Νέα

Οίκος ανοχής στη Ρόδο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SilviaPaliaPolhRodos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
καλημερα εχουμε καποια ενημερωση για παλια πολη ροδο ? τι τεμαχια εχουμε αυτον τον καιρο ? υπαρχει καποιο στανταρακι με καλες υπηρεσιες ?
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
εχουμε κανα νεο απο το νησι ? τι πεζει αυτη την περιοδο παλια πολη ?
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Παλιά πόλη της πουτάνας ....ο κόσμος!Απο πουτάνες δεν πάω αλλά βρήκα αυτό που ίσως βοηθήσει αν και είναι για λίγο πιο υψηλά βαλάντια....


καλο αρθρο φιλε ...αν ηθελα call girl θα επερνα αθηνα ... μ αρεσει η καλτιλα της παλιας πολης γαμας μεσα σε μεσαιωνικο σπιτι... κατα καιρους εχω πετυχει καλες περιπτωσεις...
 

Prious

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από μεγάλη απουσία μου απο το site(ξέχασα και username και τι email είχα βάλει) αλλά και από τα δρωμενα στην Παλιά Πόλη και έχωντας βαρεθεί τα τραβέλια και τις γρίες είχα αφήσει τα μπουρδέλα στην τύχη τους. Ειδα την αγγελια που αναφέρουν παραπάνω για την αλλαγη διευθυνησης στην Ηφαιστου και έκανα μια αναγνωριστική βόλτα. Φαινεται πως αυτή η αλλαγη έφερε τα πάνω κάτω. 7 μαγαζιά ανοιχτά, πέρασα απο 4, το 1 της sylvia δεν ειναι πια η sylvia στο Τεμαχίδα 3 μια λίγο μεγαλούτσικη στις Ηφαίστου τις πόρτες πολύ καλές περιπτώσεις. Ενδιαφέρον οτι κάθε μαγαζί έχει βγάλει απέξω πινακίδα "ΝΕΑ ΚΟΠΕΛΑ" και απο κάτω με μαρκαδορο το όνομα της. Σε συζητηση με την τσατσα του 48Β έμαθα οτι ολοι αλλάζουν κοπέλες καθε 15 μερες. Τιμές 30 ευρω. Πλεόν πάλι μόνιμος κάτοικος Ρόδου όποτε θα έχω τακτικές επισκέψεις - ενημερώσεις. 
 

ftoupiou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2013
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
164
Πόντοι
1
ρε Prious είχα περάσει από τα εν λόγω κολαστήρια (Ηφαίστου) το Νοέμβριο αλλά δεν πέτυχα κάτι αξιόλογο.
Με το MAxim τι παίζει;
πέρασα για ποτό και μου κάτσανε είσοδο 12 ευρω, και πριβέ χορό 50 και αναρωτιόμουν αν είναι πάντα έτσι ή επειδή δεν με ξέρανε μου πιάσανε τον κώλο.
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Κάτι νεώτερο υπάρχει από Ρόδο?
 

loverider67

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Το Σ/Κ θα είμαι Ρόδο. Μπορεί να βοηθήσει κανείς συμβουλευτικά για επισκεψή μου σε καλό studio;
 

bourdelakias69

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
λοβραιντερ εγω πετυχα τη Μαργαριτα αλλα μενει αθηνα και κατεβαινει ανα περιοδους Ροδο για δουλεια ... ψαξου στις αγγελιες του κανεσεξ, αν ειναι κατω θα την βρεις.
Ειναι 45+ μελαγχρινη κοντο μαλλι ...χορτασα γαμησι..πολυ καλη
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Παίδες καλησπέρα τι παίζει στα μπουρδελακια πάλια πόλη  αυτή την περίοδο ; Έχουμε κάποιο στανταρακι ; Πέρσι βολεύτηκα πολύ με Ζακλυν  ! Έχουμε κάτι αξιόλογο που να τα τιμάει ;
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
Παίδες καλησπέρα τι παίζει στα μπουρδελακια πάλια πόλη  αυτή την περίοδο ; Έχουμε κάποιο στανταρακι ; Πέρσι βολεύτηκα πολύ με Ζακλυν  ! Έχουμε κάτι αξιόλογο που να τα τιμάει ;
Ήμουν 17-24 Ιουλίου Ρόδο διακοπές.Σκετη απογοήτευση τα ντελα στη Ρόδο.Εχει πέσει πολύ η ποιότητα!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Ήμουν 17-24 Ιουλίου Ρόδο διακοπές.Σκετη απογοήτευση τα ντελα στη Ρόδο.Εχει πέσει πολύ η ποιότητα!

Καλημέρα φίλε πάντα έτσι ήταν ! Θέλει ψάξιμο και κασκαντέριλικι! Τες πα θα εμπιστευτώ το ένστικτο μου και βλέπουμε ! Αν βρω κάτι αξιόλογο θα ενημερώσω !!!
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Για Ρόδο ξέρετε κάτι ;
Μόνο 4 σελίδες το θρεντ; Νόμιζα ότι θα είχε πιο πολλές, καθώς θεωρώ πολύ πονηρό το νησί
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.238
Κριτικές
110
Like
17.674
Πόντοι
20.686
Εκει καποτε γαμουσε ο εισαγγελέας τη Τζένη Χελουδακη που δούλευε σε ντελο.
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Κάτι πιο πρόσφατο ;  :grin:
 

Stelios_el_Conquistador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
16
Like
580
Πόντοι
310
μάγκες πήγα εχθές Τιμαχίδα σκέτη απογοήτευση, χειρότερα από Μεταξουργείο η φάση, μόνο μισέλ μπήκα να δω -30 ευρώ μου είπε - αλλά δεν έμπαινα ούτε με 10, δράμα η κατάσταση από ένα άλλο απέναντι άκουγα 2 γέρικες φωνές να συνομιλούν στα Ρωσικά δεν τόλμησα να κανω το απονενοημένο διάβημα και να μπω, θα ψαχτώ αλλιώς δεν παλεύεται στην παλιά πόλη μου φαίνεται. Πολύ καλτίλα τα επαρχιακά μπουρδέλα το ίδιο Χανιά και Χίο για πολύ μερακλήδες όμως!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom