Νέα

Οίκος ανοχής στην Σπάρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα opeth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ks1995

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
μαγκεσ υπαρχει κανενα μπουρδελο στην σπαρτη και αν ναι πουυυυ>???? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 
OP
OP
opeth

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Ναι έχει 2. Σε προηγούμενη σελίδα έχω ποστάρει έναν χάρτη με σημάδι που είναι. Τα τράβηξα φωτό και σε περίπου μία εβδομάδα θα τις ποστάρω. Η επίσκεψη έγινε πριν 2 μέρες, στο ένα είχε μία μαύρη με μεγάλα βυζιά και στο άλλο μία milf Ελληνίδα...
 
OP
OP
opeth

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Εδώ είναι και οι φωτογραφίες



 

dinno rossi

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2011
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλε πολυ χαλια φενονται τα μπουρδελα απεξω ειναι σιγουρα καλα η ειναι τιποτα πατσαβουρεσ???δωσε μια περιγραφη απο το μαυρακι και απο την μιλφονα ελληνιδα...
 
OP
OP
opeth

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
ρε φιλε πολυ χαλια φενονται τα μπουρδελα απεξω ειναι σιγουρα καλα η ειναι τιποτα πατσαβουρεσ???δωσε μια περιγραφη απο το μαυρακι και απο την μιλφονα ελληνιδα...

Όντως φαίνονται πολύ χάλια. Στα δωμάτια δεν έχω μπει για να ξέρω αν είναι καλύτερα τα πράγματα.
Η μαύρη ήταν σχετικά ομορφούλα με μεγάλα βυζιά και κωλάρα. Η milf δεν έλεγε και πολλά, σαν μία νοικοκυρά της διπλανής πόρτας έμοιαζε... 
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Δε φοβάσαι μη σε δει κανένας γνωστός γιατί ως γνωστόν όλοι στις μικρές πόλεις γνωρίζονται μεταξύ τους;
 
OP
OP
opeth

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Δε φοβάσαι μη σε δει κανένας γνωστός γιατί ως γνωστόν όλοι στις μικρές πόλεις γνωρίζονται μεταξύ τους;

Γι' αυτό έχω πάει ελάχιστες φορές εκεί. Αλλά και να με δει, μισή ντροπή δική μου και μισή δική του...
 

Επισκέπτης
Εχει κανεις απο εσας πληροφοριες για μια Harriet ελληνιστι Χαρα? Γεννημενη στο Λονδινο μ'ενα αγορακι 7χρονο, γαζελα φωτομοντελο με κορμαρα φωτια, κωλαρα ολα τα λεφτα.
Το παιζει Ναομι Καμπελ, στο χαρακτηρα τουλαχιστον της μοιαζει πολυ.
Γυθειο, Μαυροβουνι, Σκουταρο, Αρεοπολη, Σπαρτη, ξεσηκωσε κυριολεκτικα ολον τον ανδρικο πληθυσμο της Λακωνικης Μανης λες και ηταν σκυλα που ειχε οιστρο. Μεσα στην πολη της Μανης εμεινε για μια εβδομαδα περιπου.
Παραθεριζε εκει περυσι απο 15 Αυγουστου μεχρι 2 Σεπτεμβριου.
Εχει μια φιλη Γερμανιδα (Αννα την λενε)που την φιλοξενησε λιγες μερες αρχικα στο εξοχικο της σπιτι που ειναι μεσα στην πολη του Γυθειου.
Δεν αποκλειεται φετος να ξαναπαει. Σ'ενα οικογενειακο ξενοδοχειο παντως που εμεινε στην παραλια του Μαυροβουνιου περισυ δεν θα ξαναπαει καθως δεν ταιριαζε και πολυ με το οικογενειακο στυλ της επιχειρησης με αποτελεσμα να την διαολοστειλουν.
 
OP
OP
opeth

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Εχει κανεις απο εσας πληροφοριες για μια Harriet ελληνιστι Χαρα? Γεννημενη στο Λονδινο μ'ενα αγορακι 7χρονο, γαζελα φωτομοντελο με κορμαρα φωτια, κωλαρα ολα τα λεφτα.
Το παιζει Ναομι Καμπελ, στο χαρακτηρα τουλαχιστον της μοιαζει πολυ.
Γυθειο, Μαυροβουνι, Σκουταρο, Αρεοπολη, Σπαρτη, ξεσηκωσε κυριολεκτικα ολον τον ανδρικο πληθυσμο της Λακωνικης Μανης λες και ηταν σκυλα που ειχε οιστρο. Μεσα στην πολη της Μανης εμεινε για μια εβδομαδα περιπου.
Παραθεριζε εκει περυσι απο 15 Αυγουστου μεχρι 2 Σεπτεμβριου.
Εχει μια φιλη Γερμανιδα (Αννα την λενε)που την φιλοξενησε λιγες μερες αρχικα στο εξοχικο της σπιτι που ειναι μεσα στην πολη του Γυθειου.
Δεν αποκλειεται φετος να ξαναπαει. Σ'ενα οικογενειακο ξενοδοχειο παντως που εμεινε στην παραλια του Μαυροβουνιου περισυ δεν θα ξαναπαει καθως δεν ταιριαζε και πολυ με το οικογενειακο στυλ της επιχειρησης με αποτελεσμα να την διαολοστειλουν.

Δεν το έχω ακούσει αυτό. Σόδομα και γόμορα στο Γύθειο...  :rockon: :rockon:
 

dinno rossi

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2011
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω φιλε μαλλον θα πεταχτω καλοκαιρι που ειναι κοντα αυτο με την μαυρουλα το μπουρδελο???? :helpplea:
 
OP
OP
opeth

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096

aytoseimai

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολη την παρεα..συγνωμη αν κανω λαθος που ανοιγω αυτο το θεμα εδω..ειμαι για δουλειες Σπαρτη για μια εβδομαδα και ψαχνω κατι να περασω ευχαριστα την ωρα μου.Διαβασα τα αντιστοιχα θεματα για την Σπαρτη αλλα ειναι παλιες οι καταχωρησης.Αν γνωριζει κανεις κατι σιγουρο ας βοηθησει παρακαλω.Ενα μπουρδελακι ενα Strip Club ενα κωλομπαρο..οτι ναναι..
ευχαριστω
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Λοιπον τυπε στριπ δεν υπαρχει,κωλομπαρα εχει 2-3αλλα δεν αξιζουν(μονο φραπε,πολυ μετριες γκομενες)μπουρδελο εχει κοντα στο νοσοκομειο εξω απ την σπαρτη αλλα ειναι για πολυ ασχημα γουστα(γιαγιαδες)γνωμη μου κανε υπομονη γιατι θα πεταξεις τα λεφτα σου
 

aytoseimai

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Σε ευχαριστω φιλε για τον κοπο σου...τοσο καλα ε?γαματα...για πες για τα κολωμπαρα σε παρακαλω..πως λεγονται?εστω για εναν φραπε
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
στο αργος εχει πολλα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom