Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Όνομα:  Ιωσήφ Μπλάσκος
Μηνύματα:  3062 (6.186 ανά ημέρα)
Αξίωμα:  Τιμημένος
Ημερομηνία εγγραφής:  30/10/08, 00:12
Τελευταία σύνδεση:  06/03/10, 18:06

--------------------------------------------------------------------------------

Αυτό σημενει οτι ΖΕΙ και μας παρακολουθεί (αν δεν εχει κανεναν κλωνο)
 

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
Τρίκαρδε...είσαι η προσωποίηση του Σέρλοκ Χολμς
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Παιδια αντι να ασχολειστε με το τι κανει ο Ιωσηφ.παρτε να δειτε συμφωνα με αυτο το αρθρο.η πτηση απο Συμφεροπολη για Κιεβο της εταιριας Донбассаэро.Δεν μπορεσε να πεταξει εξαιτιας του πληρωματος.αυτο εγινε γνωστο απο τον βουλευτη του Κομμουνηστικου κομματος Λεονιντ Γκρατς.που ηταν να πεταξει με αυτην την πτηση.με την ιδια πτηση θα πεταγε και ο γενιοκος αντιεισαγγελεας της Ουκρανιας.Στους πιλοτους βρηκανε 3-3,5 промил αλκοολ(δεν το ξερω στα Ελληνικα πως αντιστιχει.με πανω απο 0,5 промил ο οδηγος αυτοκινητου θεωρειτε μεθυσμενος!Ξανασκεφτητε το αν θελεται να πεταξεται με Ουκρανικες αερογραμμες ξανα! :rockon:
 

cavern

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
82
Like
2
Πόντοι
0
Δημητράκη ΣΟΣ. Άσε τις αερογραμμές και ανέβασέ μας κανένα βίντεο. Κάνε καμία ανταπόκριση.
Η χώρα βρίσκεται σε κρίση. Χρειαζόμαστε άμεσα κάτι το φαντασιωσικό για να τονώσει το εγώ μας. Κολυμπάμε σε ένα απέραντο ωκεανό βαζελίνης.

Όσο για τον Ιωσήφ που μας διαβάζει του αφιερώνω τους στίχους ενός παλαιού δακρύβρεχτου άσματος

“You picked the right time to leave us Lucie….
……400 children and a crop in the field”
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Ναι βρε Τσάρε της Ρωσσικης Ηδωνής

Βάλε κανένα βίντεο να τονοθούμε :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Αγωνιστικοι χαιρετισμοι απο Μινσκ!!!!!

Εδω ειναι γουαου! Ανοιξε ξανα και το καλυτερο(για μενα) κλαμπακι της πολης!!!!! Την ημερα της γυναικας δεν ξεραμε με ποια να πρωτοπαιξουμε! χαμος λεμε! Αυριο επιστρεφω Ελλαδα και θα γραψω αναφορα στο αλλο θρεντ!

Για οσους εχουνε πηξει με την οικονομικη κριση, αφιερωμενο ενα ουκρανικο βιντεακι, εκει τραγουδανε για τα βυζια τους ναουμε!

Αντε καλη εκτονωση! χαχαχαχα


Υ.Γ. ΠΠε σουλειψα???? Ερχομαιιιι χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Αγωνιστικοι χαιρετισμοι απο Μινσκ!!!!!

Εδω ειναι γουαου! Ανοιξε ξανα και το καλυτερο(για μενα) κλαμπακι της πολης!!!!! Την ημερα της γυναικας δεν ξεραμε με ποια να πρωτοπαιξουμε! χαμος λεμε! Αυριο επιστρεφω Ελλαδα και θα γραψω αναφορα στο αλλο θρεντ!

Για οσους εχουνε πηξει με την οικονομικη κριση, αφιερωμενο ενα ουκρανικο βιντεακι, εκει τραγουδανε για τα βυζια τους ναουμε!

Αντε καλη εκτονωση! χαχαχαχα


Υ.Γ. ΠΠε σουλειψα???? Ερχομαιιιι χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα
Τι να μας πεις εσυ ρε κακομοιρη?
Εσυ δεν ησουνα που κατεβαζες φοτος απο το νετ και τις παρουσιαζες για ερωμενες σου?
Αν κανω λαθος διορθώστε με, και ζητω προκαταβολικα συγνωμη.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Τι να μας πεις εσυ ρε κακομοιρη?
Εσυ δεν ησουνα που κατεβαζες φοτος απο το νετ και τις παρουσιαζες για ερωμενες σου?
Αν κανω λαθος διορθώστε με, και ζητω προκαταβολικα συγνωμη.
το να πετας μια μαλακια και να ζητας και "προκαταβολικα συγνωμη" δειχνει απο μονο του τι κακοπροαιρετος ανθρωπος εισαι.Και επιπολαιος μπορω να πω καθως αφου δεν ξερεις καν τι εχει παιχτει πετας ενα αυθαιρετο συμπερασμα για να αποδειξεις ενας θεος ξερει τι!

Ναι λοιπον, αφου ετσι πιστευεις ολες οι φωτο που εχω ποσταρει ειναι απο το ιντερνετ, μην ασχολεισαι αλλο μαζι μου , ειμαι ψευτης και φασιστακι!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. μας χρωστας μια εξηγηση με βαση ποια γνωση και ποιες εμπειριες δικες σου, κρινεις ως ψευτη και τον ιδιο τον Ιωσηφ! Μαλλον εισαι επαγγελματιας λασπολογος κι εσυ...
 

tester

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Όνομα:  Ιωσήφ Μπλάσκος
Μηνύματα:  3062 (6.087 ανά ημέρα)
Αξίωμα:  Τιμημένος
Ημερομηνία εγγραφής:  30/10/08, 00:12
Τελευταία σύνδεση:  χθες στις 12:59


:think: :think: :think:
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
μεγα διδασκαλε γυρνα στους μαθητες σου,
σ αυτους που δεν σε γνωρισαν!

ειθε η ανοιξη να σε αναστησει στις ουκρανορωσσικες στεπες
και τα ποντιακα παραλια!
 

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
Ενταξει....αφήστε τον άνθρωπο ήσυχο..μπορεί κάποιοιε λόγοι οικογενειακοί, επαγγελματικοί κλπ.
να τον απασχολουν...ούτε όπως παρακαλάνε οι ΑΕΚτζήδες το Τίγρη να κάνατε...

τέλος πάντων....στενοχωριέμαι γιατί δε βλέπω κινητικότητα ούτε εδώ ούτε στο νήμα Σλαύες...που
άνοιξε ο εκλεκτόσ συμμαθητής της Σλαυομουνίας με έμφαση στη Πολωνομουνία Κος ΚΜΑΝ. Με λίγα λόγια
ψάχνει ο 'ανθρωπος να βρεί ένα γενικό κλειδί για τη σλαυτική ψυχή και μέσω αυτής στο σλαυικό μουνί...
μιλάμε αντί να σπαζοκεφαλιάζετε με τη σλαύα της αρεσκείας με το Κλειδί της Σλαυικής Ψυχήε (κάτι σαν
τον Αλχημιστή) ψεκάστε, σκουπίσατε, γαμήσατε....

ΧοΧο εγελάσαμε πάλι...

Σε ένα ποιό σοβαρό τόνο τώρα, επειδή φέτος ξεχειμώνιασα στη Ψωροκωσταινα και έχω μείνει πίσω στα Ουκρανορωσικα φροντιστήρια...υπάρχουν εδώ στην Αθηνα, σε Καλλιθέα, Μοσχάτο, Πειραιά και συναφή
ρωσικά-ουκρανικά στέκια....που πας και κανεις παρεούλα φιλική καμμία κυριακή η άλλη μέρα σχόλης
με τις Σβιέτες της πόλης....φιλικά πάντα...(εξ όψεως) για ενημέρωση για τη γλώσσα, τη ρωσικοουκρανική Ραπ και Ποπ και άλλες πολιτιστικές εμπειρίες.....κάτι μου είπαν για ένα Ρουλέτ η κάτι τέτοιο....έτσι να νοιώσουμε σα το σπίτι μας....Κανένας συνάδελφος να μας πληροφορήσει?
 

stelmi

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Το Ρουλετ ειναι στον πειραια αλλα δεν εχω παει ποτε
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Το Ρουλετ ειναι στον πειραια αλλα δεν εχω παει ποτε
ΡΥΛΕΤΚΑ (ρουλετκα),μαγκες.
Ρουλετ ειναι στα γαλλικα .
Θα δεις τεμαχια ,που ενδεχομενως εχεις ερθει πολυ...
κοντα τους σε στουντιο .Προσοχη ,ομως ,μπορει να ειναι με αμορε-νταβα μαζι.
 

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
Μάλιστα...υπάρχει διεύθυνση? Ποιά μέρα είναι καλά να πάει κανείς?


 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Ναι είναι στην Ομηρίδου Σκυλίτση κοντά στην πλατεία Ιπποδαμείας στον Πειραιά.
Δουλεύει Παρασκευή και Σ/Κ μόνο.
Εχω πάει πολλάκις και πέρασα καλά αλλά ΔΕΝ το συνιστώ να πάει κανείς αν δεν συνοδεύεται από ρωσσόφωνο -η .Όχι ότι θα τον δείρουν βέβαια αλλά σε κοιτούν παράξενα.
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1


φάτε μάτια ψάρια  :smitten: :smitten: :smitten: δεν υπάρχουν αυτές οι Ουκρανέζες ! 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom