Νέα

Οι τσόντες επηρεάζουν τις επιδόσεις σου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LoserBoy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία

LoserBoy

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το ότι το πολύ το τάκα τάκα κάνει το παιδί μαλάκα είναι γνωστό :jerking:
Αλλά οι τσόντες στις οποίες εγώ τουλάχιστον είχα εθιστεί για πολύ καιρό επηρεάζουν στο σεξ; Σε μένα δε μπορώ να πω αφού δεν είχα σεξουαλικές επαφές. Αλλά είναι γερό κόλλημα, ήθελα να βλέπω όλο και πιο άγριες, όλο και πιο βιαιες τσόντες που στο τέλος τίποτα δε με ικανοποιούσε! Δύσκολα μπορώ να αντισταθώ σε μια καλή τσόντα αλλά ξέρω ότι θα κολλήσω οπότε δε βλέπω καθόλου. Συνδυάζονται; Α,όταν λέω σεξ εννοώ πουτάνες, το άλλο, το κανονικό... δεν το εξασκώ το άθλημα :tits:
(Αυτό το εικονίδιο πολύ μ'αρέσει)
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Το ότι το πολύ το τάκα τάκα κάνει το παιδί μαλάκα είναι γνωστό :jerking:
Αλλά οι τσόντες στις οποίες εγώ τουλάχιστον είχα εθιστεί για πολύ καιρό επηρεάζουν στο σεξ; Σε μένα δε μπορώ να πω αφού δεν είχα σεξουαλικές επαφές. Αλλά είναι γερό κόλλημα, ήθελα να βλέπω όλο και πιο άγριες, όλο και πιο βιαιες τσόντες που στο τέλος τίποτα δε με ικανοποιούσε! Δύσκολα μπορώ να αντισταθώ σε μια καλή τσόντα αλλά ξέρω ότι θα κολλήσω οπότε δε βλέπω καθόλου. Συνδυάζονται; Α,όταν λέω σεξ εννοώ πουτάνες, το άλλο, το κανονικό... δεν το εξασκώ το άθλημα :tits:
(Αυτό το εικονίδιο πολύ μ'αρέσει)
Δύσκολα εθίζεσαι...συνήθως απλά μόλις βγεις στον πόλεμο θα μένεις γρήγορα(δηλαδή θα τελειώνεις γρήγορα).
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Με την τσοντα απλα χανεται η φαντασια.
Δύσκολα εθίζεσαι...συνήθως απλά μόλις βγεις στον πόλεμο θα μένεις γρήγορα(δηλαδή θα τελειώνεις γρήγορα).
Τι εννοεις?
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Οι τσοντες ειναι κολλημα.Γιατι?Γιατι αλλος γουσταρει να βλεπει μουναρες πορνοσταρ να ξεσκιζονται αγρια,αλλος γκρανις,αλλος ερασιτεχνικα ζευγαρια,αλλος σαδομαζο.

Τωρα τι εννοεις να επηρεαζει το σεξ>να χυνεις πιο γρηγορα?
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Με την τσοντα απλα χανεται η φαντασια. Τι εννοεις?
Αν εννοείς τι εννοώ με το: ''εθίζεσαι'':εθισμός σημαίνει να έχεις προβλήματα στύσης,να μην φτιάχνεσαι αλλιώς εκτός από όταν βλέπεις τσόντα(το 1-2% μόνο το παθαίνει).

Αν εννοείς τι εννοώ με το: ''μόλις βγεις στον πόλεμο θα μένεις γρήγορα(δηλαδή θα τελειώνεις γρήγορα)'': εεε όταν είσαι στο πολύ το τάκα-τάκα τις πρώτες φορές που θα πηδήξεις θα τελειώσεις γρήγορα.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Οι τσοντες ειναι κολλημα.Γιατι?Γιατι αλλος γουσταρει να βλεπει μουναρες πορνοσταρ να ξεσκιζονται αγρια,αλλος γκρανις,αλλος ερασιτεχνικα ζευγαρια,αλλος σαδομαζο.

Τωρα τι εννοεις να επηρεαζει το σεξ>να χυνεις πιο γρηγορα?
Σπάνια (1-2%) εθίζεσαι κ δεν μπορείς να λειτουργήσεις σεξουαλικά,να πηδήξεις δηλαδή.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
οχι δε με επηρεαζουν ...

επηρεαζουν ομως δυστυχως τις γυναικες...κυριως τις μικρες ...με αποτελεσμα να μην ξερουν να γαμηθουν...
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Οι τσοντες πιστευω εμενα με βοηθησαν.Θες γιατι κακως δεν υπαρχει σεξουαλικη διαπαιδαγωγηση στο σχολειο?Γιατι οι γονεις το χουν λιγο ταμπου?Απ τις τσοντες μαθαμε τα βασικα κ οχι μονο...Ειδικα οι ερασιτεχνικες αποτελουν καλο οδηγο για πολλα...

Επισης αμα γαμαω καμια κ ξενερωσω με κατι που κανει τοτε φανταζομαι γκομενας τσοντας κ καταθετω  :2funny:
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
οχι δε με επηρεαζουν ...

επηρεαζουν ομως δυστυχως τις γυναικες...κυριως τις μικρες ...με αποτελεσμα να μην ξερουν να γαμηθουν...

Αφου δεν βλεπουν καμια τσοντα να ξεστραβωθουν να μαθουν 2-3 βασικα πραματα
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Αν εννοείς τι εννοώ με το: ''μόλις βγεις στον πόλεμο θα μένεις γρήγορα(δηλαδή θα τελειώνεις γρήγορα)'': εεε όταν είσαι στο πολύ το τάκα-τάκα τις πρώτες φορές που θα πηδήξεις θα τελειώσεις γρήγορα.
Δηλαδη αμα δεν την παιζεις θα κρατησεις περισσοτερο?  :think:
Δεν ξερω αμα φταις εσυ η το δευτερο ποτηρι κρασι που ηπια.
 

Επισκέπτης
απο που προκυπτει αυτο?διαφωνω ...
Συνηθίζεις να τελειώνεις γρήγορα καθώς δεν έχεις κάποιον άλλον να ικανοποιήσεις πέρα από τον εαυτό σου.

Δηλαδη αμα δεν την παιζεις θα κρατησεις περισσοτερο?  :think:
Κατά κύριο λόγο, ναι.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
απο που προκυπτει αυτο?διαφωνω ...
Και εγω!
Οχι απλα διαφωνω αλλα ειμαι και απολυτα αντιθετος με αυτην την αποψη.
Οταν την παιζεις εχεις κατα ενα τροπο σεξουλιακη ζωη, και αργεις πιο πολυ να χυσεις στον πραγματικο αγωνα.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Δηλαδη αμα δεν την παιζεις θα κρατησεις περισσοτερο?  :think:
Δεν ξερω αμα φταις εσυ η το δευτερο ποτηρι κρασι που ηπια.
Όπως λέει κ ο Νώντας είναι σχετικό,αλλά αρκετά συχνά με το παίξιμο τελειώνεις γρήγορα....δεν κάθεσαι να την παίζεις κανένα μισάωρο,δεν έχει νόημα βασικά.
 
OP
OP
LoserBoy

LoserBoy

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2011
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το πορνό προκαλεί αυνανισμό. Ο αυνανισμός είναι ο βασικότερος λόγος πρόωρης εκσπερμάτωσης.

Ναι νομίζω απόλυτα σωστό αυτό. Και μιλώντας εκ πείρας, ο βασικός λόγος για τον οποίο συμβαίνει αυτό είναι το ότι στον αυνανισμό δεν κυνηγάς στύση, δε χρειάζεσαι στύση, πας για να εσπερματώσεις αμέσως ενώ στο σεξ... :think:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Και εγω!
Οχι απλα διαφωνω αλλα ειμαι και απολυτα αντιθετος με αυτην την αποψη.
Οταν την παιζεις εχεις κατα ενα τροπο σεξουλιακη ζωη αργεις πιο πολυ να χυσεις στον πραγματικο αγωνα.
Εεε είπαμε,είναι σχετικό,άλλος το κάνει κ το ευχαριστιέται,άλλος το κάνει στα γρήγορα να τελειώνει(προσωπικά είμαι η δεύτερη περίπτωση).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom