Νέα

Oneiro Massage, Μάρνη 28, 5ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 280K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Εχετε επισκεφτει εστω μια φορα το καταστημα?

  • Ναι , εχω κανει και μασαζ

    Ψήφοι: 172 35,9%
  • Ναι , απλα τσαρκα, δεν εκανα μασαζ

    Ψήφοι: 33 6,9%
  • Οχι , αλλα θελω

    Ψήφοι: 233 48,6%
  • Οχι , ουτε θελω

    Ψήφοι: 41 8,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    479
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.392
Κριτικές
14
Like
3.357
Πόντοι
4.895
Νέα ενημέρωση
Χθές απόγευμα και αφού βρήκα το Στουρνάρη κλειστό (γιατί?) πήγα στο εν λόγω ίδρυμα του θρέντ.
Κοπέλες 2 διαθέσιμες εκείνη τη στιγμή. Μία ψηλή, αλόγα, καστανόξανθη που πιο πολύ με φόβιζε παρά μου έκανε κούκου και μία ονόματι Μελίνα (καμία σχέση με την γνωστή). Σχετικά κοντή, μελαχροινή, με 3άρι πεσμένο βυζί και αφρατούλα. Δεδομένης της ώρας και του πακέτου-Στουρνάρη προχώρησα με τη δεύτερη.
Το γνωστό ντούς και μετά λαδόμασάζ που προς το πασάλειμα έφερνε. Εκεί μου λέει ότι είναι πρώτη μέρα στο μαγαζί αλλά κάνει και πρωκτικό με επιπλέον επιβάρυνση 50 ευρώ (80+50). Με ελαφρό διακανονισμό κατέληξα στα 110. Ακάποτο, ισπανική (που πολύ την ήθελα) σκούφος και κανονικά σε στάσεις αυτή από πάνω, εγώ από πάνω και από πίσω χωρίς ιδιαίτερη συμμετοχή από μέρους της. Μετά φτάσαμε στο πρωκτικό όπου και τονόθηκε το ενδιαφέρον της και έδειξε να το ευχαριστιέται. Έπειτα από κανά 5λεπτο ακολούθησε εναλλαγή από την μία οδό στην άλλη τελειώνοντας στο όπισθεν μέρος. Έδειξε να θέλει και άλλο παρά τα 45 λεπτά που είχαμε συμπληρώσει και μου πήρε και μία ελαφριά πίπα ακάποτη σαν δώρο. Ακολούθησε ντούς και χαιρετισμός. Γενικά έδειξε να τιμάει τα λεφτά της αν δεν την ψήσουν οι υπόλοιπες να επιταχύνει την διαδικασία. Ααα, και φεύγοντας είδα και μία ακόμη διαθέσιμη ψηλή μεχροινή, ίσιο μαλλί και με μικρό βυζί. Ελπίζω να βοήθησα τους συναγωνιστές.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Τελευταίες πληροφορίες λένε πως, στο εν λόγω ίδρυμα, παρουσιάστηκαν προβλήματα με τα υδραυλικά και θα παραμείνει κλειστό για λίγες μέρες (επιδημία έπεσε? :2funny:)
Αν κάποιος συνάδελφος, διασταυρώσει την πληροφορία, ας ενημερώσει
 

pigasos_

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
25
Like
75
Πόντοι
10
Το θέμα έχει ξανα παρουσιαστεί .
Απλά ρωτάω αν έχει αλλάξει κάτι στο μαγαζί αυτό.
Εχει πάει καποιος φίλος πρόσφατα να μας πεί εντυπώσεις.


καλησπερα παιδια!!!εγω πηγα προσφατα,τα πραγματα εχουν αλλαξει!!!κανουν ανακαινηση στα δωματια,οι θοδωρες εχουν φυγει....περασα με μια ξανθια καμπυλατη πιτσιρικα...πολυ ξεπετα παιδια...προσοχη!!!!!
 

fytilis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
έφαγα μια μεγαλη μουφα στην μαρνης. 'οντως το μαγαζί είναι φουλ φουλ ακόμα και για αυτόν που θΑ πάει πρώτη φορά. Είχε 2 μπαζα αλλά επειδή είχα κάβ λες πήρα την κάπως πιο αδύνατη Μαρία εκ βουλγαρίας πιτσιρίκα. Στο δωμάτιο μου ζητά λεφτά μπροστά, της δίνω 100 φέρνει ρέστα 20, λέω καλή ξίγα θα φάμε. Προφανώς είχε στ μυαλό της κατευθείαν την μπριζόλα, έμεινε με τα εσώρουχα κατευθείαν αλλά εγώ ήθελα να ην δοκιμάσω και σις μαλάξεις πρώτα. Ατείο χαίδεμα σε όλα το σώμα εντελώς άχρηστο, καμία μα καμία σχέση με μασάζ. Γυρν'αω μπροστά μπάς και τον πάρει...τίποτα συνέχιζε να χιδεύει άσκοπα. Ήταν φανερό ότι περίμενε εμένα να την καθοδηγλησω...αλλά ελληνικά μηδέν, ούτε αγγλικά, δεν μπορύσα να της μεταδώσω τι ήθελα, ήτανε και πολύ αμήχανη...να μην τα πολυλογώ....ΕΒΑΛΕ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ, δάκρυζε σπαραχτικά και κατάντησα να την παρηγορώ στην αγκαλιά μλου. Φυσικά ούτε σκέψη για μπριζόλιασμα μετά απο τέτοιο επεισόδιο. Με χίλια βάσανα καταφερα να πάρω ακόμη ε΄να εικοσάρικο ρέστα καθλως η σερίφισσα με ρώτησε αν έκανα μόνο μασάζ και την είπα ούτε μασάζ καλά καλά...μοναδική εμπειρία



ΥΓ έχει λίγο καιρό το περιστατικό (αρχες Μαρτίου), αλλά είπα να μην την μαυρίσω την μκρή κατευθείαν μιας και παίζει να ήτανε και πρώτη ης μέρα...δεν ξηγήται αλλιώς...
 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
μεταφερθηκε στο Μαρνης 11 στο 5 οροφο κουδουνι χαλαλουιτα
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
ΥΓ έχει λίγο καιρό το περιστατικό (αρχες Μαρτίου), αλλά είπα να μην την μαυρίσω την μκρή κατευθείαν μιας και παίζει να ήτανε και πρώτη ης μέρα...δεν ξηγήται αλλιώς...

Ετσι, έτσι! Να είμαστε πρώτα άνθρωποι, και μετά μπουρδελιάρηδες. Στο κάτω κάτω της γραφής, όλοι έχουμε αισθανθεί άσχημα τις πρώτες ημέρες σε νέο εργασιακό χώρο. Πόσο μάλλον σε τέτοιου είδους εργασία.

Μέχρι βέβαια, να συνηθίσει η κορασίδα τις συνθήκες εργασίας και τότε θα μπούν οι κανονικές κριτικές.
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Ο καινουργιος χώρος άψογος. Ολοκαίνουργια τα πάντα.
Από κορίτσια όμως κάτω του μετρίου.
Λέει ότι από βδομάδα θα εφοδιαστεί. Για να δούμε...
 

freedom1978

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους

λοιπον σημερα πηγα στην φραντζη , θα μου πειτε τι σχεση εχει αυτο με την μαρνης????? ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ. και θα καταλαβετε στην πορεια. χτυπαω μου ανοιγει μια πιτσιρικα μελαχρινη αντικαθυστουσε την Θωδορα , της λεω να κανουμε μαζι και μου ειπε οτι ειναι απο αλλο μαγαζι και δεν κανει σε αυτο , απλα αντικαθυστα την αλλη που ειχε παρει αδεια. Το μωρο ειναι ολα τα λεφτα πολυ απλα τετοια γυναικαρα δεν εχω ξαναδει σε μασατζιδικο ουτε καν σε ακριβη βιζιτα.

εμαθα οτι απο μεθαυριο θα ειναι στην μαρνης και θα δουλευει μεχρι το τελος της εβδομαδας οπου και θα παει να δουλεψει μονιμα στην φραντζη.

Παιδια μονο και μονο απο περιεργεια πρεπει να πατε να την δειτε και αν δεν σας αρεσει φυγετε την λενε ΛΙΑ. ειναι περιπου στα 26-27 την εκανα εγω μπορει και πολυ ποιο μικρη. εχει απιστευτο σωματακι  γυρω στο 2,5 το στηθος και πολυ καλες αναλογιες.

την περιγραφω και εχω καυλωσει αστε τα μαγκες για οσους τους αρεσει η μελαχρινη ειναι ολα τα λεφτα σας λεω.

Αν την ξερει καποιος ενοειτε πως θελω να μαθω λεπτομερειες.

καλη συνεχεια σε ολους.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
χτυπαω μου ανοιγει μια πιτσιρικα μελαχρινη αντικαθυστουσε την Θωδορα , της λεω να κανουμε μαζι και μου ειπε οτι ειναι απο αλλο μαγαζι και δεν κανει σε αυτο , απλα αντικαθυστα την αλλη που ειχε παρει αδεια.
..............................................
εμαθα οτι απο μεθαυριο θα ειναι στην μαρνης και θα δουλευει μεχρι το τελος της εβδομαδας οπου και θα παει να δουλεψει μονιμα στην φραντζη.
..............................................
Αν την ξερει καποιος ενοειτε πως θελω να μαθω λεπτομερειες.

Σου είπε μήπως τι ώρες θα δουλεύει στο Μάρνης όσο κάτσει εκεί?
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
η πινακιδα λεει στουντιο! θυμαστε που παλιοτερα ενας συναγωνιστης ειχε δει οθονη απο καμερα στο 28? τωρα ειδα στο 11!! δειχνει μονο την εισοδο!οι γειτονες εχουν προβλημα με το εν λογω ιδρυμα!!
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Επίσκεψη τις προάλλες στο ίδρυμα. Πήρα για δεύτερη φορά την Αναστασία (20χρονη ελληνίδα, αρκετά γεμάτη, πολύ γλυκιά, με τριάρι βυζί και καλή διάθεση). Ξανά μηδέν στο μασάζ (μου έκανε όμως μισή ώρα), καλή συμμετοχή στην μπριζόλα, αλλά πάνω απ' όλα: ΤΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ! 80 ευρώ για περίπου 50 λεπτά έδωσα (45 μου είχαν πει στην αρχή, γύρω στα 50 βγήκαν τελικά, χωρίς βιασύνη). Το καλό είναι ότι στην είσοδο γράφει ΣΤΟΥΝΤΙΟ στον 5ο, αλλά υπάρχει και κουδούνι... Τσιμπουκάκης  :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Στο Μαρνης 11 πλεον περασμενο σαββατο πηρα μια Κατερινα απο ρουμανια καλο σωμα λεπτη, βυζι ολιγον πεσμενο (ενεκα μητερα) πολυ καλο τσιμπουκι και συμετοχη ...δεν ειναι σουπερ σεξουαλα αλλα δεν μετανιωνεις...το 80αρι...
αυτα
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
παιδες καλημερα..λοιπον,απο προχθεσινη επισκεψη στο μαγαζι...εχει ξανανοιξει,στην πορτα για οσους την θυμουνται η ολγα(αν θυμαμαι καλα το ονομα),απο πατησιων 175.Κοπελες 3,λαουρα,ξανθια μετριο υψος,καλο κορμι θα ελεγα,μια αλλη που ουτε την θυμαμαι,αδιαφορη,και τελος μια τζενη,μετρια πραγματα..μου ειπε πως περιμενει αλλες 2.Δεν εκατσα λογω δουλειας...αυτα κυριοι...
 

tourist

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Μια αννα απο αλβανια γεματουλα που επαιζε παλιοτερα στο ιδρυμα που βρισκεται?ξερει κανεις?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom