Νέα

Οίκοι που δέχονται Πακιστανούς κλπ .....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VAZO34
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.759
Κριτικές
8
Like
2.516
Πόντοι
506
Σε τι είναι πιο καθαρή η Φυλής από το Μετάξι;Στον περιβάλλοντα χώρο,δηλαδή δρόμος,πλ.Βικτωρίας με εγκατάσταση γυναικόπαιδων με όλην την πραμάτεια απλωμένη;Στην καθαριότητα των μπουρδέλων ή στην γκλαμουριά;Εδώ νομίζω ότι υπάρχει ισοψηφία.Εκτός αν μπούμε στη λογική του ''ολίγον έγκυος'',δηλαδή ότι οι Φυλιανές εκ περιτροπής τρώνε και κανάν Πακοαφγανικό πούτσο,ενώ οι Μεταξιώτισσες κατά κόρον...
:2funny: :2funny: :2funny:
αν ειναι δυνατον
:jerking: :jerking: :jerking:
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Πάντως σου ξαναλέω ότι πάκια δεν υπάρχουν  :headbang:   >:(   :tickedoff:

είναι Έλληνες βέροι μάλιστα που έχουν καεί στις παραλίες πίνοντας ρομαντικά mai tai και μοχίτοζ  :sunglasses:

Και γιατί μυρίζουν ΠΑΣΤΟΥΡΜΑ, από δέκα μίλια μακριά, ρε πόρνε;  :grin:
Έχει βγει τέτοιο άρωμα;
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Νομίζω θα ηταν πολύ χρήσιμο να φτιαχτεί επιτέλους μια λίστα με τα σπιτάκια στη Φυλής και πέριξ που δέχονται πάκια, αφγανούς κλπ ώστε όποιος θέλει να τα αποφεύγει...
Καλό ίσως θα ήταν να αναφέρεται κι  η κοπέλα κι η βάρδια γιατί μπορεί να είναι θέμα κοπέλας ή τσατσάς κι όχι οίκου...
Όποιος συναγωνιστής θέλει ας βοηθήσει  :hi:
Γνωρίζω πολύ καλά, ότι ολα τα σπίτια που εργάζονται {αλλοδαπές} και περισσότερο Μεταξουργείο! παίρνουν τους Πάντες!! ακόμα και με 10 ε. και Φυλής μια από τα ίδια. Το λέω καθαρά, ότι τα σπίτια που δουλεύουν Ελληνίδες και μάλιστα {τρασενξουαλ} δεν παίρνουν αλλοδαπούς με τίποτα! και εκεί οφείλετε η καθαριότητα, και η διαφορα μυρωδιάς. Οι κίνδυνοι πολλοί.. όχι μόνο η βρώμα. Ακόμα ψείρες, αρρώστιες, και πολλά άλλα.. Δεν είμαι ρατσιστής, απλά μεταφέρω αυτά που γνωρίζω… :hmm: :dunno: :hmm: :dunno: :hmm: :dunno: :
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom