Νέα

Oneiro Massage, Μάρνη 28, 5ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 280K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε επισκεφτει εστω μια φορα το καταστημα?

  • Ναι , εχω κανει και μασαζ

    Ψήφοι: 172 35,9%
  • Ναι , απλα τσαρκα, δεν εκανα μασαζ

    Ψήφοι: 33 6,9%
  • Οχι , αλλα θελω

    Ψήφοι: 233 48,6%
  • Οχι , ουτε θελω

    Ψήφοι: 41 8,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    479
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Καλημέρα και από μένα!
Να ενημερώσω τους συναγωνιστές μου...

Πέρασα σήμερα από το μαγαζί για να τριφτώ και σήμερα δούλευαν οι:

Τζένη, Νίνα, Βίκυ, Ναταλία, Εύα, Άννα

Πέρασα με την Βίκυ πολύ καλή περίπτωση, αξίζει την προσοχή σας (τι ωραία που τα λέω)

Το πε και το έκανε το αφεντικό έφερε νέα κορίτσια και θα φέρει και άλλα μου είπε.
Θα γίνει το στέκι μας :P

Επίσης στο site έχει μπει και κατηγορία ΚΟΠΕΛΕΣ που εκεί θα ενημερώνει τις παρουσίες.
  :think: :think: :think: :think: :think:
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Καλημέρα και από μένα!
Να ενημερώσω τους συναγωνιστές μου...

Πέρασα σήμερα από το μαγαζί για να τριφτώ και σήμερα δούλευαν οι:

Τζένη, Νίνα, Βίκυ, Ναταλία, Εύα, Άννα

Πέρασα με την Βίκυ πολύ καλή περίπτωση, αξίζει την προσοχή σας (τι ωραία που τα λέω)

Το πε και το έκανε το αφεντικό έφερε νέα κορίτσια και θα φέρει και άλλα μου είπε.
Θα γίνει το στέκι μας :P

Επίσης στο site έχει μπει και κατηγορία ΚΟΠΕΛΕΣ που εκεί θα ενημερώνει τις παρουσίες.
Καλές δουλειές Δημητράκη!
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Φωτο απο τις μασεζ;; Περιγραφη;

 

mavgaganisgirgos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα μας,
σήμερα πέρασα από το μαγαζί και πήρα την Άννα! Αχχχχ Άννννννααααα!!

Είναι μαυρομάλα μέχρι τους ώμους μαλλί, τρομερό κολαράκι, 3αρι στήθος, περίπου 25 χρονών, δεν μιλάει γρι ελληνικά, ούτε αγγλικά αλλά ξέρει την δουλειά της και δεν αποτελεί πρόβλημα.

Είναι πολύ ερωτική και προπάντων παίρνει πρωτοβουλίες δεν περιμένει να της πεις εσύ τι θα κάνει.

* Ήθελα την Λίλιαν αλλά ήταν σε εργασία :)
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Καλησπέρα στην παρέα μας,
σήμερα πέρασα από το μαγαζί και πήρα την Άννα! Αχχχχ Άννννννααααα!!

Είναι μαυρομάλα μέχρι τους ώμους μαλλί, τρομερό κολαράκι, 3αρι στήθος, περίπου 25 χρονών, δεν μιλάει γρι ελληνικά, ούτε αγγλικά αλλά ξέρει την δουλειά της και δεν αποτελεί πρόβλημα.

Είναι πολύ ερωτική και προπάντων παίρνει πρωτοβουλίες δεν περιμένει να της πεις εσύ τι θα κάνει.

* Ήθελα την Λίλιαν αλλά ήταν σε εργασία :)

 Εμφάνιση μηνυμάτων του mavgaganisgirgos μόνο 2 και τα 2 για την  Μάρνης 28  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σελίδες: [1]
1 Massage / Μασατζίδικα Αθήνα / Απ: Μάρνης 28 5ος όροφος στις: σήμερα στις 14:47
Καλησπέρα στην παρέα μας,
σήμερα πέρασα από το μαγαζί και πήρα την Άννα! Αχχχχ Άννννννααααα!!

Είναι μαυρομάλα μέχρι τους ώμους μαλλί, τρομερό κολαράκι, 3αρι στήθος, περίπου 25 χρονών, δεν μιλάει γρι ελληνικά, ούτε αγγλικά αλλά ξέρει την δουλειά της και δεν αποτελεί πρόβλημα.

Είναι πολύ ερωτική και προπάντων παίρνει πρωτοβουλίες δεν περιμένει να της πεις εσύ τι θα κάνει.

* Ήθελα την Λίλιαν αλλά ήταν σε εργασία Smiley
ΑπάντησηΑπάντηση Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση Ειδοποίηση για απαντήσειςΕιδοποίηση
2 Massage / Μασατζίδικα Αθήνα / Απ: Μάρνης 28 5ος όροφος στις: 01/05/18, 20:08
Καλησπέρα στα παιδιά!
Καινούριος και γω στο φορουμ!
Πέρασα και γω από το παραπάνω μασατζίδικο και μου άφησε πολύ καλή εντύπωση!
Στον χώρο υπήρχαν, η Νίνα, η Τζένη, η Μαρία, η Σόφη και η Ναταλί(α)

Πέρασα με την Νίνα, είναι μια πολύ χαμογελαστή κοπέλα με καρέ μαλλί κοκκινομάλα, 30-34 κάπου εκεί!
Σου κάνει για κοπέλα της διπλανής πόρτας που θες να στριμώξεις με την πρώτη ευκαιρία.

Στα του αγώνα πολύ καλό μασάζ με τα εσώρουχα που σιγά σιγά τα βγάζει, δεν βιάζεται είναι πολύ επικοινωνιακή και μπορείς να την κάνεις και φίλη που λένε.
Στον δεύτερη φάση γυρίζω ανάσκελα κάνει ωραία πίπα και χαδεύεται πάνω σου με τα βυζιά της, καυλωτικό σκηνικό!
Στο σεξ επιλέγης εσύ την στάση που θες, το σεξ της αρέσει και φαίνεται. Περνάει και αυτή καλά και αυτό με καύλωσε περισσότερο γιατί δεν φαίνεται σαν να κάνω αγγαρεία.
ΑπάντησηΑπάντηση Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση Ειδοποίηση για απαντήσειςΕιδοποίηση
Σελίδες: [1]

τόσα μαγαζιά έχει η Αθήνα  :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.362
Πόντοι
5.946
κάτι θα ξέρει και ο μαβγαγάνης...
υπάρχει φωλιά...
 

mavgaganisgirgos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
0
  Εμφάνιση μηνυμάτων του mavgaganisgirgos μόνο 2 και τα 2 για την  Μάρνης 28  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σελίδες: [1]
1 Massage / Μασατζίδικα Αθήνα / Απ: Μάρνης 28 5ος όροφος στις: σήμερα στις 14:47
Καλησπέρα στην παρέα μας,
σήμερα πέρασα από το μαγαζί και πήρα την Άννα! Αχχχχ Άννννννααααα!!

Είναι μαυρομάλα μέχρι τους ώμους μαλλί, τρομερό κολαράκι, 3αρι στήθος, περίπου 25 χρονών, δεν μιλάει γρι ελληνικά, ούτε αγγλικά αλλά ξέρει την δουλειά της και δεν αποτελεί πρόβλημα.

Είναι πολύ ερωτική και προπάντων παίρνει πρωτοβουλίες δεν περιμένει να της πεις εσύ τι θα κάνει.

* Ήθελα την Λίλιαν αλλά ήταν σε εργασία Smiley
ΑπάντησηΑπάντηση Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση Ειδοποίηση για απαντήσειςΕιδοποίηση
2 Massage / Μασατζίδικα Αθήνα / Απ: Μάρνης 28 5ος όροφος στις: 01/05/18, 20:08
Καλησπέρα στα παιδιά!
Καινούριος και γω στο φορουμ!
Πέρασα και γω από το παραπάνω μασατζίδικο και μου άφησε πολύ καλή εντύπωση!
Στον χώρο υπήρχαν, η Νίνα, η Τζένη, η Μαρία, η Σόφη και η Ναταλί(α)

Πέρασα με την Νίνα, είναι μια πολύ χαμογελαστή κοπέλα με καρέ μαλλί κοκκινομάλα, 30-34 κάπου εκεί!
Σου κάνει για κοπέλα της διπλανής πόρτας που θες να στριμώξεις με την πρώτη ευκαιρία.

Στα του αγώνα πολύ καλό μασάζ με τα εσώρουχα που σιγά σιγά τα βγάζει, δεν βιάζεται είναι πολύ επικοινωνιακή και μπορείς να την κάνεις και φίλη που λένε.
Στον δεύτερη φάση γυρίζω ανάσκελα κάνει ωραία πίπα και χαδεύεται πάνω σου με τα βυζιά της, καυλωτικό σκηνικό!
Στο σεξ επιλέγης εσύ την στάση που θες, το σεξ της αρέσει και φαίνεται. Περνάει και αυτή καλά και αυτό με καύλωσε περισσότερο γιατί δεν φαίνεται σαν να κάνω αγγαρεία.
ΑπάντησηΑπάντηση Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση Ειδοποίηση για απαντήσειςΕιδοποίηση
Σελίδες: [1]

τόσα μαγαζιά έχει η Αθήνα  :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Φίλε μου @adikros αν εννοείς ότι είμαι βαλτός από το μασατζίδικο δεν ισχύει! ούτε με νοιαζεί να τους προβάλω ούτε κάποιο συμφέρον έχω!
Πήγαινα συχνά σε αυτό το μασατζίδικο από πολύ παλιά και αγαπημένη μου ήταν η Έυα έχουμε πει και δεν έχουμε πει πράγματα, ούτε ψυχολογος να ήταν!
Ποτέ δεν είχα γράψει όμως ούτε γι αυτό ούτε για κάποιο άλλο.

Τυχαίνει και δουλεύω εκεί κοντά και έτσι έχω πάει αρκετές φορές, είδα ότι έχουν ανανεωθεί και είπα να γράψω και γω κάτι!

Αυτά!
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.523
Κριτικές
4
Like
2.333
Πόντοι
456
Γνωριζει κανενας αν το μαγαζι ειναι ανοιχτο τις Κυριακες? Γιατι περασα την προηγουμενη κατα τις 18.30 αλλα δεν ανοιξανε.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
3.394
Πόντοι
2.846
  Δεν  θα στο πω με σιγουρια , αλλα μερικες Κυριακες  ειναι ανοιχτο το  ενλογω  καταστημα , παντως  απο προσφατο  περασμα που ειχα  πριν  κατι μερες  εκτος  απ την  κλασσικη Ευα  που  ειδα  με το  τουρλοκωλι  της εξω κλασσικα  :s&m_1: :s&m_1:  ειδα  οτι  εχει φερει 3 Γεωργιανα κορασιδια ,  ενα αψηλο μπαμπατσικο με βυζαρες και μπουταρες και αλλα 2  πιο  νορμαλ  σε υψος  αλλα γεροδεμενα λες και ειναι αθλητριες  της  Εθνικης Γεωργιας  :grin: :grin: :s&m_2:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
  Δεν  θα στο πω με σιγουρια , αλλα μερικες Κυριακες  ειναι ανοιχτο το   ενλογω  καταστημα , παντως  απο προσφατο  περασμα που ειχα  πριν  κατι μερες  εκτος  απ την  κλασσικη Ευα  που  ειδα  με το  τουρλοκωλι  της εξω κλασσικα  :s&m_1: :s&m_1:  ειδα  οτι  εχει φερει 3 Γεωργιανα κορασιδια ,  ενα αψηλο μπαμπατσικο με βυζαρες και μπουταρες και αλλα 2  πιο  νορμαλ  σε υψος  αλλα γεροδεμενα λες και ειναι αθλητριες  της  Εθνικης Γεωργιας  :grin: :grin: :s&m_2:
...γιατι βρε απονο γαιδουρι,δεν στελνεις πμ?....εδω ψαχνουμε με το κυαλι... :'( :'( :'(
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.523
Κριτικές
4
Like
2.333
Πόντοι
456
Αρα να υποθεσω οτι αυτο το ψευτοsite που εχει, δεν ισχυει, σωστα?
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
  Δεν  θα στο πω με σιγουρια , αλλα μερικες Κυριακες  ειναι ανοιχτο το  ενλογω  καταστημα , παντως  απο προσφατο  περασμα που ειχα  πριν  κατι μερες  εκτος  απ την  κλασσικη Ευα  που  ειδα  με το  τουρλοκωλι  της εξω κλασσικα  :s&m_1: :s&m_1:  ειδα  οτι  εχει φερει 3 Γεωργιανα κορασιδια ,  ενα αψηλο μπαμπατσικο με βυζαρες και μπουταρες και αλλα 2  πιο  νορμαλ  σε υψος  αλλα γεροδεμενα λες και ειναι αθλητριες  της  Εθνικης Γεωργιας  :grin: :grin: :s&m_2:
Γεροδεμένα προς το αθλητικό ή προς το τρωω ολο το φαγητο μου , του διπλανου μου και του απέναντι?
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
Τα κινεζακια που επαιζαν εδω,με την προηγουμενη διευθυνση, εμφανιζονται καπου?
 

irons

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
1.225
Καλησπέρα από τιμές τι παίζει?
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
H μιλφαρα ναταλια που βρισκεται ? any info ?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
όντως τα κινεζάκια???? που βόσκουν???
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom