Νέα

Online Greek girls webcams

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 874
  • Εμφανίσεις 344K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chartidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Τύπε η pinklolita απ'ότι ξέρω έχει blog που έχει φωτος και τιμές για προβέ στο skype .τ'αξιζει το μουνάκι τα λεφτά .Είναι για πολύ  :cum: :cum: :cum: .Τη Γιάννα την έχω πάρει και είναι πολύ καλή κι αυτή :pipa1: ,αλλά πρέπει να χει κόψει.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
ψαξτε μια με ονομα superoksana. Ρωσιδι ειναι αλλα ξερει ελληνικα. μαλλον εχει θητευσει  :fuck1: στα μερη μας. τωρα δηλωνει οτι μενει αγγλια.
την εχω πετυχει να κατουραει πανω της καλο μουνι γενικα

Aθηνα ηταν αυτη και περσι το καλοκαιρι ηταν Ροδο που εκανε σοου απο εκει ... αλλα πολυ κατουρημα ρε παιδι μου !
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.320
Πόντοι
12.525
αυτη ειναι πουτανα σε μπουρδελο της Θεσσαλονικης την εχω παρει απο την κωλοτρυπιδα κιολας.Η Αλεξανδρα ροναλντινιο οπως τη λεμε εμεις εδω...
Πως γινεται για να δεις βιντεο?πρεπει να την πετυχεις απευθειας οταν ειναι?
 

manx

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Τύπε η pinklolita απ'ότι ξέρω έχει blog που έχει φωτος και τιμές για προβέ στο skype .τ'αξιζει το μουνάκι τα λεφτά .Είναι για πολύ  :cum: :cum: :cum: .Τη Γιάννα την έχω πάρει και είναι πολύ καλή κι αυτή :pipa1: ,αλλά πρέπει να χει κόψει.
pinklolita..... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:  :rockon: :rockon: :rockon:
 

ravenstr8

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2013
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
showwoman μια έχει μείνει εκεί μέσα να κάνει show λέμε όχι να τεντώνει τα βυζιά της μονο η "ΠΙΝΚΛΟΛΛΙΤΑ" εκείνο που κάνει με το μουνί της που κάνει την πεταλούδα κόμπο είναι θεϊκό.

edit: Απο greeklish σε ελληνικά.

Παρακαλούμε όλα τα μέλη μας να διαβάσουν προσεκτικά τους κανόνες λειτουργίας του forum. Οι κανόνες λειτουργίας έχουν σκοπό την οργάνωση του forum και των πληροφοριών μέσα σε αυτό, και την προστασία του site, των δημιουργών του, και των μελών του.
  • [li]3. Απαγορεύεται αυστηρά η δημοσίευση κειμένων με χρήση greeklish. Παρακαλούμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες και μόνο
    Ευχαριστούμε!
    Καλή διασκέδαση.
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
64
Πόντοι
1
τι παιζει με αυτην την xristinaka? είναι και ένας άντρας δίπλα. κ πέρασε κ μια καθαρίστρια με σουτιεν
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
manx ο μπαρμπας τι λεει διπλα ρε συ,χαχααχαχχα,ηθελα να ξερα τι λενε,,,δεν εχει και ηχο γαμωτο.. :headbang:
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
64
Πόντοι
1
τωρα να πληρωσεις 15 και 25 ευρω για να δεις 15 λεπτα μια γκομενα να μαλακιζετε? κ δεν μπαινω στο youizz να δω τσαμπα οτι θελω?
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
64
Πόντοι
1
ναι αλλα για πιο prive Πληρωνεις
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
64
Πόντοι
1
για αυτο σου λεω βλεπεις καμια τσοντα που ειναι κ τσαμπα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom