Νέα

Oneiro Massage, Μάρνη 28, 5ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 280K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε επισκεφτει εστω μια φορα το καταστημα?

  • Ναι , εχω κανει και μασαζ

    Ψήφοι: 172 35,9%
  • Ναι , απλα τσαρκα, δεν εκανα μασαζ

    Ψήφοι: 33 6,9%
  • Οχι , αλλα θελω

    Ψήφοι: 233 48,6%
  • Οχι , ουτε θελω

    Ψήφοι: 41 8,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    479
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

moirazwpono

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
23
Like
6
Πόντοι
0
Δίνει καμμία κολαράκι ή πρέπει να τρέχουμε στην Ευα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: johnfu

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721
Πλένομαι, ντύνομαι και μετά από αρκετή ώρα φτάνω στο Μάρνης 28. Τριγύρω παντού πρεζόνια να κάνουν σίσα. Τραγική περιοχή. Στα σκαλιά της πολυκατοικίας πρεζάκια. Πάω να χτυπήσω κουδούνι κι έχω το νου μου μην κάνει καμια μαλακία κανένα και του χώσω μπουνίδι. Χτυπάω κουδούνι, αλλά βγαίνει μία και ανοίγει η πόρτα. Λέω να μπω; Που πάτε λέει αυτή. Στον 5ο. "Α" λέει με ύφος κι εσύ καλός μπουρδελιάρης θα είσαι. Σιγά μην ντραπώ μωρή κιόλας. Ανεβαίνω πάνω στο ασανσέρ που είναι ασφυκτικά μικρό. Χτυπάω μία. Χτυπάω δύο. Ακούω κανονικά φωνές από μέσα. Χτυπάω τρεις. Χτυπάω τέσσερις. Δεν ανοίγουν. Δεν ξέρω ποια είναι η πολιτική τους, πως λειτουργούν, αν κάνουν face control, αν βάζουν γνωστούς ή με ραντεβού. Αυτό που ξέρω είναι ότι δεν πατάω ποτέ πάλι. Όχι τίποτε άλλο, αυτοί έχασαν 80-100 ευρώ πόσο είναι για μια ώρα, εγώ τα γλύτωσα όμως. Μαύρο λοιπόν. Ούτε απ' έξω πάλι. Όταν ανοίγεις, ανοίγεις, δεν κάνεις πουστιές. Αν είναι να πάτε από μακριά και να μην ανοίγουν καν, μην μπείτε καν στον κόπο.
 

Oneiromassage

Μασατζίδικο
Εγγρ.
3 Οκτ 2018
Μηνύματα
26
Like
10
Πλένομαι, ντύνομαι και μετά από αρκετή ώρα φτάνω στο Μάρνης 28. Τριγύρω παντού πρεζόνια να κάνουν σίσα. Τραγική περιοχή. Στα σκαλιά της πολυκατοικίας πρεζάκια. Πάω να χτυπήσω κουδούνι κι έχω το νου μου μην κάνει καμια μαλακία κανένα και του χώσω μπουνίδι. Χτυπάω κουδούνι, αλλά βγαίνει μία και ανοίγει η πόρτα. Λέω να μπω; Που πάτε λέει αυτή. Στον 5ο. "Α" λέει με ύφος κι εσύ καλός μπουρδελιάρης θα είσαι. Σιγά μην ντραπώ μωρή κιόλας. Ανεβαίνω πάνω στο ασανσέρ που είναι ασφυκτικά μικρό. Χτυπάω μία. Χτυπάω δύο. Ακούω κανονικά φωνές από μέσα. Χτυπάω τρεις. Χτυπάω τέσσερις. Δεν ανοίγουν. Δεν ξέρω ποια είναι η πολιτική τους, πως λειτουργούν, αν κάνουν face control, αν βάζουν γνωστούς ή με ραντεβού. Αυτό που ξέρω είναι ότι δεν πατάω ποτέ πάλι. Όχι τίποτε άλλο, αυτοί έχασαν 80-100 ευρώ πόσο είναι για μια ώρα, εγώ τα γλύτωσα όμως. Μαύρο λοιπόν. Ούτε απ' έξω πάλι. Όταν ανοίγεις, ανοίγεις, δεν κάνεις πουστιές. Αν είναι να πάτε από μακριά και να μην ανοίγουν καν, μην μπείτε καν στον κόπο.

Καλησπέρα σας,
είμαστε κλειστά εδώ και 3 μήνες, δεν ήμασταν στον χώρο, μήπως οι φωνές ήταν από άλλα διαμερίσματα.
Λογικά θα ανοίξουμε από τις 7/6 (δεν είναι σίγουρο όμως!).
Θα σας ενημερώσουμε για την ακριβή ημερομηνία.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.559
Κριτικές
190
Like
48.144
Πόντοι
41.443
  • Like
Αντιδράσεις: steeve

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
ελα μη ντρεπεσαι πεστο. διαβασες κωλαρακι και κατι σκιρτησε μεσα σου  :happy: :happy: :hi:

χαχαχα !!!  :happy: :happy: peter αληθεια ρωταω τι εννοει ....για ποια ευα μιλα ...γιατι η συγκεκριμενη εφυγε απο το εν λογω ιδρυμα ....οποτε  :think: ....  :hi: :hi:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.559
Κριτικές
190
Like
48.144
Πόντοι
41.443
χαχαχα !!!  :happy: :happy: peter αληθεια ρωταω τι εννοει ....για ποια ευα μιλα ...γιατι η συγκεκριμενη εφυγε απο το εν λογω ιδρυμα ....οποτε  :think: ....  :hi: :hi:


δεν εχω ιδεα ουτε εγω φιλε. δεν περναω απο την περιοχη εκει. χρονια εχω να παω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: steeve

Oneiromassage

Μασατζίδικο
Εγγρ.
3 Οκτ 2018
Μηνύματα
26
Like
10
Καλησπέρα αγόρια μου,

Πλέον είμαστε ανοιχτά και σας περιμένουμε!
Ελάτε να περάσουμε όμορφα!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
159
Πόντοι
16
Υπάρχει περίπτωση να επιστρέψει η Χριστίνα (με το πλούσιο στήθος);
 

Oneiromassage

Μασατζίδικο
Εγγρ.
3 Οκτ 2018
Μηνύματα
26
Like
10
Καλησπέρα αγόρια μου,

οι κοπέλες μας είναι:

Νίνα, Χριστίνα, Γαβριέλα, Άννα.

Κυριακή είμαστε ανοιχτά από τις 11.00 έως τις 18.00
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom