Νέα

Oneiro Massage, Μάρνη 28, 5ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εχετε επισκεφτει εστω μια φορα το καταστημα?

  • Ναι , εχω κανει και μασαζ

    Ψήφοι: 172 35,9%
  • Ναι , απλα τσαρκα, δεν εκανα μασαζ

    Ψήφοι: 33 6,9%
  • Οχι , αλλα θελω

    Ψήφοι: 233 48,6%
  • Οχι , ουτε θελω

    Ψήφοι: 41 8,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    479
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Αλλαξε το τιμολογιο φιλε ?? εγω την τελευταια φορα απεδωσα 60€ για 45'

Έχεις δίκιο φίλε μου-60 ευρώ έχουν τα 45 λεπτά,80 ευρώ τα 60 λεπτά και 50 ευρώ το ημίωρο μασάζ(απλό).

Μάλλον ζαλίστηκα από τα κωλομάγουλα της Εύας!  :kissass2:  :grin:
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Έχεις δίκιο φίλε μου-60 ευρώ έχουν τα 45 λεπτά,80 ευρώ τα 60 λεπτά και 50 ευρώ το ημίωρο μασάζ(απλό).

Μάλλον ζαλίστηκα από τα κωλομάγουλα της Εύας!  :kissass2:  :grin:

χαχαχα !!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

kopronio

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Παλι εδω τελικα...δεν ξερω γιατι δεν δοκιμαζω κατι αλλο ο μαλακας...ηταν να παω Καλλιροης αλλα η Μαρνης ηταν κοντυτερα.Τελος παντων,Ευα λοιπον και ελπιζω να καθαρισα με το μαγαζι.Και εγω λογω προστυχων κωλομαγουλων την πηρα,τα οποια βεβαια οταν βγουν απο το περιτυλιγμα δεν ειναι και κατι το εξαιρετικο.Το θεμα ειναι οτι εγω με τα Αλβανα εχω θεμα,π.χ μου βγαζουν μια Κρομανιον κατασταση ,κατι σε homo erectus κατι σε ακατεργαστο.Τυπικο μασαζ του κωλου και γαμησακι χωρις κατι το ιδιαιτερο.Μπυροκοιλια, οχι μεγαλη βεβαια αλλα εμενα με ενοχλει.Χαλαρωση δηλαδη γενικα που δεν φαινεται στο σαλονι.Η συναντηση εγινε πριν απο τρεις εβδομαδες και εφυγα απο το μαγαζι χωρις να το παρει χαμπαρι ουτε η ιδια γιατι ξενερωσα.Αυτα κυριοι.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.962
Κριτικές
34
Like
3.157
Πόντοι
4.365
Παλι εδω τελικα...δεν ξερω γιατι δεν δοκιμαζω κατι αλλο ο μαλακας...ηταν να παω Καλλιροης αλλα η Μαρνης ηταν κοντυτερα.Τελος παντων,Ευα λοιπον και ελπιζω να καθαρισα με το μαγαζι.Και εγω λογω προστυχων κωλομαγουλων την πηρα,τα οποια βεβαια οταν βγουν απο το περιτυλιγμα δεν ειναι και κατι το εξαιρετικο.Το θεμα ειναι οτι εγω με τα Αλβανα εχω θεμα,π.χ μου βγαζουν μια Κρομανιον κατασταση ,κατι σε homo erectus κατι σε ακατεργαστο.Τυπικο μασαζ του κωλου και γαμησακι χωρις κατι το ιδιαιτερο.Μπυροκοιλια, οχι μεγαλη βεβαια αλλα εμενα με ενοχλει.Χαλαρωση δηλαδη γενικα που δεν φαινεται στο σαλονι.Η συναντηση εγινε πριν απο τρεις εβδομαδες και εφυγα απο το μαγαζι χωρις να το παρει χαμπαρι ουτε η ιδια γιατι ξενερωσα.Αυτα κυριοι.

Νομίζω όλοι όσοι είμαστε στο κουρμπέτι, κάποια στιγμή τυχαίνει και βαλτώνουμε σε κάποια μαλακία.. και συμφωνώ μαζί σου για τα αλμπάνια..  :hi:
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.041
Πόντοι
5.595
Ποσά κιλά μ... είστε που δεν ανοίγετε σε παλιούς πελάτες, που αφιερώνουν το χρόνο τους κ έρχονται στο κολομαγαζο σας μέσα στη ζέστη...  έλεος πια με κάποια μαγαζια
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Πέρασα σήμερα από εδώ. Νομίζω ότι έκλεισε αφού στα δύο κουδούνια υπήρχε ταινία που τα έκλεινε χωρίς καμία ένδειξη. Μάλλον ένα από τα ιστορικότερα μασατζίδικα, από όπου έχουν περάσει και μεγάλα ονόματα του χώρου έκλεισε. Να δούμε αν είναι οριστικό....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Πέρασα σήμερα από εδώ. Νομίζω ότι έκλεισε αφού στα δύο κουδούνια υπήρχε ταινία που τα έκλεινε χωρίς καμία ένδειξη. Μάλλον ένα από τα ιστορικότερα μασατζίδικα, από όπου έχουν περάσει και μεγάλα ονόματα του χώρου έκλεισε. Να δούμε αν είναι οριστικό....

αφού αι εργαζόμεναι εθεάθησαν στο Στουρνάρη 29...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Επίσκεψη πριν από λίγο στο ίδρυμα όπου είδαμε και καταγράψαμε τις κάτωθι... :woldman:

Η Χριστίνα,η ψηλή μελαχροινή με το γλυκό πρόσωπο και το γεμάτο κορμί... :humpleg:

Η Μαριάννα,μια κοντή καστανή κοπέλα,εντελώς αδιάφορη και άχρωμη παρουσία με χαρακτηριστική γεωργιανόφατσα...

Η Εύα,το μελαχροινό αδύνατο καυλοράπανο με μαύρο ξεκωλοειδές φορεματάκι που ήταν σηκωμένο σχεδόν ως τη μέση-όλα τα κωλομάγουλά της έξω!!! :kissass:
Μάλλον δεν πρόκειται στη Στουρνάρη...

Η Λίλη η Κινέζα ήταν σε δωμάτιο...

Προγράμματα τα γνωστά:

50 ευρώ τα 30 λεπτά.
60 ευρώ τα 45 λεπτά.
80 ευρώ τα 60 λεπτά.
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
Επίσκεψη πριν από λίγο στο ίδρυμα όπου είδαμε και καταγράψαμε τις κάτωθι... :woldman:

Η Χριστίνα,η ψηλή μελαχροινή με το γλυκό πρόσωπο και το γεμάτο κορμί... :humpleg:

Η Μαριάννα,μια κοντή καστανή κοπέλα,εντελώς αδιάφορη και άχρωμη παρουσία με χαρακτηριστική γεωργιανόφατσα...

Η Εύα,το μελαχροινό αδύνατο καυλοράπανο με μαύρο ξεκωλοειδές φορεματάκι που ήταν σηκωμένο σχεδόν ως τη μέση-όλα τα κωλομάγουλά της έξω!!! :kissass:
Μάλλον δεν πρόκειται στη Στουρνάρη...

Η Λίλη η Κινέζα ήταν σε δωμάτιο...

Προγράμματα τα γνωστά:

50 ευρώ τα 30 λεπτά.
60 ευρώ τα 45 λεπτά.
80 ευρώ τα 60 λεπτά.

η ευα ξαναγυρισε απο σ29??
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
15
Like
591
Πόντοι
290
Ανοιξε παλι το μαγαζι? Τελευταια φορα που περασα δεν υπηρχε ουτε το κουδουνι..
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
εχουμε τηλ να δουμε αν ειναι ανοιχτο κυριακη;
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Κινεζακι παιζει στανταρ??
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
εχουμε τηλ απο αυτο;γιατι παω ανοιγουν απο κατω αλλα οχι απο επανω
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Α ειναι ακομα εκει?
Thanks man :hi:

Την Παρασκευή που πέρασα ήταν η Λιλή και η Χριστίνα. Την πόρτα άνοιξε η έταιρη κινέζα Λουλου η οποία όμως δεν  περνάει. Υποτίθεται ότι η Λιλή θα γύρναγε Κίνα μιας και δεν είχε ανανεωθεί η κάρτα της. Τώρα τι έγινε τρέχα γύρευε...
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
Την Παρασκευή που πέρασα ήταν η Λιλή και η Χριστίνα. Την πόρτα άνοιξε η έταιρη κινέζα Λουλου η οποία όμως δεν  περνάει. Υποτίθεται ότι η Λιλή θα γύρναγε Κίνα μιας και δεν είχε ανανεωθεί η κάρτα της. Τώρα τι έγινε τρέχα γύρευε...


H ευα τελος??
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom