Νέα

Οίκοι ανοχής - Γιάννενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pacwman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 412
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Απ'οτι ξερω υπαρχει δυνατοτητα για φορτωμα και απο το ΒDOLLS αν εχεις με το αφεντικο καποιες επαφες!το'χεις ψαξει καθολου?


 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Υπαρχουν ατομα κατα καιρους που εχουν φορτωσει αλλα εσκασαν τα κερατα τους απ' οτι ξερω.Δεν γνωριζω τα αφεντικα σε προσωπικο επιπεδο,ελαχιστα εχουμε μιλησει με τον Γ. και σε τελειως τυχαιες-ασχετες φασεις απο το bd.Αυτον που ξερω αρκετα καλα ειναι ο doorman Παυλαρας.
Παντως αν ξερεις κατι pm plz.
 

hot_alkis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν επειδή εκεί μεγάλωσα ασχετα αν η πουτανα η κοινωνια με εφερε στην Αθήνα σας λέω τα ακόλουθα: Στα Γιάννενα δεν υπάρχουν ούτε μπουρδέλα ούτε μασατζίδικα. Μόνο έξω από την πόλυ κάτι κολαδικα αλλά δεν αξίζει τον κόπο. Βέβαια δεν υπάρχει σημαντική ζητηση καθως υπάρχουν οι φοιτήτριες και λύνεται εύκολα το πρόβλημα
 

hot_alkis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συγγνώμη για το λάθος διορθώνω το πόλυ αντί του ορθού πόλη
 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Μπουρδέλα στα Ιωάννινα δεν υπάρχουν.-

Για κωλάδικα δεν έχω πάει, δεν ξέρω και δεν απαντώ αλλά....

Για strip όμως έχω να πω ότι το Babydoll θα μπορούσε άνετα να σταθεί και στην Αθήνα. Πολύ καλό μαγαζί με ωραίο "κόσμο". Αν και είμαι από Αθήνα νομίζω ότι αυτό το μαγαζί είναι καλύτερο από πολλά στην Αθήνα.

 

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Την τελευταία φορά πάντως που πήγα ήταν χάλια εντελώς.. Πολύ πεσμένο σε σχέση με το πρόσφατο παρελθόν..
Όσο για τις φοιτήτριες, για βίζιτες δεν υπάρχουν, εκτός απο κανά κλειστό κύκλο.. ʼμα μιλάμε για να πιάσει κανείς γκόμενα φοιτήτρια, δε γνωρίζω κατά πόσο είναι εύκολο ή οχι, το μόνο που ξέρω είναι πως πρέπει να είσαι μέσα στον φοιτητικό κύκλο, διότι γενικώς αν δε κάνω λάθος οι φοιτητές-φοιτήτριες έχουν κάποια συγκεκριμένα στέκια..

 

mf2hd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Αν κανενας συναδελφος ξερει τιποτε για Γιαννενα ας στειλει π.μ
δεν μπορει να μην υπαρχει τιποτα....
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Φιλαρακι αν διαβασεις το θρεντ απο την αρχη(δεν ειναι δα και μεγαλο) θα συνειδητοποιησεις τη σκληρη πραγματικοτητα :grin:
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Στην επαρχία αν δεν έχεις μόνιμη σχέση μπορεί να μη φας για πολύ καιρό.Στην Αθήνα είσαι στ'αρχίδια σου αφού ξεκαβλώνεις ούτως ή άλλος.
 

max_teal13

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
το φεγγαρι παιδια με 80 ευρω εισαι τζετ
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Eυχαριστουμε ρε φιλε.Σημερα θα εκανα ποστ οτι κατι παιζει στο μαγαζι γιατι εμαθα απο εμπιστο ατομο.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ρε παιδια στο <<φεγγαρι>> εχω να δω αξιγαμισημο μουνι απο το 97' ολο μπαζα ολκης εφερνε...τελικα τι παιζει μαθατε κατι?
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Πριν απο μερικες μερες καναμε μια μικρη ερευνα με εναν φιλο,με σκοπο κυριως να δουμε τι παιζει απο γκομενες καθως δεν ξεραμε ουτε που ειναι το μαγαζι ακριβως.Τελικα το βρισκουμε και το σκηνικο με τα αγροτικα παρκαρισμενα εξω ακρως απογοητευτικο.
Εφοσον δεν θα καθομασταν σε τετοια φαση πεταχτηκε το παιδι που ειμασταν μαζι να δει τι παιζει και εγω περιμενα στο αμαξι.Σκαει μεσα και γυρνανε ολοι και τον κοιταζουν βιδωμενοι.Τεσπα οταν επεστρεψε μετα απο λιγο μου ειπε οτι ειδε 5 γκομενες 2 μπαζα και 3 καλες αλλα δεν καθισε παραπανω για ευνοητους λογους.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Αν πετυχε αναλογια 2(μπαζα) προς 3(καλες) τοτε μιλαμε για κοσμογονικες αλλαγες στο συγκεκριμενο μαγαζι!!!
συνηθως ηταν ολες μπαζα!!!τωρα τα αγροτικα τι σας πηραξαν δεν καταλαβα,στην Κρυα εινα το μαγαζι τι θελατε να εχει ρε συναδερφε Ferrari..??? :cool2:Τεσπα οπως εχω πει πολλακις στο συγκεκριμενο τοπικ μονο το Baby Dolls αξιζει αντε να βαλεις και το κοπακαμπανα με το στανιο...
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Κοιταξε οτι και να φερει το μαγαζι προσωπικα δεν προκειται να παω διοτι και τα 80 ευρω που ανεφερε ενας φιλος ειναι υπερβολικο ποσο.Δεν μας πειραξαν τα αγροτικα ως αγροτικα ας ειχε οτι ηθελε απλα τα πρωτα μυνηματα που περνεις απο τετοιο σκηνικο ειναι καφρικη κατασταση κατι που επιβεβαιωθηκε οταν ο φιλος μπηκε και γυρισαν ολοι και τον κοιταζαν λες καιμπηκε μπατσος να πουμε.
Μιας και ανεφερες το babydolls περασαμε καποιες καταπληκτικες βραδιες με το μαγαζι να ανανεωνει το υλικο με μουναρες οπως παλιοτερα.Καποιες το παιζουν λιγο ντιβες βεβαια αλλα που θα παει,θα (τις) στρωσουν ;) ;) ;)
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Καφρικη δεν θα το'λεγα παρακμιακη σιγουρα ;) αλλα σ'ολα τα παρακμιακα και μικρα μαγαζια τετοιου τυπου παντα οταν μπαινει καποιος μεσα γυριζουν ολοι και τον κοιτανε, η ουσια ειναι οτι τα πραγματα ειναι τραγικα στα Γιαννενα σε οτι αφορα τον αγοραιο ερωτα!!! :tickedoff:καλα εμενα προσωπικα δεν με περνει πλεον να ασχολουμε με το αντικειμενο στα Γιαννενα αλλα ευτυχως εχω και τα εκτος εδρας και βλεπουμε καμμια ασπρη μερα :dancing:5 και σημερα αδερφια :rockon: :rockon: :rockon:Δευτερα κατεβαινω Αθηνα ;)
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Παρακμιακη,καφρικη οπως θελεις πες το κοινως σκατα.Εννοειται πως ειναι τραγικη η κατασταση στα Γιαννενα οποτε μια απο τα ιδια με τα εκτος εδρας.Βουλγαρια,Κινα εν οψει...
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Mια χαρα σε βρισκω... ;)εγω βεβαια μιλωντας για εκτος εδρας εννοουσα εκτος Ιωαννινων :birdman:τα οποια ειναι και αρκετα συχνα :rockon:Ακους εκει να ζητανε 80 ευρωπουλα για τις πατσολες!!! :jerking: :jerking:Βρε ουυυυσσσσσσσσσσσσσστττττ :ak: :ak: :ak: :bottom: :bottom:
 

petcross

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
συναγωνιστες εστω και καθυστερημενα θα σας πω και εγω την ιστορία μου. Η μουν το 1997 ολόκληρο φανταρος Ιωαννινα στο Βελησαριο (781 ΤΜΧ.). τουλαχιστον 1 φορα την εβδομαδα ειμασταν με την παρεα στο φεγγαρι. Μιλαμε για απιστευτα μουνια. Δεν υπηρχε γυναικα πανω απο 25 χρ. και πολλα λεω. Και μιλαμε για τουλαχιστον 20 γυναικες το μαγαζι. Ειχαμε δει και φαση μια γμομενα να τρωει ξύλο απο το "μαγαζι" επειδη δεν ηθελε να παει με καποιον πελατη γερο. Τελος παντων. Ειχαμε ξεσκιστει μαγκες και μαλιστα μας εκανε και καλυτερη τιμη επειδή ειμασταν φανταρια. Όταν τελος παντων εφυγα απο εκει, μετα απο ενα 6μηνο περιπου διαβασα σε εφημεριδα οτι εγινε  πεσιμο απο ασφαλεια στο φεγγαρι και τους/τις μαζεψαν όλους και όλες. Από εκεινη τη στιγμη και μετα αρχισε η παρακμή (είχα πληροφορηση αργοτερα απο φιλαρακι ντοπιο). Την ιδια εποχη στο περαμα ηταν και αλλο ενα μαγαζι οπου πηδαγες στο αυτοκινητο σε διπλανο χωρο απο το μαγαζι. Αυτο τι εγινε? ξερει κανενας τιποτα? Δεν θυμαμαι ονομα.
 

pouto

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
200
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Παίδες,όταν λόγω δουλειάς κατέβηκα στα Γιάννενα έκανα μια εκδούλευση σε έναν υπάλληλο στην Ρεσεψιόν ενός μεγάλου ξενοδοχείου και αυτός μου έδωσε την κάρτα του λέγοντάς μου με νόημα ότι χρειαστώ την άλλη φορά να μην διστάσω να του το ζητήσω.Παρότι όμως τον πήρα πολλές φορές μετά για αυτό που χρειαζόμουν όταν πήγενα στα Γιάννενα ο μαλάκας μου την έκατσε και μετά έμαθα ότι απολύθηκε και από το ξενοδοχείο και έτσι δεν πρόλαβα να κάνω κονέ.Γαμήστε τα Γιάννενα,μόνο με κλειστό κύκλωμα μπορείς να κάνεις δουλειά και αν και έχω γνωστούς εκεί ή δεν ανοίγονται οι μαλάκες ή δεν υπάρχει τίποτα,αλλά τόση μεγάλη πόλη εγώ πιστεύω ότι έχει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom