Νέα

Oneiro Massage, Μάρνη 28, 5ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εχετε επισκεφτει εστω μια φορα το καταστημα?

  • Ναι , εχω κανει και μασαζ

    Ψήφοι: 172 35,9%
  • Ναι , απλα τσαρκα, δεν εκανα μασαζ

    Ψήφοι: 33 6,9%
  • Οχι , αλλα θελω

    Ψήφοι: 233 48,6%
  • Οχι , ουτε θελω

    Ψήφοι: 41 8,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    479
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

moirazwpono

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
23
Like
6
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη. Πήρα Suzana (τέως Ζανόσπιτο) στην πρώτη της μέρα στο εν λόγω κατάστημα. Κανά 10λεπτο προκαταρκτικά, στα τέσσερα στον καναπέ, πρωκτικό και τελείωμα στο στόμα (δεν έφτυσε τίποτα) σύνολο γύρω στα 25 λεπτά, 80 γιούρο. Αν και πρώτη της μέρα μου έκανε παράπονα για τη Λούλου. Μάλλον τους έχει πάρει όλη τη δουλειά.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.975
Κριτικές
490
Like
36.626
Πόντοι
41.447
Χθεσινή επίσκεψη. Πήρα Suzana (τέως Ζανόσπιτο) στην πρώτη της μέρα στο εν λόγω κατάστημα. Κανά 10λεπτο προκαταρκτικά, στα τέσσερα στον καναπέ, πρωκτικό και τελείωμα στο στόμα (δεν έφτυσε τίποτα) σύνολο γύρω στα 25 λεπτά, 80 γιούρο. Αν και πρώτη της μέρα μου έκανε παράπονα για τη Λούλου. Μάλλον τους έχει πάρει όλη τη δουλειά.

που είσαι εσύ χαμένος τοσο καιρό παλιέ συναγωνιστή???
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Η ΤΖΕΝΥ ΕΊΝΑΙ ΚΕΙ;;;
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
17-9 περασα κι εγω παλι από το ίδρυμα. Ειχε λίγα κορίτσια, νομίζω τέσσερα. Τρία αδιάφορα, ελαφρώς παρακμιακά και τη LULU. Το κινεζάκι πήρα, ήταν πεντακάθαρο, χαμογελαστό, ορεξάτο. Τα κάνει όλα και συμφέρει, με χρονική άνεση (άνω του μισάωρου). Σταθερή αξία. Τη χάρηκα, αν και δε δίνει πίσω πόρτα και δεν θέλει τελείωμα στο σώμα που ζήτησα. Αν είχε το μαγαζί περισσότερες και καλύτερες επιλογές, για 60 γιουρια νομίζω ότι θα πηγαίναμε πιο συχνά.  

...προτιμάει το τελείωμα στο στόμα !!!  :pipa1:    :pipa2:

και μετά κάνει γαργάρες με το οινόπνευμα...  :rockon:
 

moirazwpono

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
23
Like
6
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη. Πήρα Suzana (τέως Ζανόσπιτο) στην πρώτη της μέρα στο εν λόγω κατάστημα. Κανά 10λεπτο προκαταρκτικά, στα τέσσερα στον καναπέ, πρωκτικό και τελείωμα στο στόμα (δεν έφτυσε τίποτα) σύνολο γύρω στα 25 λεπτά, 80 γιούρο. Αν και πρώτη της μέρα μου έκανε παράπονα για τη Λούλου. Μάλλον τους έχει πάρει όλη τη δουλειά.
Πολύ ρουτίνα ρε φίλε. Ολο τα ίδια και τα ίδια.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Σε πρόσφατο πέρασμα, μας άρεσαν εμφανισιακώς Χριστίνα (και Βικτώρια εκ της μαύρης ηπείρου).

Δεν "φάγαμε" κοψίδι, αλλά είναι στα υπ'όψιν. ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.028
Πόντοι
45.465
Χθεσινή επίσκεψη. Πήρα Suzana (τέως Ζανόσπιτο) στην πρώτη της μέρα στο εν λόγω κατάστημα. Κανά 10λεπτο προκαταρκτικά, στα τέσσερα στον καναπέ, πρωκτικό και τελείωμα στο στόμα (δεν έφτυσε τίποτα) σύνολο γύρω στα 25 λεπτά, 80 γιούρο. Αν και πρώτη της μέρα μου έκανε παράπονα για τη Λούλου. Μάλλον τους έχει πάρει όλη τη δουλειά.
καλα ρε φιλε μας δουλευεις εκει 60 ειναι το κοστος κ εσυ εδωσες 80.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
306
Like
92
Πόντοι
1
ειδα χτες μια ρωξανη απο ροθμανια ,αδυνατη εκφυλη φαινεται.προτιμισα χριστινα ,αλλα την αλλη φορα θελω να την παρω.εχει κανεις ασχοληθει μαζι της?
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
306
Like
92
Πόντοι
1
ειδα χτες μια ρωξανη απο ροθμανια ,αδυνατη εκφυλη φαινεται.προτιμισα χριστινα ,αλλα την αλλη φορα θελω να την παρω.εχει κανεις ασχοληθει μαζι της?
πηγα παλι χτες νεο ροστερ αλλα ελλειπαν χριστινα και ρωξανη.ξερει κανεισ που πηγανε?
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Συναγωνιστής αναφέρει την παρουσία της Βικάρας με τις βυζαρες .Αληθευει ?
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Στο μαρνης 38 είναι αλλά δεν με τιποτα λέμε χρυσή την έκανα  :headbang:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Στο μαρνης 38 είναι αλλά δεν με τιποτα λέμε χρυσή την έκανα  :headbang:

Μέγα λάθος να παρακαλάμε τις ξεβράκωτες.........

α) Κάνουμε πρόταση.
β) Αν γίνει αποδεκτή, καλώς.
γ) Αν όχι, χασούρα δική τους και ελαφρώς λιγότερη απόλαυση για εμάς. Ας είναι καλά τα χασαπιό..... Γεμάτο από κρέας!

"Φίλη" μου, (δεν εργάζεται σε αυτό το κατάστημα), που τα έφτυνε (αυστηρά), στην τελευταία επίσκεψή μου, προέβην σε κατάποση οικειοθελώς και μάλιστα, μετά από δική της πρόταση.

Οι τσέπες στενεύουν για όλο και περισσότερους! ;)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom