Νέα

Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Cr9
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 571
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.655
Like
20.394
Πόντοι
5.006
πως ξερεις οτι ηταν αδερφες;
δεν ξερω αν βαζαν κρεας στον κωλο τους, αλλα θηλυπρεπιζαν κανα δυο ατομα στο γυμνασιο και στο λυκειο....και ως εκ τουτου τρωγαν τρελο δουλεμα και κανα ξυλικι που και που...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
εμεις αναπηρο δεν είχαμε στο σχολειο, αλλα αδερφες και μαυρακια περασαν τα πανδεινα...
Άλλο αυτές οι κατηγορίες τύπε,αυτες περνάνε τα πάνδεινα και σημερα και στις προηγμένες χώρες
Και εμενα με κοροιδευαν. Μεχρι β λυκειου πηγα. Αλλα και στο στρατο τα ιδια γινονται απλα παιρνεις το αιμα σου πισω οταν παλιωσεις.
Για τόσο σοβαρό λόγο όσο του Μάμαλου?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.655
Like
20.394
Πόντοι
5.006
Άλλο αυτές οι κατηγορίες τύπε,αυτες περνάνε τα πάνδεινα και σημερα και στις προηγμένες χώρεςΓια τόσο σοβαρό λόγο όσο του Μάμαλου?
τα παιδια δεν κανουν διακρισεις...γι αυτά ο,τι διαφερει (αναπηρος, πουστης, μαυρος) περναει ζορικα...
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Άλλο αυτές οι κατηγορίες τύπε,αυτες περνάνε τα πάνδεινα και σημερα και στις προηγμένες χώρεςΓια τόσο σοβαρό λόγο όσο του Μάμαλου?
οχι για κοινωνικοοικονομικους λογους και γιατι δεν υπερασπιζομουν τον εαυτο μου. Οταν απομακρυνθηκα απο το σχολειο εγινα ανθρωπος μεχρι τοτε ημουν ρεταλι.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
τα παιδια δεν κανουν διακρισεις...γι αυτά ο,τι διαφερει (αναπηρος, πουστης, μαυρος) περναει ζορικα...
ζορικα σε λεκτικο επίπεδο οκ,δε μπορεις να τους φιμωσεις το στόμα,εδω αυτος περιγράφει σε δημοτικο συνθηκες αναμορφωτηρίου νομίζω
οχι για κοινωνικοοικονομικους λογους και γιατι δεν υπερασπιζομουν τον εαυτο μου. Οταν απομακρυνθηκα απο το σχολειο εγινα ανθρωπος μεχρι τοτε ημουν ρεταλι.
μηπως ησουν γιεγιες τύπε?σε κοροιδευαν όπως είπες ,δε σε δερναν
Και τον αριστο μαθητη χτυπανε
καλα ρε τύποι που πήγατε σχολειο?
URL]]
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
ζορικα σε λεκτικο επίπεδο οκ,δε μπορεις να τους φιμωσεις το στόμα,εδω αυτος περιγράφει σε δημοτικο συνθηκες αναμορφωτηρίου νομίζωμηπως ησουν γιεγιες τύπε?σε κοροιδευαν όπως είπες ,δε σε δερνανκαλα ρε τύποι που πήγατε σχολειο?

Η ψυχολογικη βια δεν ειναι λιγοτερο σκληρη ή επιζημια απο την σωματικη.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.858
Like
447
Πόντοι
36
τύπε αν ειναι αλήθεια αυτα που λέει πρέπει να μας πει που και πότε πηγαινε δημοτικο για να υποστουν τις συνέπειες οι εκπαιδευτικοί(σκουληκια πασοκτζήδες)για αμεληση καθηκόντων,ξύλο,δε τον παίρναν στις εκδρομές και εγκατάλειψη γυμνασιου λόγω μπούλινγκ?? :dunno:
ΣΩΣΤΟ!!!!!!!!!!!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.861
Κριτικές
1
Like
32.649
Πόντοι
6.256
Γιατι ασχολουνται τωρα με τους ολυμπιονικες οι ξεφτιλοδημοσιογραφοι?
Ας μεινουν στο ξεφτιλισμενο ελληνικο ποδοσφαιρο με τους προεδρους των ομαδων που ειναι εμποροι ναρκωτικων.
Οι ολυμπιονικες μας υψωσαν την ελληνικη σημαια, ακουστηκε σε ολο τον πλανητη ο εθνικος υμνος, χαρηκαμε, νιωσαμε υπερηφανια.
Με μεγαλη μου χαρα τωρα βλεπω αθλητικη κυριακη και αλλες αθλητικες εκπομπες να ασχολουνται με σκοποβολη γυμναστικη ιστιοπλοια κτλ.
Ειμαι περηφανος.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.861
Κριτικές
1
Like
32.649
Πόντοι
6.256
Λαβωμένος πετρούνιας τώρα,
Λέτε να το πάρει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom