Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
631
Πόντοι
81
Ελπίζω τουλάχιστον να βλέποταν η παπαδιά γιατί έχω υπόψιν τουλάχιστον δύο που είναι εκπληκτικές!
σωματακι πολυ καλο η φατσα δεν ελεγε και πολλα.Πηγαινουν πολλα χρονια ομως ...εποχη Γιαννας Αγγελοπουλου....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.514
Like
65.632
Πόντοι
11.956
Γιατί μπορεί κάποτε να του μίλησε κάποια Βεροιώτισα ή Κιλκισιώτισα,και να νομίζει ότι όλες είναι ανοιχτές
Στην γύρω περιοχή Θεσσαλονίκη.... Σέρρες και Κιλκίς ειμουν σε καλή ηλικία τουλάχιστον 1.5 χρόνο ...έκανα διάφορα...και στην Αθήνα ......Σέρρες Κιλκίς κοπέλες φοιτήτριες πάλι έχω δείγμα ....άλλοι μπορούν να πουν για άλλες περιοχές....εγώ αυτές ξέρω πολύ καλά
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
631
Πόντοι
81
Στην γύρω περιοχή Θεσσαλονίκη.... Σέρρες και Κιλκίς ειμουν σε καλή ηλικία τουλάχιστον 1.5 χρόνο ...έκανα διάφορα...και στην Αθήνα ......Σέρρες Κιλκίς κοπέλες φοιτήτριες πάλι έχω δείγμα ....άλλοι μπορούν να πουν για άλλες περιοχές....εγώ αυτές ξέρω πολύ καλά
παιζει καλο παιχνιδι σε αυτες τις περιοχες ...δεν λειπουν βεβαια και κατι ξυνιολες σε περιοχες οπως το Ωραιοκαστρο που το παιζουν πλουσιες η Ανατολικη Θεσσαλονικη...κ μονο που τις βλεπεις σε πιανει ικτερος...
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.644
Like
7.889
Πόντοι
1.056
Στην γύρω περιοχή Θεσσαλονίκη.... Σέρρες και Κιλκίς ειμουν σε καλή ηλικία τουλάχιστον 1.5 χρόνο ...έκανα διάφορα...και στην Αθήνα ......Σέρρες Κιλκίς κοπέλες φοιτήτριες πάλι έχω δείγμα ....άλλοι μπορούν να πουν για άλλες περιοχές....εγώ αυτές ξέρω πολύ καλά
Εγώ θα πω ότι από όσες έχω γνωρίσει οι Σερραίες ήταν οι πιο ωραίες......
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
ειναι μια μεγαλη αδερφαρα ο wolfman, γι αυτο μας τη μαπινει ετσι, επειδη εμεις γαμαμε και εκεινος ουτε γαμια δε μπορει να βρει! Ουστ παλιοπουστρα @Wolfman42 που εχεις και 3 προφιλ παλιοαδερφη
επειδη εσυ γαμας εξω και εγω γαμαω στα μπουρδελα μαλλον μας ζηλευει και βγαζει τη κακια του,και υποστηριζει τα πακια για να μας πικαρει που δε γαμαμε εκεινον αντι τις τανες και τις εξω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Mην τρελαίνεσαι...οι συναγωνιστές περιγράψανε εμπειρίες από εκείνες τις καλές μέρες όπου τα σκυλιά τα έδεναν με λουκάνικα.
Προφανώς η συνέχεια ήταν διαφορετική για πόλους λόγους.
εχεις δικιο λοιπον καταλαβαινω
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Εμείς φίλε μύστη είμαστε λίγο αλήτες πάντως
εεε ναι τετοιους θελουν κατι γκομενες ανωριμες οχι σοβαρες και επισης αυτοι που εχουν τα κονε αλητεια σα αυτους αποδεχονται σε παρεες,εγω δε ειμαι ετσι εμενα παντα με αποδεχονται εναλακτικοι και απλοι ανθρωποι οι οποιοι αυτοι οπως καταλαβαινεις δε ειχαν τα κονε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.332
Κριτικές
62
Like
41.014
Πόντοι
8.530
Έλα ρε δεν κατάλαβες?
Δεν εννοεί εκεί...
Εννοεί ότι τις γνώρισε εκτός έδρας τους.
Εκεί ανοίγονται και πιθανώς να :pipa1:...

Αν πάς στο κατσικοχώρι του Κιλκίς το παίζουν όλες παρθενόπες....
Βέροια ελαφρώς καλύτερα.
Τήνο και Μύκονο προς το να συμφωνήσω....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.332
Κριτικές
62
Like
41.014
Πόντοι
8.530
Έλα ρε δεν κατάλαβες?
Δεν εννοεί εκεί...
Εννοεί ότι τις γνώρισε εκτός έδρας τους.
Εκεί ανοίγονται και πιθανώς να :pipa1:...

Αν πάς στο κατσικοχώρι του Κιλκίς το παίζουν όλες παρθενόπες....
Βέροια ελαφρώς καλύτερα.
Αν δεις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ κατσικοχωρι θα αυτοκτονήσεις με την γκλίτσα... :grin:
Όπως και να έχει οι πόλεις που ανέφερες είναι πρωτεύουσες Νομών,έδρες Νομαρχιών...προφανώς ανήκεις σε αυτούς που δεν έχουν περάσει από ΜΗ πρωτευουσιανικο περιβάλλον.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.778
Κριτικές
8
Like
26.340
Πόντοι
6.336
Αν δεις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ κατσικοχωρι θα αυτοκτονήσεις με την γκλίτσα... :grin:
Όπως και να έχει οι πόλεις που ανέφερες είναι πρωτεύουσες Νομών,έδρες Νομαρχιών...προφανώς ανήκεις σε αυτούς που δεν έχουν περάσει από ΜΗ πρωτευουσιανικο περιβάλλον.
Χειρότερες πόλεις από το Κιλκίς και τον Πύργο δεν υπάρχουν σε αυτή την χώρα...
Κατσικοχώρια κυριολεκτικά....
Πόλεις είναι αυτές?
:confused:
Και δεν ανήκω σε αυτούς που λες....
Στο χωριό του πατέρα έχουμε 900 κατοίκους περίπου.
Στης μάνας κάνα 100αρι.....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.332
Κριτικές
62
Like
41.014
Πόντοι
8.530
Χειρότερες πόλεις από το Κιλκίς και τον Πύργο δεν υπάρχουν σε αυτή την χώρα...
Κατσικοχώρια κυριολεκτικά....
Πόλεις είναι αυτές?
:confused:
Και δεν ανήκω σε αυτούς που λες....
Στο χωριό του πατέρα έχουμε 900 κατοίκους περίπου.
Στης μάνας κάνα 100αρι.....
Πάλι καλά...σε τιμά αυτό.
Είναι αλήθεια όμως ότι σε πόλεις με πενταψηφιο πληθυσμό η κοινωνία τείνει να λειτουργεί σαν χωριό...ξέσκισματα μεταξύ κοινών γνωστών που γνωρίστηκαν στο σχολείο η κοντοχωριανοι και άλλα τέτοια μίζερα.Δεν υπάρχει χώρος για ξένους σε τέτοιες κοινωνίες...
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.778
Κριτικές
8
Like
26.340
Πόντοι
6.336
Πάλι καλά...σε τιμά αυτό.
Είναι αλήθεια όμως ότι σε πόλεις με πενταψηφιο πληθυσμό η κοινωνία τείνει να λειτουργεί σαν χωριό...ξέσκισματα μεταξύ κοινών γνωστών που γνωρίστηκαν στο σχολείο η κοντοχωριανοι και άλλα τέτοια μίζερα.Δεν υπάρχει χώρος για ξένους σε τέτοιες κοινωνίες...
Μόνο άμα έχεις κύκλο.....

:tooth:
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
8
Like
5.404
Πόντοι
736
8/10 ειναι απιστες....
πολυ καλυτερο ποσοστο απο το 11/10 που ειμαστε εμεις
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
8
Like
5.404
Πόντοι
736
Πικρή αλήθεια....
Φαντάσου να πέφτεις συνέχεια στις 2/10;
Αυτο θα με κανει να νιωθω περισσοτερο μαλακας.
Πως εχουμε απαιτησεις απο την γυναικα να ειναι πιστη οταν ειμστε τρισχειροτεροι;
Περα απο μαλακες ειμαστε και υποκριτες...
Πρωτα πρεπει να φτιαξουμε τους εαυτους μας και μετα να εχουμε απαιτησεις απο τις γυναικες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.332
Κριτικές
62
Like
41.014
Πόντοι
8.530
Αυτο θα με κανει να νιωθω περισσοτερο μαλακας.
Πως εχουμε απαιτησεις απο την γυναικα να ειναι πιστη οταν ειμστε τρισχειροτεροι;
Περα απο μαλακες ειμαστε και υποκριτες...
Πρωτα πρεπει να φτιαξουμε τους εαυτους μας και μετα να εχουμε απαιτησεις απο τις γυναικες
Αν δεν δινει κωλο πόσο να την κρατήσουμε;Μαλακες θα είμαστε αν κρατάμε μπαζολες και μιζερες....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χουάν Ραμόν Ρότσα.

Ο Τίγρης της Μπόκα.

:undecided-old:
Μπουμπλης...τον είχε αναφέρει και ο Νικόλας Άσιμος σε ένα άσμα του αν ενθυμουμαι καλώς....
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
8
Like
5.404
Πόντοι
736
Αν δεν δινει κωλο πόσο να την κρατήσουμε;Μαλακες θα είμαστε αν κρατάμε μπαζολες και μιζερες....
Αν δεν δινει κωλο και δεν σου καλυπτει τα θελω σου, ενω εσυ εισαι αψογος απεναντι της πολύ απλα ληξτε το.
Αντρικια πραγματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom