Νέα

Oneiro Massage, Μάρνη 28, 5ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε επισκεφτει εστω μια φορα το καταστημα?

  • Ναι , εχω κανει και μασαζ

    Ψήφοι: 172 35,9%
  • Ναι , απλα τσαρκα, δεν εκανα μασαζ

    Ψήφοι: 33 6,9%
  • Οχι , αλλα θελω

    Ψήφοι: 233 48,6%
  • Οχι , ουτε θελω

    Ψήφοι: 41 8,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    479
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
περασμα και απο εδω την περασμενη εβδομαδα και συνεδρια με βαλεντινα!26χρ αλβανιδα καστανοξανθη οχι πολυ ψηλη με μεγαλουσ βυζοθσ κωλαρα και γεματα μπουτια και εκφυλο πρωσοπακι!ακα :pipa1: ολεσ τισ στασ και κουλουρακι τελειωμ στο στομα τα παντα ολα
και αντεχει!φοραγε κολαν απο δερματινι μαυρο τιγρε σουτιεν!καυλα και καλο παιδι!
την επαιρνα στην μαρνη 11
καλη συνεχεια :sunglasses:
υπαρχει ακομα το μαρνησ 11 ??
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Σουτιέν τιγρέ
στρίνγκ λεποαρδαλέ
γκόμενα ξεκολέ
η φάση κυριλέ

Ξηγιέται η σερίφα
τώρα νέα ταρίφα

εξήντα μισή ώρα
κρίση είπαμε τώρα
μ΄είκοσι παραπάνω
μασάζ του κόλου κάνω

:grin:

 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
μαρνησ 11 ειναι κλειστο απλα εκει επαιρνα την βαλεντινα και ντονα που πηγε φραντζη 4 και μετα χαθηκε!
ολα τιγρε ηταν!και καυλα λεμε! :sunglasses:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
επειδη ξερω οτι ενημερωνεται και αυτοs απο εδω μεσα,  θα το γραψω και στα 3 μαγαζια του. ΑΛΒΑΝΟS επιχειρηματιαs.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.407
Like
715
Πόντοι
96
Επίσκεψη στο ίδρυμα. Ζήτησα Νίνα αλλά μου είπαν ότι δεν δουλεύει πια εκεί.
Τι παίζει ; :huh:
 

kostas_7

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
περασμα και απο εδω την περασμενη εβδομαδα και συνεδρια με βαλεντινα!26χρ αλβανιδα καστανοξανθη οχι πολυ ψηλη με μεγαλουσ βυζοθσ κωλαρα και γεματα μπουτια και εκφυλο πρωσοπακι!ακα :pipa1: ολεσ τισ στασ και κουλουρακι τελειωμ στο στομα τα παντα ολα
και αντεχει!φοραγε κολαν απο δερματινι μαυρο τιγρε σουτιεν!καυλα και καλο παιδι!
την επαιρνα στην μαρνη 11
καλη συνεχεια :sunglasses:
Περιττό να σχολιάσουμε ότι η κυρία Βαλεντίνα δηλώνει πώς είναι από τη Σερβία ε;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.672
Πόντοι
45.465
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.672
Πόντοι
45.465
Περιττό να σχολιάσουμε ότι η κυρία Βαλεντίνα δηλώνει πώς είναι από τη Σερβία ε;
σε σημερινη μου επισκεψη την ωρα του μασαζ με ρωτησε απο που νομιζω οτι ειναι και της απαντησα μοιαζεις απο την αλβανια και αυτη στραβωσε και μου ειπε οτι η μανα της ειναι κοσσοβαρα και ο πατερασ της σερβος.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.672
Πόντοι
45.465
σημερινη επισκεψη στο ιδρυμα γυρω στι 15.30 με στοχο αννα η βαλεντινα αννα απουσα αρα σηνεδρια με βαλεντινα,εμφανησιακα καλυτερα να εμενε με τα ρουχα μονο τα  ψιλοαξιζουν ,η κοπελα δεν βαζει γλωσσα μεσα και γλωσσα φαρμακι ειδικα για τα κινεζακια μεγαλο μισος μαλιστα οταν αρχισε  δεν ηθελε να μου κανει χωρις προφυλακτικο γιατι ειχα παει ποιο παλια με της κινεζες και μου εκαναν χωρις και φοβοταν μηπως εχω τιποτα, ενδιαφεροταν πολυ για το τι θα γρα ψω αλλα και για το τι γραφουν γενικος ενω μου ειπε οτι πολυ την εκβιαζουν λεγοντας της οτι αν δεν περασουν καλα θα την θαψουν με της κριτικες τους αν και παντα γραφω λεπτομεριες για τους ¨αγωνες¨μου σημερα δεν θαγραψω δεν τα κλαις τα 60 ευρω αλλα εινα μετρια σε ολα.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
σημερινη επισκεψη στο ιδρυμα γυρω στι 15.30 με στοχο αννα η βαλεντινα αννα απουσα αρα σηνεδρια με βαλεντινα,εμφανησιακα καλυτερα να εμενε με τα ρουχα μονο τα  ψιλοαξιζουν ,η κοπελα δεν βαζει γλωσσα μεσα και γλωσσα φαρμακι ειδικα για τα κινεζακια μεγαλο μισος μαλιστα οταν αρχισε  δεν ηθελε να μου κανει χωρις προφυλακτικο γιατι ειχα παει ποιο παλια με της κινεζες και μου εκαναν χωρις και φοβοταν μηπως εχω τιποτα, ενδιαφεροταν πολυ για το τι θα γρα ψω αλλα και για το τι γραφουν γενικος ενω μου ειπε οτι πολυ την εκβιαζουν λεγοντας της οτι αν δεν περασουν καλα θα την θαψουν με της κριτικες τους αν και παντα γραφω λεπτομεριες για τους ¨αγωνες¨μου σημερα δεν θαγραψω δεν τα κλαις τα 60 ευρω αλλα εινα μετρια σε ολα.....

Με τον τρόπο σου έγραψες κριτική και μάλιστα φαρμακερή (εγώ δεν έχω προβλημα)
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
πεμπτη η σαββατο ετοιμαζω εξορμηση με φιλο εκτος χωρου.λεω να κινηθω κοντα στο πολυτεχνειο. εχω παει μονο με ζανα απο αυτη την περιοχη. μπορειτε να με συμβουλεψετε για κατι καλο μην ξευτιλιστω στον ανθρωπο η μηπως να τον ριξω πανω στην ζανα για σιγουρια. αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι ο φιλος μου γερνει προς πιπινι μερια
 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
συγνωμη δεν ηξερα οτι η βαλεντινα ειναι τοοοσο καριο......... :sunglasses:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
γιατί το γράφεις σε όλα τα thread? Ένα δε φτάνει?
Προτείνω μόνικα και αλεξανδρα από στουρνάρη 47 (αν και λίγο ξεπέτες) και μελίνα από φραντζή 4
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1

γιατί το γράφεις σε όλα τα thread? Ένα δε φτάνει?
Προτείνω μόνικα και αλεξανδρα από στουρνάρη 47 (αν και λίγο ξεπέτες) και μελίνα από φραντζή 4
συγνωμη δεν το ηξερα;-) ευχαριστω για την ενημερωση
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
επίσκεψη μετά απο πολύ καιρό στα εν λόγω ιδρύματα (καιρός για οικονομία) πήρα την κινεζούλα την κοντή την λιλα κάπως έτσι την έλεγαν...αν και εγώ πάντα προτιμώ τις ψηλές και νταρντάνες με  :tits: :tits: :tits: :tits: αλλά είπα να αλλάξω για ποικιλία...μπορώ να πω ότι δεν πέρασα και άσχημα
βαθμός 7

φιλότημο το κινεζάκι έκανε ότι μπορούσε μέτριο μασάζ μέτριο τσιπμουκάκι ανευ και πολύ καλό μαμίση την διέλυσα κανονικά της έκανα πολύ βίαιο σεξ και αυτή έδειχνε ότι γούσταρε μου είπε μην σταματάς πήδα με και άλλο αλλα εγώ οταν τελειώσω δεν θέλω να βλέπω γυναίκα μπροστά μου ούτε ζωγραφιστή...

έβαλαν έιδα και ντούζ μέσα στα δωμάτια και έτσι δύσκολο να κανεις τα  :toilet: αν σου έρθουν
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom