Νέα

Oneiro Massage, Μάρνη 28, 5ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εχετε επισκεφτει εστω μια φορα το καταστημα?

  • Ναι , εχω κανει και μασαζ

    Ψήφοι: 172 35,9%
  • Ναι , απλα τσαρκα, δεν εκανα μασαζ

    Ψήφοι: 33 6,9%
  • Οχι , αλλα θελω

    Ψήφοι: 233 48,6%
  • Οχι , ουτε θελω

    Ψήφοι: 41 8,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    479
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.290
Κριτικές
18
Like
1.969
Πόντοι
4.375
Με κοινωνιολογικο και κυρίως εθνολογικο - ανθρωπολογικό background--- :rolleyes:

ψεμματα-  ψεμματα-  με την επερχομενη κινέζικη  εισβολη σε  10-20  χρονια η ελληνική φυλή  θα παρουσιάζει εμφανισιακως  δειγματα ....καζαχστανισμου

τα πρώτα δειγματα , ως φαινεται , θα προέλθουν  απο  επιμιξιας  συντελεσθείσας  εντος  των πλαισίων του παρόντος θρεντ !!!    :2funny: :2funny: :2funny:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.902
Πόντοι
19.505
Με κοινωνιολογικο και κυρίως εθνολογικο - ανθρωπολογικό background--- :rolleyes:

ψεμματα-  ψεμματα-  με την επερχομενη κινέζικη  εισβολη σε  10-20  χρονια η ελληνική φυλή  θα παρουσιάζει εμφανισιακως  δειγματα ....καζαχστανισμου

τα πρώτα δειγματα , ως φαινεται , θα προέλθουν  απο  επιμιξιας  συντελεσθείσας  εντος  των πλαισίων του παρόντος θρεντ !!!    :2funny: :2funny: :2funny:

φοράω πάντα προφυλακτικό
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.290
Κριτικές
18
Like
1.969
Πόντοι
4.375
Δεν εννοουσα εσένα καλέ  κύριε  ;) :-*
δεν το διατύπωσα σωστά- εννοούσα  "του παρόντος ..πλαισίου" γενικά .. :)
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Γύρω στις 13:00 σήμερα, πρώτη επίσκεψη στο ίδρυμα. Σερίφισα Μαρία-Μαρίκα, κάπως έτσι. Έχω μόνο δυο ελεύθερες κοπέλες μου λέει, Κινέζες. Ωραία λέω...εδώ είμαστε. Έρχονται Λίλη και Νίνα. Δύσκολη επιλογή, τελικά παίρνω Λίλη. 60 ευρώ, φούλ πρόγραμμα.

Λίλη, ύψος 1.50, με ωραίο κωλαράκι και χάλια στήθος. Λόγω χαμουρέματος με γκόμενα χθές το βράδυ, χωρίς να  :knockinb: ήμουν πολύ "φουσκωμένος". Ξεκινάει με χάλια μασάζ - τρίψιμο. Στα 3 λεπτά τη σταματάω και περνάμε στον αγώνα. Πίπα πολύ καλή ακά, υγρή με προσπάθειες να τον πάρει όλο μέσα στο μικροσκοπικό στοματάκι της. Λίγο πριν την έκρηξη του ηφαιστείου, τη βάζω στον πάγκο για ιεραποστολή, για να βλέπω το καβλιάρικο ασιατικό προσωπάκι της. Χαιδέματα από μέρους της σε όλο το σώμα μου σε συνδυασμό με αληθοφανή βογγητά ήρθε το τέλος. Συνολική συνεύρεση 20 λεπτά περίπου, αλλά θα ξαναπάω πιο ξεφορτωμένος, πρώτον για να δώ όλα τα τεμμάχια και δεύτερο για μεγαλύτερη σε διάρκεια συνεδρία.

Την ώρα που έφευγα βγήκε από δωμάτιο, μάλλον Ρωσικό θωρηκτό, περί το 1.80 ύψος, και πολύ γεμάτες πλάτες, ότι πρέπει για μπετατζής, το οποίο μόλις το είδα σκιάχτηκα  :2funny:

Αυτά και να περνάμε καλά.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Γύρω στις 13:00 σήμερα, πρώτη επίσκεψη στο ίδρυμα. Σερίφισα Μαρία-Μαρίκα, κάπως έτσι. Έχω μόνο δυο ελεύθερες κοπέλες μου λέει, Κινέζες. Ωραία λέω...εδώ είμαστε. Έρχονται Λίλη και Νίνα. Δύσκολη επιλογή, τελικά παίρνω Λίλη. 60 ευρώ, φούλ πρόγραμμα.

Λίλη, ύψος 1.50, με ωραίο κωλαράκι και χάλια στήθος. Λόγω χαμουρέματος με γκόμενα χθές το βράδυ, χωρίς να  :knockinb: ήμουν πολύ "φουσκωμένος". Ξεκινάει με χάλια μασάζ - τρίψιμο. Στα 3 λεπτά τη σταματάω και περνάμε στον αγώνα. Πίπα πολύ καλή ακά, υγρή με προσπάθειες να τον πάρει όλο μέσα στο μικροσκοπικό στοματάκι της. Λίγο πριν την έκρηξη του ηφαιστείου, τη βάζω στον πάγκο για ιεραποστολή, για να βλέπω το καβλιάρικο ασιατικό προσωπάκι της. Χαιδέματα από μέρους της σε όλο το σώμα μου σε συνδυασμό με αληθοφανή βογγητά ήρθε το τέλος. Συνολική συνεύρεση 20 λεπτά περίπου, αλλά θα ξαναπάω πιο ξεφορτωμένος, πρώτον για να δώ όλα τα τεμμάχια και δεύτερο για μεγαλύτερη σε διάρκεια συνεδρία.

Την ώρα που έφευγα βγήκε από δωμάτιο, μάλλον Ρωσικό θωρηκτό, περί το 1.80 ύψος, και πολύ γεμάτες πλάτες, ότι πρέπει για μπετατζής, το οποίο μόλις το είδα σκιάχτηκα  :2funny:

Αυτά και να περνάμε καλά.
ο μπετατζης ειναι η αννα...παλαιων πατρων γερμανος εκει μεσα....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.902
Πόντοι
19.505
μου ήρθε ένα σατανικό σχέδιο: Νίνα & Λίλη ντουέτο. Πάω να δοκιμάσω την τύχη μου
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.902
Πόντοι
19.505
πήγα να δοκιμάσω την τύχη μου, το ξανσκέφτηκα αφού είδα και τις δυο και κατέληξα να πάρω τη Λίλη να τη δοκιμάσω. Βέβαια την είχα ξαναπάρει στο Ευνειδών πριν καιρό και δεν ήταν και κάτι σπουδαίο, αλλά είπα να δω πώς θα λειτουργήσει στο μπριζολάδικο. Έπαιξα ρόλο βέβαια και τα ωραία τακουνάκια και το ντύσιμό της. Από μασαζ, ελαφρώς καλύτερο από τη Νίνα. Πιο δυνατό και σε όλο το σώμα. Μετά άρχισε κάποια πολύ ωραία και ερεθιστικά χαδάκια. Φόρεσα καποτούλα και  συνέχισε με πίπα όπου και τελείωσα. Δεν είναι στο ύψος της Νίνας, είναι πιο συντηρητική, είναι όμως γλυκύτατη και βγάζει ένα gfe. Οπότε την επομένη θα τις πάρω και τις δυο και θα βάλω τη Λιλή να με χαϊδεύει και τη Νίνα να κάνει τη βρωμοδουλειά...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.163
Κριτικές
4
Like
1.614
Πόντοι
266
πήγα να δοκιμάσω την τύχη μου, το ξανσκέφτηκα αφού είδα και τις δυο και κατέληξα να πάρω τη Λίλη να τη δοκιμάσω. Βέβαια την είχα ξαναπάρει στο Ευνειδών πριν καιρό και δεν ήταν και κάτι σπουδαίο, αλλά είπα να δω πώς θα λειτουργήσει στο μπριζολάδικο. Έπαιξα ρόλο βέβαια και τα ωραία τακουνάκια και το ντύσιμό της. Από μασαζ, ελαφρώς καλύτερο από τη Νίνα. Πιο δυνατό και σε όλο το σώμα. Μετά άρχισε κάποια πολύ ωραία και ερεθιστικά χαδάκια. Φόρεσα καποτούλα και  συνέχισε με πίπα όπου και τελείωσα. Δεν είναι στο ύψος της Νίνας, είναι πιο συντηρητική, είναι όμως γλυκύτατη και βγάζει ένα gfe. Οπότε την επομένη θα τις πάρω και τις δυο και θα βάλω τη Λιλή να με χαϊδεύει και τη Νίνα να κάνει τη βρωμοδουλειά...

...Εσύ αγόρι μου είσαι η χρυσή, συναλλαγματοφόρα πηγή της Κίνας...
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.409
Like
722
Πόντοι
96
Επίσκεψη στο ίδρυμα το βράδυ.
Ζήτησα Νίνα , αλλά μου είπαν ότι να ξαναπάω μετά από 5 ημέρες.
Κανένα σχόλιο ; :-
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μήπως είχε περίοδο?
 

tiop

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παίδες έχω μια απορία , ίσως κουτή.Αναρωτιέμαι που σαπουνοπλαίνονται αι λαδομπαζοκόραι του ελαιοτριβίου αφου υπάρχει μονο η κωλοτουαλέτα που χρεισημοποιούμε εμεις.Αυτές μαζεύονται στην κουζίνα.Που στο καλό πλένονται μετά απο κάθε συνεδρία????? :
:kissass2: :kissass:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ρε παίδες έχω μια απορία , ίσως κουτή.Αναρωτιέμαι που σαπουνοπλαίνονται αι λαδομπαζοκόραι του ελαιοτριβίου αφου υπάρχει μονο η κωλοτουαλέτα που χρεισημοποιούμε εμεις.Αυτές μαζεύονται στην κουζίνα.Που στο καλό πλένονται μετά απο κάθε συνεδρία????? :
:kissass2: :kissass:

Όταν πήρα τη Λίλη την προηγούμενη εβδομάδα, μόλις τελειώσαμε, έπιασε ένα χαρτί από ρολό κουζίνας, το έλουσε οινόπνευμα και με αυτό καθάρισε το μουνί της. Τα συμπεράσματα δικά σας.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.163
Κριτικές
4
Like
1.614
Πόντοι
266
Όταν πήρα τη Λίλη την προηγούμενη εβδομάδα, μόλις τελειώσαμε, έπιασε ένα χαρτί από ρολό κουζίνας, το έλουσε οινόπνευμα και με αυτό καθάρισε το μουνί της. Τα συμπεράσματα δικά σας.

...έτσι κάνουν απολύμανση στην Κίνα, ρε...Αν είχαν και οινόπνευμα...μπορεί να ρίχνανε κονιάκ.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Όταν πήρα τη Λίλη την προηγούμενη εβδομάδα, μόλις τελειώσαμε, έπιασε ένα χαρτί από ρολό κουζίνας, το έλουσε οινόπνευμα και με αυτό καθάρισε το μουνί της. Τα συμπεράσματα δικά σας.
αυτο φιλε μου γινεται σε πολλα ιδρυματα.....εδω και καιρο τωρα....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Ντάξει ρε παίδες, μην τα διεκτραγωδείτε τα πράγματα. Στο δωμάτιο που πήγα εγώ είχε ντουζιέρα όπου και έκανε μπάνιο η κοπέλα μόλις τέλειωσε την εργασία της.
  ελαβε χωρα τετοιο γεγονοs?        ποια  να ηταν αραγε ?    να ανοιξουμε και μια σελιδουλα με αυτεs που κανουν μπανιο μετα.      οταν τιs χυσει καποιοs , ειτε στο σωμα ειτε στο προσωπο ,    οι μεν καπωs καθαρεs  πλενονται σαν τιs γατεs,  οι δε λιγοτερο καθαρεs  καθαριζονται με το οινοπνευμα και το χαρτι.   
 

Undertaker

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
165
Like
25
Πόντοι
1
Ελαφρώς καθυστερημένες (πήγα Παρασκευή) εντυπώσεις για το εν λόγο ίδρυμα.

Κατ'αρχάς, ήταν η πρώτη μου επίσκεψη εκεί. Ο χώρος δεν μπορώ να πω πως μου έκανε εντύπωση. Πολύ "στριμωγμένος" μου φάνηκε, και γενικά έδινε μια πρόχειρη αίσθηση.
Το μπάνιο ήταν καθαρό. Με χάλασε ελαφρά το ότι δεν υπήρχαν παντόφλες μιας χρήσης και σφουγγάρια.

Η επί της υποδοχής πέρασε κατευθείαν στο παρασύνθημα. Ούτε "ποιος είσαι", ούτε "έχεις ξανάρθει" ούτε τίποτα. Μου πρότεινε κατευθείαν να μου δείξει τις κοπέλες, αλλά μιας και είχα πάει με όρεξη για κινέζικο φαγητο, της είπα πως δεν χρειάζεται.
Ήρθαν οι 2 Ασιάτισσες, η Λίλη και η Νίνα. Επέλεξα Λίλη επειδή ήταν πιο "petite" και πιο γλυκια στην φάτσα.

Από μασσάζ, μηδεν! Απλά η κοπέλα δεν το έχει! Ενα τρίψιμο και έξω από την πόρτα. Μόνος μου να το έκανα, καλύτερα θα ήταν. Όταν έβγαλε την υποχρέωση και το γύρισε στα χάδια, η κατάσταση βελτιώθηκε κάπως.

Αφού τελείωσαν τα διαδικαστικά και με γύρισε για την πίπα, η κατάσταση βελτιώθηκε και άλλο. Υγρή και βαθιά πίπα, και σε συνδιασμό με την καβλόφατσα που έχει με έκανε τούρμπο.
Όταν δε ανέβηκε από πάνω, έδωσε ρέστα! Αν δεν την σταμάταγα θα είχα τελειώσει σε 3 λεπτά! Οπότε αλλαγή στάσης, και συνέχεια σε ιεραποστολικό, στα πλάγια, και μετά στα 4 για το τελείωμα πάνω στα (ανύπρακτα) βυζιά της.

Συνολικός χρόνος 30 λεπτά, και τιμή 60 ευρώ. Αν βελτίωνε το μασσάζ της, σίγουρα θα ξαναπήγαινα.
Επόμενη φορά θα πάω και για την Νίνα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.902
Πόντοι
19.505
αφήστε τη Νίνα ήσυχη! είναι ΔΙΚΙΑ μου  :2funny:

φυσικά ξαναπέρασα για να πάρω το χριστουγεννιάτικο δώρο μου. το κορίτσι είναι άπαιχτο. όπου την βάλεις κάθεται.
υπάρχει και οικειότης & χημεία πλέον και τα πράγματα βελτιώνονται συνεχώς. βασικά μου βγάζει όλα τα βίτσια και μετά τα πραγματοποιεί. είναι η πρώτη φορά στην μπουρδελόκαριέρα μου που πηγαίνω με την ίδια κοπέλα πάνω από 4 φορές. νομίζω ότι το περισσότερο που έχω ποάει με την ίδια είναι 3 φορές. Με αυτήν έχω πάει 6 μέχρι στιγμής.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom