Νέα

ΟΙ Τσόντες που κάποτε έβαζε το ΑΛΤΕΡ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psoli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Εγώ θυμάμαι μια άλλη που είχα γράψει σε VHS! Ήταν μια τύπισσα που στεκόταν στην είσοδο του δωματίου και έβλεπε την αδερφή της να γαμιέται. Σιγά-σιγά γδυνόταν, άρχιζε να μαλακίζεται ώσπου έμεινε ολόγυμνη και την παρέσυραν κι αυτή στο κρεβάτι... Έπος!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
Επισης..νομιζω στο ΑΛΤΕΡ ηταν κ αυτο.. η εκπομπη 'Τα παιδια της νυχτας' με τον Κωστα Μυλωνα και την μουναρα Ελεανα Παγουρα... επαιζε κ λιγο τσοντουλα με στριπτιζ κλπ...
 

aselgeia

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2017
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Ένα θρεντ για όλους εκείνους που άρχισαν να βλέπουν πορνό απο εκείνα τα χρυσά χρόνια. Πριν περίπου μια δεκαετία λοιπόν το τότε ΑΛΤΕΡ έβαζε τσόντες κάθε Παρασκευοσαββατοκύριακο. Μαθητής λυκείου τότε θυμάμαι που περίμενα όλη την εβδομάδα για να τις δω (μιας και τότε δεν είχα πρόσβαση στο διαδύκτιο...). Θυμάτε κανείς κάποιες απο τις ταινείες εκείνες;

θυμαμαι μια με μια κοπελα που ηταν αιχμαλωτη σε ένα καστρο και ενας τυπος σα ντον κουασιμοδο την εδενε με αλυσιδες και την βιαζε
 

plastic_guy

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2014
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Δύο δεκαετίες πριν όχι μία...

Ντανίν Μπουν, η αθώα Ζιστίν με τις ξέκωλες φιλες.

Κάβλα η Αμπερ Νιούμαν της είχα αφιερώσει αρκετές. Πολύ καλή ήταν μια ταινία που αδιαφορούσε για αυτή ο γκόμενος και πήγε στη μάγισσα γειτόνισα της έδωσε ένα φίλτρο και ο τύπος παράτησε το excel για να τις ρίξει ένα γερό.

Ξεχάσαμε τη Σάνον Γουίρι με τις βυζαρες της

<iframe src="
" frameborder=0 width=510 height=400 scrolling=no allowfullscreen=allowfullscreen></iframe>
 

vincent3788

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2005
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
bigturn-obrien-01a-cmb-gigantic-4.jpg


obrien-bigturn-tuna-n-102.jpg

Shauna O'Brien

MiaZottoli%2540FastLaneToVegas-2d.JPG


903413660_tduid1543_mia_zotolli_02_for_your_pleasure_03_123_394lo.jpg


Mia Zottoli
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
503
Κριτικές
2
Like
630
Πόντοι
86
Καμιά φορά έδειχνε και στο "New channel" κάτι ψευτοτσόντες, παλαιότερες παραγωγές όμως και από ένα σημείο και μετά τις σταμάτησε. Υπήρχαν και κάτι κανάλια που εξέπεμπαν σε άκυρες συχνότητες και έδειχναν όλη μέρα κάτι βίντεο από σάουνες, ψευτοστριπτιζ κτλ ενώ παράλληλα διαφήμιζαν τηλέφωνα 090. Το μόνο κανάλι που έδειχνε κανονικές τσόντες ήταν το Filmnet που όμως ήταν συνδρομητικό και αν δεν είχες αποκωδικοποιητή έπρεπε να κάνεις κόλπα για να συντονιστείς και να δεις λίγη κανονική τσόντα.
 

gspank

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2012
Μηνύματα
306
Like
30
Πόντοι
1
Δόξα και Τιμή στον υπεράριο συναγωνιστή ddt γιατί μου θύμισε την αγαπημένη μου τσόντα μικρός! Ορίστε η Σόνα στα καλύτερά της:



Αν και για να πω την αλήθεια, εγώ ήμουν ερωτευμένος με την Άμπερ Νιούμαν που παίζει τη Μελίσσα. Και μπορεί τώρα να το συνειδητοποιώ αλλά το σώμα του υπεράριου Jarod Carey που γαμάει και η Σόνα και την Άμπερ ήταν εκείνο το οποίο παγιοποίησε τα πολιτισμικά και αισθητικά μου πρότυπα και από τότε μισώ τους μιαρούς υπάνθρωπους λιπιάρηδες και αποβλέπω στη βιολογική ανωτερότητα που μορφοποιούν τα αγάλματα του Μπρέκερ και του Θόρακ. Καταραμένες οι άσχημες, θάνατος στους ισχνούς και τους παχύσαρκους, δόξα και τιμή στους στιβαρούς ανελέητους γαμιάδες και τις μουνάρες, γιατί αυτοί θα κληρονομήσουν τον κόσμο.

Τζάροντ Κάρει

Άμπερ Νιούμαν
4g6de2khuzp99ph.jpg



 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Παιδες εκτος απο αυτες με το τηλεκοντρολ εδειχνε κι αλλες με σεναριο κτλ
Αρκετα συχνα νομιζω πρωταγωνιστρια ηταν μια με βυζαρες που χε και σκουλαρικια στις ρωγες θυμαται πως τη λεγανε;

αυτή πρέπει να ήταν εγγλέζικη παραγωγή. Αν λέμε το ίδιο, θυμάμαι μια φάση με έναν τύπο που είχε παραισθήσεις ότι του επιτίθονταν σεξουαλικά αυτή που λες με μια φίλη της, κάνοντας λεσβιακά κόλπα. Εκεί έλεγε την ατάκα "i see dead lesbians".
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Για εμένα οι καλύτερες ήταν οι γαλλικές παραγωγές που έπαιζε.

Χαρακτηριστικό παράδειγμα- www.clublez.com/movies/lesbian_movie_scenes/p/perverse_lea/index.html]http://www.clublez.com/movies/lesbian_movie_scenes/p/perverse_lea/index.html[/url]

Clara Morgane, Estelle Desanges και..μπαλαντέρ ο πολύ καλτ τύπος Benoit Clerc

σε κάποιες έπαιξε και η Lisa Crawford, που έχει κάνει και hardcore
 

Mr Heart

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.147
Like
11.683
Πόντοι
2.256
Λετε αυτές με το μαγικό κουτί; Που το πατούσε ένας τύπος κ οι γκόμενες καυλωναν; Πω ρε φίλε τι μου θύμισες..! Έγραφα στο  VHS να της έχω. Ίσως κάπου έχω ακόμα κάποιες Χαχαχα! Πως λεγόντουσαν θυμάται κανείς;


μιλο μαναρα το κουμπι της ψαξε το δεν θυμαμαι πως λεγετε η ταινια!
The Click
The Body of Beautiful
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Εγώ θυμάμαι και μια τσόντα μ'έναν που γινόταν αόρατος



 

nikos_poly1979

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
216
Κριτικές
4
Like
237
Πόντοι
1
Μην ξεχνάτε την daneen boon που υποδυόταν την justine με τον καθηγητή παρεα
 
  • Like
Αντιδράσεις: groper

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
daneen boon
Δες τε βυζαρες στο 72.00 η μουναρα daneen boon ....Απειρες μαλακιες για παρτυ της τοτε εποχες 1995 - 1997 κλπ
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.333
Κριτικές
8
Like
10.991
Πόντοι
3.786
Υπήρχαν και κάτι παράνομα κανάλια που τα έπιανες μόνο με εξωτερική κεραία που δείχναν hardcore. Για εκείνη την εποχή νομίζαμε ότι ανακαλύψαμε τον τροχό αλλά τώρα αυτά τα soft δεν έχουν να μας πουν τίποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom