Νέα

Οίκος Εποχής Σούλα-Αμφιθέα Λάρισας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 155
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

jack23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο διαφορετικα απο τα στουντιο θεσ/νικης. μου δωσαν την εντυπωση οτι ο χρονος ειναι πολυ λιγος,και μου ζητησαν τη ωρα της μαχης να τελειωνω,πιον εμενα που δεν φοιμιζομαι για τις μακρυωρες επισκεψεις μου.οι υπηρεσιες για τα 40ε ειναι λιγες.
 

mateo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη στο ιδρυμα σημερα. Κατια ελληνιδα και Βιολετα Πηρα Κατια απλο .Στον αγωνα τωρα.Κορμι αψεγαδιαστο συμπεριφορα πολυ καλη λες και πας με την καλη σου γκομενα γιατι ολοι εχουμε και μαπα χρονος καλος γενικα μια τιμια προταση στον καμπο.Μαλλον θα κανει καριερα.Τους αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολους και ειδικα στον δασκαλο gl
 

mateo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
καταθεση σημερα στον οικο σουλα στη ΣΟΥΛΑ :knockinb: ελληνιδα 20 αστερων :boobies:προγραματακι 200ε ελευθερο  :pipa2:κ πρωκτικο  σουπερ αψογη σε ολα.ακομα κ τσατσα πολυ ομιλητικη
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
21
Like
348
Πόντοι
1.505
Ρε φιλε 200ε εδωσες για μια φορα ή για 2???Γιατι απο ο,τι θυμαμαι εχει κατι τιμες που σε πηδανε αντι να τους πηδιξεις εσυ...
 

larisaboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια οι τιμες ειναι απαγορευτικες για τις μερες που ζουμε... 200 ευρω ειναι πολλα οσο μηνιατικο κ αν παιρνεις... πχ αν απο 200 το πηγαιναν 100 σιγουρα θα ειχαν περισσοτερες επισκεψεις και θα χαν και κερδος.. πχ εγω θα το επαιρνα το προγραμμα αν ηταν 100
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
εννοειτε φιλαρακι συμφωνο απολυτωσ μαζι σου.μαλλων η ανθρωποι δεν εχουν καταλαβει που ζουνε.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
ρε παιδια οι τιμες ειναι απαγορευτικες για τις μερες που ζουμε... 200 ευρω ειναι πολλα οσο μηνιατικο κ αν παιρνεις... πχ αν απο 200 το πηγαιναν 100 σιγουρα θα ειχαν περισσοτερες επισκεψεις και θα χαν και κερδος.. πχ εγω θα το επαιρνα το προγραμμα αν ηταν 100
οντως...οι τιμες τους αγγιζουν επιπεδα city tour...ας χαλαρωσουν λιγακι,πρεπει να πηδαει κ η εργατια λιγακι,οχι μονο οι σεΐχιδες... :huh:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
θα χαλαρωσουν θα χαλαρωσουν σε λιγω που θα χτυπαν μυγεσ θα μιαλωσουν.
 

mateo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
οντως...οι τιμες τους αγγιζουν επιπεδα city tour...ας χαλαρωσουν λιγακι,πρεπει να πηδαει κ η εργατια λιγακι,οχι μονο οι σεΐχιδες... :huh:
ολοι εργατια ειμεστε αυτο το δωρο των 200 δε το κανεις καθε μερα στον εαυτο σου ολοι ξερουμε οτι ξεκινα απο τα 30
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
ολοι εργατια ειμεστε αυτο το δωρο των 200 δε το κανεις καθε μερα στον εαυτο σου ολοι ξερουμε οτι ξεκινα απο τα 30
mateo κ παλι καθε μερα να μην τα δινεις,πολλα ειναι τα 200...για αυτο μετα αν καποιος δωσει 30 ή 40 θελουν να τον ξεπεταξουν στο πενταλεπτο...πανε τυποι σαν εσενα κ σκανε τα 200 αρια κ συντηρουν μια γαμ@#*% νοοτροπια... :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:αυτα που λεω δεν ειναι προσωπικα,μη στραβωσεις,αλλα δυστηχως κατι τετοιο γινεται...ειδικα η αμφιθεα εχει σχολιαστει για τις τσιμπημενες τιμες... :huh: :huh:
το ξαναλεω,αμα ειναι να σκασω τοσα παιρνω city tour σε ξενοδοχειακι με την ησυχια μου κ δεν εχω να περιμενουν απ εξω 10 νταγλαραδες... ;) ;)
 

tid_ff

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια τι γινετε η Ελβιρα γυρισε στη Σουλα? εχουμε καποιον να το επιβεβαιωσει? :kissass: :kissass:
 

mateo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
επιστροφη στα πατρια εδαφη χθες κ καταθεση στην Καρκα που τωρα λεγεται Καρλιτα. Πολυ ωραιο παιδι ψιλη μακρια μαλλια περασα απλο γιατι δεν ειχα χρονο κ το μωρο τα εδωσε ολα γι ακομα μια φορα  :knockinb:
 

ks1995

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
φιλε οχι η ελβίρα δεν γυρισε στην σουλα δυστυχως :- :'( :huh: :( >:(
 

billakos832

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
eipa simera na perasw ki apo ekei afou dokimasa kai ti villa.ekei dokimasa tin anna apo rwsia.arketi kali pairnei prwtovoulies apo moni tis de xreiazotan na tis pw tpt ta ekane ola moni tis.sto ftero teleiwsa.kserei ti douleia
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
βραδινες σημερα

-η ελβιρα...τι να πω;αστερι οπως ολοι ξερουμε και τα κανει ολα και καλα
-η λαρίσα που αν απο εμφανιση δεν σας πειθει μεσα ειναι φωτια
-και η κατια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom