προφανώς δεν ξανά έκανα εγγραφή γιατί δεν θέλω να την ξανά πατήσω.
Οπότε λοιπόν θέλω να ρωτήσω έχει κανείς κάτι αξιόλογο απ την συγκεκριμένη ; Ή ίσως κάτι αγορασμένο που δεν θα είχε πρόβλημα να μοιραστεί ;
OnlyFans
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
95
Like
12.740
Πόντοι
18.036
Καλησπέρα
Δεν συνηθίζω να ζητάω και δεν το έχω κάνει ποτέ μέχρι τώρα. Θα είναι η 1η φορά και ο λόγος είναι γιατί είχα κάνει εγγραφή πριν κάποιους μήνες και τότε δεν είχε ΚΑΘΟΛΟΥ γυμνό στο προφίλ και προφανώς ξενέρωσα που πέταξα 13 ευρώ στα σκουπίδια. Το γυμνό ήταν μόνο με έξτρα πληρωμή του στυλ 2 λεπτά βίντεο 40 ευρώ αλλά εγώ δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να σκορπάω 40άρια/50άρια στο Ονλυ. Ναι για κάποιους μπορεί να φαίνεται πολύ μικρό ποσό αλλά όταν τα δίνεις χωρίς να δεις τίποτα απολύτως ακόμα και τα 13 ευρώ μετράνε. Προφανώς δεν ξανά έκανα εγγραφή γιατί δεν θέλω να την ξανά πατήσω.
Οπότε λοιπόν θέλω να ρωτήσω έχει κανείς κάτι αξιόλογο απ την συγκεκριμένη ; Ή ίσως κάτι αγορασμένο που δεν θα είχε πρόβλημα να μοιραστεί ;
OnlyFans
Αφου δεν εχει γυμνα παρατα την φιλε,παμε για αλλα.
Δεν ξερουμε καν ποια ειναι,δεν φαινεται τιποτα ,κακως γραφτηκες.
 

Teo_gr7

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2017
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Αφου δεν εχει γυμνα παρατα την φιλε,παμε για αλλα.
Δεν ξερουμε καν ποια ειναι,δεν φαινεται τιποτα ,κακως γραφτηκες.
Τουλάχιστον τότε δεν είχε άλλα πολλές που δεν δείχνουν τπτ άμα δεν βλέπουν καλά έσοδα αρχίζουν σιγά σιγά και δείχνουν και είπα να ρωτήσω μήπως και καταλάθος έχει κάποιος κάτι σε γυμνό.

Όσο για αυτό που λες ότι δεν ξέρουμε ποια είναι έχεις και ένα δίκιο. Έχει ινστα κανονικά. Και έχει το λινκ απ' το ονλυ και στο προφίλ της απλά ξέχασα να το αναφέρω στο ποστ.

Εδώ είσαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom